Mixa, Przeciw niedoskonałościom, Złuszczający peeling - maska bez granulek 3 w 1

Skóra normalna, mieszana, tłusta uwrażliwiona wahaniami hormonalnymi, działaniem niewłaściwie dobranych kosmetyków czy zanieczyszczeniami, narażona jest na występowanie niedoskonałości, nawet j osób dorosłych. Pojawia się nadmiar sebum, wypryski i zaskórniki. Twoja wrażliwa skóra potrzebuje produktu oczyszczającego, który działa skutecznie i jest delikatny dla skóry.
Marka Mixa stworzyła swój pierwszy peeling-maskę bez granulek, opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej.
Wzbogacona w oczyszczający cynk formuła oczyszcza skórę wrażliwą, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.
Dzięki zawartości kwasów owocowych, naturalnych składników aktywnych, formuła delikatnie złuszcza, aby odblokować pory, usunąć martwe komórki skóry i zredukować niedoskonałości.

Wysuszacz

Produkt jest przede wszystkim ogrooomnie wydajny. Stosuję go od kilku miesięcy przynajmniej raz w tygodniu, i nadal sporo zostało w opakowaniu. Jako krem oczyszczający sprawdza się całkiem dobrze. Radzi sobie przede wszystkim z przetłuszczoną cerą i ją normalizuje. Natomiast zupełnie nie działa jak peeling. Produkt pozostawiony na twarzy kilka minut sprawia, że skóra staje się bardzo wysuszona, napięta i wygląda niezdrowo.

Delikatne oczyszczanie dla wrażliwej cery

Produkt od Mixa gości u mnie już od dłuższego czasu. Z racji,ze posiadam cerę mieszaną staram się unikać zbyt mocnych masek i peelingów z granulkami. Postanowiłam wypróbować kosmetyki, które skierowane są dla cery normalnej, mieszanej i tłustej, ale z tendencją do nadwrażliwości.

Tubka posiada 150 ml produktu o delikatnej szacie graficznej. Stawiamy ją na wieczku, więc z łatwością możemy wydobyć resztki kosmetyku z opakowania. Formułą przypomina gęsty krem, dzięki czemu nie spływa podczas nakładania i z łatwością można rozprowadzić maskę po skórze. Kolor biały, zapach delikatny. Maska po nałożeniu nie szczypie ani też nie powoduje zaczerwienia skóry.

Działanie jest widoczne po pierwszy użyciu. Skóra po zmyciu maski jest delikatna w dotyku a niedoskonałości pojawia się mniej. Dodatkowo mamy lekkie złuszczenie suchych skórek. Według producenta maskę powinniśmy trzymać na skórze 5 min, jednak ja trzymam nieco dłużej spryskując ją co jakiś czas hydrolatem lub po prostu mgiełką do twarzy. Przy zmyciu maski jednak trzeba się troszkę namęczyć, bo nie schodzi zbyt szybko i ma tendencję do mazania się po skórze. Jednak ze względu na efekty wartą ją stosować. Polecam szczególnie właścicielką cery mieszanej. Warto też wspomnieć,że maska jest wydajna i wystarczy na długo. Zdecydowanie lepiej wychodzi pod względem ekonomicznym niż jednorazowe maseczki w saszetkach.

Dobra maska, jaki peeling taki sobie

Jak dla mnie ten produkt jako peeling się nie nadaje. Od peelingów oczekuje tego, że pomoże pozbyć się martwego naskórka, a przy użyciu tego produktu to się nie dzieje.
Jako maska jest okej, fajnie oczyszcza skórę twarzy, lecz moją trochę podrażnia. Długo potem jest zaczerwieniona. Skóra nieco piecze po chwili trzymania na twarzy i zapach nie jest zbyt przyjemny.
Pojemność jest duża, aż 150ml za ok 25zl, na promocji ok 15, więc pod tym względem super.

Dla mnie bomba! Jeden z lepszych jakie miałam

Zaczęłam używać jakoś koło roku temu i to pierwszy produkt do mycia, który pomógł mi pozbyć się większości niedoskonałości. Ma fajna konsystencję, dobrze się splukuje, można użyć jako maska co też jest mega plusem, bo sprawdza się super. Jednak to peeling enzymatyczny, więc bardzo ładnie razi sobie ze starym naskórkiem. Zdecydowanie polecam.

Szybki w działaniu

Moja skóra ostatnio uległa pogorszeniu i szukałam kosmetyku, który nie podrażni zbytnio mojej wrażliwej cery a przy okazji ją chociaż w dobrym stopniu oczyści.
W przypadku tego kosmetyku trafiłam bardzo dobrze, jego działanie było lepsze niż przypuszczałam.
Sam "peeling" ma dość gęsta konsystencję i używałam go zamienne do oczyszczania skóry oraz jako maskę. Przy regularnym używaniu zmiany na skórze stawały się mniejsze a skóra bardziej uspokojona.
Zmniejszyła się w krótkim czasie również liczba zaskórników na mojej twarzy.
Jedynym minusem jest to, że po użyciu jako maskę dość mocno ściąga skórę ale ten efekt przestaje być wyczuwalny po nałożeniu kremu.
Przy zbyt częstym stosowaniu może odrobinę przesuszać także nie należy z nim przesadzać (a także z nakładaniem jego w zbyt dużej ilości). Posiadam cerę normalną i może w przypadku cery mieszanej i tłustej ten problem nie występuje :)
Niemniej jednak ja bardzo polecam, jest świetną alternatywą peelingu z granulkami dla osób ze skórą wrażliwą.

