Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Cena PLN 25.00

Żel do mycia twarzy jest przeznaczony do codziennej toalety skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych, a zarazem wrażliwej i alergicznej. Starannie dobrany skład niezawierający mydła delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Połączenie olejku z drzewa herbacianego, Triclosanu i Physiogenylu zapewnia skuteczne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i seboregulacyjne. Hypoalergiczna formuła preparatu powstała w konsultacji z dermatologami.
Właściwości:
- Oczyszcza pory skóry.
- Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
- Reguluje wydzielanie sebum.
- Stymuluje wzrost i regenerację komórek.
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia.
- Nie zawiera mydła.
- Nie wysusza skóry.
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (Ma atest IFRA).

KWC :)

mój faworyt.
odkąd użyłam go pierwszy raz, nie rozstaję się z nim. nie mam zamiaru testować innych żeli - ten w zupełności spełnia moje oczekiwania. dzięki niemu pozbyłam się wszelkich problemów z cerą, nie ma mowy o żadnych niespodziankach ! doskonale oczyszcza buzię, trochę ściąga - ale mi to nie przeszkadza, ze względu na stosowanie innych kosmetyków.
nie wyobrażam sobie życia bez Iwostinu.

żel jest dosyć wydajny, przy używaniu go dwa razy dziennie jedna tubka starcza na około 3 miesiące.

zdecydowanie polecam, chociaż paniom z suchą skórą radziłabym się zastanowić przed zakupem ;)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 4 ?

Mój faworyt

Takiego żelu jak ten szukałam od dawna.
Jego zalety:
-walczy z niedoskonałościami, nie pozwalając do powstawania nowych
-nie wysusza skóry
-matuje
-świetnie wygładza cerę
-jest bardzo wydajny.

Może się to wydać zabawne, ale wad nie widzę. Jego cena jest naprawdę bardzo proporcjonalna do jego działania, warto więc zainwestować ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

nie polecam

żel kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu z myślą o tym,że pozbędę się niedoskonałości skóry,jednak się zawiodłam;(żel niesamowicie wysuszał skórę,do tego stopnia ze się łuszczyła.Jakiej kol wiek poprawy cery też nie zauważyłam

Używam tego produktu od:xxxxxx

Ja niestety widze minusy :(

Właściwie na początku sprawował sie bardzo dobrze ;) . Skóra była matowa i ładna . Odłożyłam ten produkt na 1 miesiac i po zastosowaniu go moja skora byla dziwan taka sucha i pojawiły się nowe wypryski przy okazji zaczęła schodzić mi skora .
Ogólnie na początku sprawował sie b. dobrze , ale nie kupie go juz więcej.Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie widzę minusów

Jak dla mnie, jest doskonały na lato. W zimę mam za bardzo wysuszoną skórę... Doskonale oczyszcza i odświeża. Polecam posiadaczkom skóry "z problemami". Dodatkowym plusem jest jego niewiarygodna wydajność.

zel dla cery problemowej

mimo już nie nastoletniego wieku cały czas walczyłam z trądzikiem, od pewnego czasu stosuje antybiotyk na twarz który bardzo mi pomógł, ale skutkiem tego bylo lekkie podrażnienie i wyszuszenie skóry, ten żel jest najlepszym wyborem wlaśnie dla cer borykających się z problemem wyprysków ale mających także tendencje do wysuszania. JEST IDEALNY !!

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Bardzo dobry...

Bardzo porzadny zel do mycia twarzy.Zaczne od plusow bo jest ich sporo:);
-po pierwsze zapach:)uwielbiam go:D
-dobrze sie pieni
-jest wydajny wystarczy jedna kropelka aby oczyscic cala twarz
-dobrze usuwa makijaz
-nie podraznia skóry
-nie sciaga tak bardzo jak inne zele dla cery tłustej
-przyzwoita cena
Jedynym minusem jest jak dla mnie brak dziaialnia antybakteryjnego,niespodzianki jak byly tak sa,wiec dalej bede szukac mojego KWC :) Ale na pewno jeszcze do niego kiedys wroce...

