Apimagic, Krem z mleczkiem pszczelim

Apimagic, Krem z mleczkiem pszczelim

Głównym aktywnym składnikiem kremu jest mleczko pszczele, które ma wiele dobroczynnych właściwości. Działa przeciwzmarszczkowo i opóźnia efekty starzenia. Krem działa odżywczo, pielęgnuje i nawilża. Poprzez działanie przeciwbakteryjne łagodzi drobne urazy i podrażnienia skóry.

w słoiczku
> 100ml
na noc, na dzień
normalna
nawilżające, na zaczerwienienia, łagodzące, antybakteryjne, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów

Bardzo dobry krem

Pierwszy raz spotkałam się z tym kremem i mojej znajomej, która ma fioła na punkcie kosmetyków naturalnych. Dała mi jedno opakowanie, żebym mogła się przekonać o cudownym działaniu tego specyfiku. Jako, że w składzie ma mleczko pszczele działa na naprawdę wiele rzeczy. Mój typ skóry ciężko określić, ponieważ niby jest normalna, ale ma skłonności do przetłuszczania w strefie T, czasami jest przesuszona. Troszkę bałam się więc go stosować. Zaryzykowałam i nie żałuję. Moja skóra nie była w lepszym stanie dopóki nie zaczęłam stosować tego kremu. Stała się ona odżywiona, dobrze nawilżona i jędrna. Stosuję go rano i wieczorem. Skóra jest delikatnie ściągnięta, ale naprawdę tego nie czuć. Po kilku tygodniach widzę, ze w końcu moja cera odżyła, nie mam już takich problemów z przebarwieniami i trądzikiem. Mogę polecić z czystym sumieniem.