Pulanna, Golden Root, Night Cream Multi-regeneration (Krem na noc regenerujący (nowa wersja))

Krem regenerujący z funkcją korekty stanu czynnościowego skóry. Pojęcie stresu skórnego wiąże się nieodłącznie z procesem starzenia. Cera zmęczona znacznie bardziej reaguje na niedobory energetyczne czy stres. Krem na noc zawiera składniki dostarczające skórze substancji deficytowych chroniące przed zachwianiem równowagi hydrolipidowej. Powoduje restrukturyzację skóry, wzmaga jej witalność. Reguluje równowagę kwasowo-zasadową. Łagodzi stany zapalne, egzemy, podrażnienia i uczulenia.
Polecany dla cery zmęczonej, skłonnej do stresu, opóźnia powstawanie zmarszczek.

Dobry krem w luksusowym opakowaniu.

Z marką Pulanna znam się od dawna, używałam serii Bio-Gold, Silver, Caviar oraz właśnie Golden Root. Cena była więcej, niż zachęcająca, świetny skład, eleganckie opakowania- zakupiłam od razu całą serię i niezwłocznie przystąpiłam do testów. Tak mi się spodobały, że kupiłam kolejne zestawy i z powodzeniem stosuję je do dziś!

Krem na noc zachwyca nas pięknym opakowaniem - elegancka, złota buteleczka z aplikatorem (dodatkowym zabezpieczeniem zamknięcia jest plastikowa nakładka, co chroni produkt przed niespokontrolowanym wydostaniem się na zewnątrz). Produkt ma przyjemną, maślaną konsystencję i przyjemny, choć nieco dziwny zapach - mnie on jednak nie przeszkadza, nie męczy, z racji szybkiej ulotności.

Krem niezwykle łatwo się rozprowadza, pozostawiając na skórze lekki, ochronny film. Natychmiast łagodzi podrażnioną, ściągniętą skórę, zmiękcza ją, nawilża i widocznie regeneruje. Doskonale współpracuje z serami (ANR EL, Genifique Lancome, Bielenda Prof. z komórkami macierzystymi, Super-Aqua Guerlain), nie wałkuje się.

Po nocy z Golden Root moim oczom ukazuje się promienna, napięta, wygładzona skóra, bez śladu egzemy czy podrażnień.
Stosowany regularnie, przywraca skórze blask, likwiduje zmarszczki i w widoczny sposób regeneruje ją. Nie zapycha porów, choć nie żałuję go sobie, nakładam sporo, czasem w duecie z maseczką z tej serii. Nie odnotowałam również żadnych reakcji alergicznych, choć jestem posiadaczką wybitnie wrażliwej, suchej cery z AZS. Efekty są widoczne gołym okiem, koleżanki nieraz dopytywały, czy to efekty zabiegów w salonie, bo moja skóra wygląda tak znakomicie!

Czy jest wydajny? Ja jedno opakowanie mam średnio na 1,5 miesiąca, codziennej, obfitej aplikacji na twarz, szyję oraz dekolt. Przy tak niskiej cenie (39 zł) i pojemności 40 g uważam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

Podsumowując: jest to porządny krem, z dobrym składem, intensywnie odżywczy i regenerujący, znakomicie sprawdzi się jako prewencja przeciwzmarszczkowa oraz preparat naprawczy do zmęczonej, suchej skóry.

Polecam!