Używam tego produktu od:2 msc

Doskonaly :)

Uwielbiam ten zel, przypuszczam, ze na dlugo zagosci z mojej kosmetyczce :) Jest fantastyczny - dokladnie oczyszcza (mam skore mieszana), ale nie wysusza - po uzyciu nie ma sie uczucia, ze skora ma twarzy zaraz peknie :) Za to na pewno ja pielegnuje i poprawia jej stan. Jest delikatny, ale przy tym skuteczny. Nie podraznia. Ladnie pachnie :) i jest wydajny. Jesli kupie jakis inny zel, to tylko dla urozmaicenia. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Koncze drugie

Doskonaly zapach

Przede wszystkim zel ma rewelacyjny zapach, to pewnie zasluga olejku herbacianego! Zel doskonale myje i odswieza skore. Producent twierdzi, ze zel nie posaida mydla, jednak w skladzie widze SLS, ktorego obecnosc jest wyczuwalna po umyciu. Skora jest nieco sciagnieta, ale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Cudowny!

Od lat borykałam się z problemem trądziku dorosłego, a wszelkie preparaty anty-trądzikowe jakie stosowałam był zbyt mocne i okropnie wysuszały i podrażniały moją skórę. Trądzik nie znikał, a skóra była czerwona, wymęczona, przesuszona, a nos i tak się świecił... Ponad pół roku temu kosmetyczka poradziła mi żel do mycia twarzy Iwostin Purritin i postanowiłam go spóbować - zachęcił mnie fakt iż ma w składzie triclosan i olejek z drzewa herbacianego, który uwielbiam. Żel do mycia twarzy okazał się dla mnie trafieniem w 10! Oczywiście nadal okazyjnie wychodzą mi zmiany trądzikowe, ale ogólnie moja cera jest tak piękna jak już dawno nie była. Żel nie podrażnia, przy codziennym stosowaniu może pozostawić lekkie uczucie ściągniecia, ale używam po nim emulsji matującej bądź kremu na noc z tej samej serii i wtedy moja skóra wygląda i czuje się świetnie.
Myślę, że nie muszę już dalej eksperymentować:-)

Używam tego produktu od:pół roku

Rewelacja!

Wypróbowałam już tysiące żeli do twarzy trądzikowej i ich jedynym efektem było maksymalne wysuszenie mojej buzi :( Natomiast żel Iwostin Purritin w moim wypadku okazał się rewelacją:
- dokładnie oczyścił twarz, również z resztek makijażu
- nie wysuszył skóry lecz delikatnie ją nawilżył nie powodując jednocześnie nadprodukcji sebum
- już po 3 dniach stosowania podrażnienia i wypryski stały się o wiele mniej widoczne, a nowe sie nie pojawiły.
Dodatkową zaletą jest duża wydajność - kropelka żelu o wielkości dwóch pestek winogrona :) starcza na dokładne umycie całej buzi.
Jedyną wadą w moim przypadku jest to, że matuje skórę na ok 2 - 3 godziny (chociaż przy innych żelach to rekord; np po Pure Zone Loreala po 20 minutach świeciłam się jak księżyc w pełni ), ale myślę, że dobry krem matujący + dobry puder stawią temu czoła.
Zapach, zależnie od upodobań, mi jak na razie się podoba :)

Używam tego produktu od:miesiąca

dobrze oczyszcza, nie wysusza

Tak jak cala ceria iwostin purritin, tak i ten zel jest bardzo dobry. przede wszystkim oczyszcza bardzo dobrze, nie wysusza cery i jest hipoalergiczny. w polaczeniu z kremem na noc i emulsja matujaca na dzien cera poprawia sie naprawde w sposob bardzo widoczny :)