Mixa, Przeciw niedoskonałościom, Złuszczający peeling - maska bez granulek 3 w 1

Skóra normalna, mieszana, tłusta uwrażliwiona wahaniami hormonalnymi, działaniem niewłaściwie dobranych kosmetyków czy zanieczyszczeniami, narażona jest na występowanie niedoskonałości, nawet j osób dorosłych. Pojawia się nadmiar sebum, wypryski i zaskórniki. Twoja wrażliwa skóra potrzebuje produktu oczyszczającego, który działa skutecznie i jest delikatny dla skóry.
Marka Mixa stworzyła swój pierwszy peeling-maskę bez granulek, opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej.
Wzbogacona w oczyszczający cynk formuła oczyszcza skórę wrażliwą, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.
Dzięki zawartości kwasów owocowych, naturalnych składników aktywnych, formuła delikatnie złuszcza, aby odblokować pory, usunąć martwe komórki skóry i zredukować niedoskonałości.

Rewelacja!

Peeling kupiłam całkiem przypadkowo na promocji w drogerii. Nie nastawiałam się na nic wow, chociaż markę Mixa bardzo lubię, Ale bardzo miło się zaskoczyłam! Peeling ma świetną lekką konsystencję, pięknie pachnie, a dodatkowo rewelacyjnie oczyszcza! Buzia jest gładka, oczyszczona i bez efektu ściągnięcia. Dla mnie super!

Mój hit :)

Bardzo długo szukałam takiego kosmetyku, który myje, pielęgnuje i nie wysusza. Bardzo dobry dla cery mieszanej/trądzikowej. Matuje, uspokaja i niedoskonałości... znikają :) Sprawdza się świetnie i do tego jest bardzo wydajny.

Świetny!

Kosmetyki Mixa Przeciw niedoskonałościom są moimi ulubionymi do codziennej pielęgnacji mojej cery. A teraz przyszedł czas na wypróbowanie kolejnego kosmetyku tej marki i okazał się naprawdę super!
Peeling-maska ma łagodną konsystencję rzeczywiście bez granulek, więc nie podrażnia dodatkowo cery. Delikatnie złuszcza, odblokowując pory i zmniejszając niedoskonałości. W dodatku świetnie matuje, a cera staje się świeża i oczyszczona.
Kosmetyk jest hipoalergiczny i bezzapachowy.

Definitywnie tak

W połączeniu z szczoteczkę foreo miód malina. Cudownie oczyszcza, delikatny zapach, konsystencja pasty, bardzo wydajny. Po serii mixa stan mojej trądzikowej cery znacznie się poprawił. Będę do niego wracać. Najlepszy do pielęgnacji delikatnej skory.

Efekty nawet przy krótkim stosowaniu

Używam krotko lecz widzę EFEKTY. Od dawna mam problemy z cerą, ale maści i tabletki nie pomagały więc dałam sobie z nimi spokój, bo jedynie podrażniały mi cerę. Dopiero mycie tym peelingiem kilka razy w tygodniu + serum, krem, booster i maseczki spowodowały wyciszenie skóry i brak nowych wyprysków. Cera miła w dotyku . Polecam

Uwielbiam

Dostałam go do zrecenzowania i jest świetny.
Nie podrażnia mi skóry, a oczyszcza bardzo dobrze, nie wychodzę z toalety po zastosowaniu z czerwoną twarzą tak jak gdy używam innych peelingów.

Maska

Maska ma konsystencje glinkowej maski i zdecydowanie nie przypomina peelingu enzymatycznego aczkolwiek tak właśnie się zachowuje. Skóra po zastosowaniu maski jest gładka, pozbawiona suchych skórek i gładka. Opakowanie jest wygodne i umożliwia wykorzystanie produktu do samego końca. Produkt jest bardzo wydajny i można go stosować codziennie lub jako maskę.

zapewnia oczekiwany efekt

peeling ma lekką formułę odpowiednią dla cery tłustej i mieszanej, nie ma drobinek więc nie podrażnia i tak już zniszczonej skóry przez trądzik. Ogólnie stosuje go od 2-3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Posiadam całą linię kosmetyków i od początku stosowania zauważyłam, że skóra się nieco uspokoiła.

Szybki peeling

Stosuję peeling od kilku miesięcy. Cenię go za sposób aplikowania i stosowania. Należy go stosować jedynie 5 minut co jest super ułatwieniem w porównaniu do innych peelingów które trzeba wcierać kilkanaście minut bądź trzymać długo na twarzy. Łatwy sposób na systematyczne wykonywanie peelingów.

Skóra po użyciu jest zdecydowanie mniej tłusta, dobrze usuwa nadmiar sebum. Widocznie zmniejszyła się ilość niedoskonałości i grudek na twarzy.

Konsystencja i sposób nadkładania bardzo wygodny. Zapach przyjemny i delikatny.

Kosmetyk nie podrażnia (o ile nie stosuje się go dłużej niż zalecany czas). Przy przedłużonym czasie stosowania o kilka minut na twarzy pojawił się rumień, który szybko zniknął po zmyciu peelingu.

Zdecydowanie polecam wszystkim których skóra wymaga delikatnego traktowania.

Bardzo polubiłam ten produkt

Testowałam 3 produkty Mixa z tej serii i ten wypadł zdecydowanie najlepiej. Konsystencja dość gęsta, ale łatwo rozprowadza się po twarzy. Glinka faktycznie jest wysoko w składzie, co uważam za duży plus. Cera po użyciu jest odświeżona, bardziej matowa, wszelkie zmiany podsuszone. Efekt pilingujący jest delikatny, ale wystarczający. Nie zauważam żadnych podrażnień ani zaczerwienień. Mimo wszystko myślę, że cena jest stosunkowo dość wysoka.

Peeling i delikatność w jednym

Peeling bez grudek to świetne rozwiązanie dla bardzo delikatnej i wrażliwej cery. Szczególnie, gdy moja cera była nieco podrażniona lub z pojedynczymi wypryskami nie było mowy o tradycyjnym peelingu. Mixa w tym przypadku nie zawodzi. Peeling jest skuteczny, a jednocześnie delikatny. Urzekł mnie też jego delikatny, bardzo przyjemny zapach. Po kilku dniach cera zdecydowanie mniej się przetłuszcza i błyszczy. Pory stają się mniej widoczne. Peeling pozostawia na skórze przyjemne uczucie oczyszczenia i świeżości. Muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, nawet mając mokre dłonie.

Bardzo ciekawy produkt

Od początku byłam bardzo ciekawa tego peelingu. Używałam go prawie codziennie, czasami zostawiając na dłużej w formie maski. Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem i myślę, że zagości na dłużej w mojej kosmetyczce.