Garnier, Czysta Skóra Intensive, złuszczający żel z aktywnym węglem

Garnier, Czysta Skóra Intensive, złuszczający żel z aktywnym węglem

Oczyszczający żel z aktywnym węglem Czysta Skóra Intensive jest odpowiedni dla osób z cerą skłonną do powstawania zaskórników i szukających peelingu, który widocznie je zredukuje i pomoże zapobiegać ich powstawaniu*. Jego peelingująca formuła wzbogacona w superchłonny aktywny węgiel pochodzenia roślinnego, zawiera cząsteczki złuszczające w dwóch wielkościach, które skutecznie odblokowują pory oraz usuwają nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Formuła zawierająca ekstrakt z borówki i kwas salicylowy – aktywny składnik antybakteryjny o wysokiej skuteczności – widocznie redukuje nawet najbardziej uporczywe zaskórniki i zapobiega ich ponownemu powstawaniu*.
Jak stosować oczyszczający żel z aktywnym węglem?
Stosuj codziennie na zwilżoną skórę. Przejrzysty czarny żel zmienia się w obfitą białą pianę, która intensywnie, ale łagodnie, oczyszcza skórę. Omijaj okolice oczu.

*Efekt utrzymuje się przez 2 tygodnie po 4 tygodniach stosowania

w tubce
drobnoziarniste
żel

Czysta skóra intensive

Złuszczający żel z aktywnym żelem przez dłuższy okres czasu stosowałam jako dodatek do porannej bądź wieczornej rutyny pielęgnacyjnej przy myciu twarzy.

Już po kilku myciach zauważalny był brak zaskórników otwartych, wągrów -szczegolnie tych na nosi i czole.
Skutecznie sobie radził w ich minimalizacji, a w przypadku czoła nawet całkowitemu usunięciu.

Odradzała bym stosowania codziennego bądź dość częstego przy skórze problematycznej. Szczególnie w przypadku ropnych stanów zapalnych i guzków. Może powodować dodatkowe podrażnienia i namnożenie problemów skórnych - uszkodzenie skóry i rozniesienie bakteri. Jest to dość mocny peeling mechaniczny i należy ograniczać jego działanie w przypadku takiej cery.

Korzystne jako peeling mechaniczny "raz na jakiś czas" w celu pozbycia się martwego naskórka. (Raz/dwa razy w miesiącu).
Opakowanie dość przystępne w użyciu. Cena adekwatna do jakości.

Fajny

Żel jest dość wydajny, Ten kosmetyk najbardziej z zaciekawił mnie z całej serii. Jednak nie zawiodłam się na nim. Żel świetnie złuszcza naskórek pozostawiając go świeżym i odżywionym. Cena jest dobra

Całkiem dobry

Żel pomaga w eliminowaniu wagrów i zaskórników, złuszcza skórę. Cera po uzyciu produkyu wygląda na oczyszczoną i odświezona. Bardzo ładnie pachnie. Nie uczulił mnie co często sie zdaża u mnie w takich żelach.

niestety podrażnia

Zachecona produktami z aktywnym weglem sięgnęłam po złuszczający żel z nadzieją na dobre oczyszczenie twarzy tym bardziej że ostatnio miałam troche z nia problemów. Myślę że moc oczyszczania jest naprawdę dobra, konsystencja też pozwala na dobre rozprowadznie kosmetyku a tubka jest wygodna i wystarczy na dłuższy czas, niestety u mnie po zmyciu pojawiły się czerwone placki na twarzy nie znikałay przez 2 godziny, wystraszyłam się i odstawiłam być może działanie jest dla mojej skóry zbyt silne

Nie nie nie!

