Bling, UV Color Gel (Hybrydowy lakier do paznokci)

Bling, UV Color Gel (Hybrydowy lakier do paznokci)

Lakier hybrydowy łączy w sobie właściwośći żelu UV i lakieru do paznokci.
Innowacyjna technologia pozwoli Ci uzyskać intensywny oraz niezwykle trwały manicure na długi czas!
Hybryda ta doskonale utrzymuje się na paznokciach, a jej kolor jest wciąż intensywny, wygląda świeżo, nie matowieje.
Nakłada się niezwykle łatwo i szybko, już jedna warstwa hybrydy pozwoli na dokładne pokrycie płytki paznokcia.

Nawet lepiej

Lakier spodobał mi się na tyle, że kupiłam sobie bazę i top i jestem bardzo zadowolona. Kolory maja dobre krycie, wygodny pędzelek i konsystencję, która nie zalewa skórek. Współpracuje z innymi lakierami, bazami i topami. Ma specyficzny zapach, do którego trzeba się przyzwyczaić.
Utwardza się świetnie i w lampie Led i UV. Nie uczula i nie podrażnia. Śmiało można go używać w domowym zaciszu.
Produkt w niskiej u atrakcyjnej cenie.
Nie odpryskuhe się i trzyma do końca... Nie zauważyłem negatywnych skutków ubocznych.

Dobre a tanie!

Lekiery Bling są bardzo dobrymi lakierami za stosunkowo niską cenę. Mają ładne krycie, duży wybór kolorów a oprócz tego pięknie wyglądają do zmiany stylizacji. Ich jakosc jest podobna do znanych marek lakierow z wyzszej półki. Polecam!