Idealny dla wrażliwej skóry

Mixa stworzyła peeling chemiczny, który nie podrażni deliatnej skóry ani jej nie przesuszy. Zawsze po jej użyciu zauważam lekko zwężone pory. Mimo delikatnego działania skutecznie złuszcza martwy naskórek i ogranicza powstawanie trądziku.
Jedyne co nie podobało mi się przy jej stosowaniu to jej szybkie wysychanie, które potęguje uczucie "ciągnięcia" na twarzy. Posiada delikatny zapach, jednak nie jest on rażący.

Świetny produkt

Lubię maseczki na bazie glinki, kiedy używam je co najmniej raz w tygodniu to widzę jak dobrze działają na moją cerę.

Maseczka peeling od mixa mi bardzo się podoba. Trudno mi powiedzieć czy faktycznie działa jako peeling, ale ze zmywam ją za pomocą rękawiczki to daje efekt mechanicznego peeling. Maseczka dobrze oczyszcza, zwęża pory, matowi i nie wysusza. Jest po prostu świetna!

Na początku miałam wątpliwości...

skład tego produktu nie jest cudowny, inne podobne mnie bardzo uczuliły, lecz tu o dziwo nic się nie dzieje. Produkt używam jako peeling lub maskę. Moja skóra miło przyjęła zabieg, nie jest podrażniona, a przyjemna w dotyku. Peeling znakomicie oczyszcza skórę, używam na przemian z prawdziwym peelingiem z granulkami. Skóra jest świeża i promienna, używam rano i wieczorem, po czym dalej tonik i krem. Moja mieszana cera bardzo polubiła produkt.

Bardzo dobry produkt

Produkt ten oczywiście kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC.
Akurat w Rossmanie była promocja na niego, kosztował około 17 zł więc włożyłam go do koszyka.
Początkowo stosowałam go tylko codziennie wieczorem ale skoro można go stosować codziennie rano i wieczorem pomimo że to jednak peeling to mówię dlaczego nie.
Tak jak obiecuje producent cera faktycznie jest ładnie oczyszczona, wygląda na zdrowszą, mniej się błyszczy, pory są zwężone a skóra gładka.
Przy regularnym stosowaniu moja buzia wygląda dużo lepiej, poznikało większość niedoskonałości, nawet jeśli pojawi się jakiś nieprzyjaciel to dużo szybciej znika. Także jestem zachwycona tym produktem, na pewno kupię ten produkt ponownie.

Świetna maska

Szukałam jakiejś maski oczyszczające w kremie/ żelu- czegoś niejednorazowego i natknęłam się na ten produkt . Lubię produkty Mixa, dlatego zdecydowałam się przetestować tą maseczkę i jak zwykle sie nie rozczarowałam.
Produkt cudownie oczyszcza, odświeża i wygładza twarz. Skóra po nim staje się jaśniejsza i zmatowiona. Wygląda na zdrowszą.
Maska zastyga na skórze i trochę ściąga skórę twarzy - osobiście lubię ten efekt.
Produkt ma piękny zapach, charakterystyczny dla produktów Mixy.

Świetna !

Jakiś czas temu moja tłusta/mieszana cera dała o sobie znać i bardzo kaprysić,zaczęła robić się przesuszona, wrażliwa, z tego powodu postanowiłam sięgnąć po preparat dla cery wrażliwej, wybór padł na złuszczający peeling-maska firmy Mixa.
Ma on za zadanie oczyścić naszą skórę z nadmiaru sebum, oblokować pory a także spowodować mniej niedoskonałości, przy tym nie narażając jej na podrażnienia.
Opakowanie to wygodna poręczna tubka o pojemności 150 ml, szata graficzna delikatna, estetyczna,na białym tle umieszczono nazwę marki oraz informację o produkcie, zamknięcie to wygodny zatrzask który ani razu podczas mojego użytowania się nie zaciął.
Peeling ma dość gęstą, kremową konsystencję bez granulek peelingujących, delikatny zapach,rewelacyjnie a przy tym delikatnie złuszcza,twarz po jej użyciu jest oczyszczona, pory naprawdę czyściuteńkie, faktycznie zmniejsza też świecenie się cery,dzięki czemu wyglada ona na zadbaną oraz promienną.
Produkt równnież spełnia się w roli maseczki, ja najczęściej nakładałam ją raz w tygodniu na 5 minut, rewelacja, skóra mięciutka, wygładzona oraz świetnie oczyszczona.

Doskonale oczyszcza!

Peeling Przeciw niedoskonałościom, Złuszczający - maska bez granulek 3 w 1 od Mixa zakupiłam w drogerii internetowej. Lubię produkty od Mixy. Peeling również dołączył do ich grona. Fajne, wydajne opakowanie. Bardzo ładnie, przyjemnie pachnie. Konsystencja gładka, bez granulek. Nie podrażnia cery, nie pozostawia jej czerwonej. Po użyciu twarz jest oczyszczona z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Dużą zaletą jest fakt, że peeling jest zarówno do normalnej, tłustej, jak i mieszanej cery. Cena również nie jest wygórowana. Polecam.