Nie dla mnie, naprawdę, te kosmetyki do twarzy z węglem mają coś w sobie co mnie bardzo uczula i sprawia że twarz jest tak czerwona.. wiele wyprysków, nie nie nie! Produkt sprawił że skóra mi tak wyschła i opuchła, że musiałam iść do dermatologa, bo się wystraszyłam! Ogólnie ładnie pachnie, fajna konsystencja, cena też okej, ale skład masakra.

nie sprawdził się

Niestety dla mnie ten peeling się nie sprawdził. Nie zauważyłam żadnej poprawy, tylko bardziej podrażnioną cerę i poza tym ma nie przyjemny zapach, Moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Uwielbiam

Produkty z garniera od zawsze goszczą na mojej półeczce w łazience. Uwilbiam je ze względu na składniki aktywne, zapach oraz właściwości oczyszczające. Żel fajnie się rozprowadza czuć delikatne drobinki, które dokładnie oczyszczają moja skórę. Zauważyłam że już coraz mniej niedoskonałości pojawia się na mojej skórze. Jestem bardzo zadowolona z zapachu, który kojarzy mi się z moim domowym spa.

Mocarny pogromca zaskórników

Mam sentyment do żeli oczyszczających Garnier, z żadnej innej firmy nie wypróbowałam aż tylu kosmetyków tego typu. Lata temu to właśnie żel Garnier był moim pierwszym naprawdę trafionym preparatem do mycia twarzy, nie mogłam przeżyć gdy go wycofali. Obecnie mam 5 produktów myjących z tej firmy, używam ich naprzemiennie, jedynie za tymi o kremowej konsystencji nie przepadam- dla mnie sprawdzają się bardziej w charakterze maski. Ten konkretnie preparat zadziałał u mnie jak żaden inny wcześniej. Przy pierwszym użyciu połączyłam go ze szmatką muślinową i jakie było moje zaskoczenie, gdy po spłukaniu dostrzegłam na twarzy... wyciągnięte na wierzch, pomarańczowe, głębokie zaskórniki, na dodatek w miejscach, gdzie wcale ich nie dostrzegałam! Nawet nie wyobrażałam sobie, że coś takiego jest możliwe! Żel ten gości u mnie na stałe, używam go co kilka dni, oczyszcza doskonale przy minimalnym uczuciu ściągnięcia po zastosowaniu- wystarczy nałożenie mojego ulubionego kremu Mixa Hyalurogel i buzia jest cud miód. Co jakiś czas stosuję go z płatkami peelingującymi Isana, wtedy to już w ogóle jest petarda! Moim zdaniem kosmetyk, mimo swej skuteczności, nie jest bardzo agresywny, ale dla cer wrażliwych raczej bym go nie polecała. Zachęcam za to do wypróbowania go ze szmatką muślinową i płatkami do peelingu.

U mnie się nie sprawdził

Już po pierwszym użyciu wysypalo mi buzię drobnymi czerwonymi kostkami, po chwili zaczyna szczypac i buzię mam momentalnie czerwoną z wygładzeniem sobie radzi ale u mnie już niestety nie zagości..

Przyjemne złuszczenie.

Żel dobrze oczyszcza skórę, używam go 2x w tygodniu zamiast cudeńka 3w1 z tej samej serii. Po ponad miesiącu używania tego kosmetyku mogę stwierdzić, że moje wągry są dużo mniej widoczne a po niektórych nawet już śladu nie widać. Żel lekko złuszcza skórę, wygładza ją, twarz po zastosowaniu jest miękka i ładnie wygląda. Zapach jest przyjemny, nie utrzymuje się na skórze, nie pozostawia uczucia ściągnięcia.

Jest dobry

Żel dość dobrze złuszcza skórę... pomaga w pozbyciu się wągrów...oczyszcza skórę i jednocześnie ją odżywia... stosuję go dwa razy w tygodniu...cera jest promienna i dobrze oczyszczona... miły zapach.dobra konsystencja.poreczne praktyczne opakowanie.

Dobrze złuszcza

Żel niezbyt dobrze złuszcza skórę, i z całej linii ten produkt przypadł mi najmniej do gustu. Niestety jest zbyt drobnoziarnisty i nie poradził sobie zbyt dobrze z moją skóra. Ale po 2 tygodniach stosowania całej serii mój problem z wagrami w dużym stopniu się zmniejszyl.