Cosnature, Detox, Gruner Tee, Nachtcreme (Krem na noc z zieloną herbatą)

Cosnature, Detox, Gruner Tee, Nachtcreme (Krem na noc z zieloną herbatą)

Cosnature Detox naturalny krem z zieloną herbatą na noc skutecznie pielęgnuje i regeneruje zmęczoną na skutek zanieczyszczeń z środowiska i innych szkodliwych substancji skórę. Działa detoksykująco i stymulująco na komórki, dzięki czemu skóra staje się jędrna i pełna blasku. Głównym składnikiem kremu Cosnature jest innowacyjny BioDToxTM składający się z ekstraktów z cytryny, brokułów i aloesu. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym i ochronnym aktywuje naturalne procesy regeneracji skóry. Jest chroniona przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, takimi jak wolne rodniki. Formuła kremu została wzbogacona o ekstrakt z organicznej zielonej herbaty pochodzącej z kontrolowanych upraw oraz witaminę E, dzięki której komórki są wzmocnione i bardziej odporne na czynniki stresowe. Ekstrakt z zielonej herbaty, otrzymywany z ekologicznie uprawianych liści rośliny Carmelia Sinensis, znanej jako bogate źródło cennych składników, a szczególnie ze względu na jej właściwości łagodzące. Ekstrakt daje spektakularny efekt odświeżenia i regeneracji, szczególnie w przypadku zmęczonej, przesuszonej skóry. Ponadto, jest bogaty w naturalne "łapacze" rodników, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i przedwczesnym starzeniem się dzięki funkcji przeciwutleniania.

Pomógł z drobnymi wypryskami

Krem stosuje codziennie na noc. Po tygodniu używania zauważyłam poprawę stanu skóry; mniej wyprysków oraz zaskórników. Do tego fajna, treściwa konsystencja i zapach. Duży plus za naturalny skład i cenę.

Super

Krem przeznaczony na noc. Krem bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Dobrze nawilża skórę. Plusem jest to, ze ma lekką konsystencję i dobrze rozprowadza się na twarzy. Ma dość delikatny zapach. Dobrze się wchłania i nie pozostawia żadnych śladów na twarzy. Samo opakowanie bardzo wydajne i wygodne w użyciu. Krem otrzymałam dość dawno w pudełku beglossy.

Używa produktu od: próbka

Cytrynka

Dla mnie najgorszą sprawą jest zapach, kojarzy mi się z jakimiś chemicznymi środkami czystości o zapachu cytryny. Konsystencja ok, super rozprowadza się na skórze. Dla mnie mega tłusty ale szybko się wchłania. Super naturalny skład i ekologiczne opakowanie. Zmiany jako takiej nie zauważyłam ale może to kwestia czasu stosowania.

Naturalny skład i fajne działanie

Krem bardzo ładnie nawilża i faktycznie dodaje blasku świeżości zmęczonej skórze . Ma lekka konsystencje nie zapycha ma delikatny zapach . Cena jest bardzo fajna . Czy działa detoksykukaco to ciężko ocenić po jednym opakowani

Bardzo go polubiłam

Ten krem znalazłam w pudełku Beglossy (re)Start, nie znałam wcześniej tej marki, ale jestem bardzo z niego zadowolona. Krem jest w tubce, ma dosyć intensywny, ziołowy zapach, który niektórym może przeszkadzać, ale ja np się do niego dosyć szybko przyzwyczaiłam i nie zwracałam na niego uwagi. Konsystencja jest gęsta i dosyć tłusta, całkiem fajnie się wchłania, nie zostawia na twarzy tłustej warstwy, ale zostaje jakby taka cieniutka warstewka ochronna. Nie jest to niekomfortowe, wręcz przeciwnie, dzięki temu skóra pozostaje nawilżona i mięciutka przez całą noc. Bardzo lubię to uczucie rano, kiedy nie muszę biec od razu do łazienki, żeby nałożyć krem, bo skóra jest cały czas nawilżona. Dawno nie miałam tak dobrego kremu, a i jego cena jest przyjemna ????

Dobrze nawilża

Krem dobrze nawilża. Pozostawia lekką warstewkę na skórze, więc nie będzie się nadawał dla osób preferujących szybko i całkowicie wchłaniające się kremy. Nie przeszkadza mi to, ponieważ wolę właśnie takie produkty. Trzeba pamiętać, że jest to kosmetyk naturalny, więc istnieje możliwość wystąpienia uczulenia w przypadku cer wrażliwych. Ja nie zauważyłam u siebie żadnego podrażnienia po jego aplikacji, a wręcz działał kojąco, gdy moja cera była podrażniona. Nie zapycha, ani nie obciąża skóry. Ma bardzo delikatny, lekko herbaciano-cytrusowy, odświeżający zapach. Jest bardzo wydajny i potrzeba naprawdę niewielką jego ilość do pokrycia twarzy, szyi i dekoltu.
Zaznaczyłam opcję "Nie wiem" przy pytaniu o ponowny zakup tylko dlatego, że lubię testować nowe rzeczy, co nie wyklucza faktu, że za jakiś czas do niego wrócę.

Cera tłusta go pokocha!

Mam cerę tłustą z tendencją do wyprysków. Od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać mi się niespodzianki na brodzie i żuchwie. Używałam wiele kremów na noc i żaden nie działał tak fenomenalnie jak ten. Polecam!

Mój ulubiony krem na noc

Jestem bardzo zaskoczona tym kremem. Spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo wycisza moją cerę. Dzięki codziennemu stosowaniu razem z peelingiem węglowym z tołpy zauważyłam zmniejszenie zaskorników conajmniej o połowę. Jest bardzo wydajny.

Średniaczek

Krem zamknięty w wygodnej tubie. Opakowanie bardzo poręczne i wygodne. Największy plus za skład, takie kosmetyki lubię :) Zapach delikatny, wyczuwalna cytrynowa nutka. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, dość dobrze nawilża ale na tym koniec. Nie zauważyłam więcej plusów, by moja skóra była zadowolona. Produkt otrzymałam z boxa i raczej do niego nie wrócę.

Naturalny skład i odpowiednie działanie nawilżające, ale moja skóra sie z nim nie polubiła.

Krem otrzymałam w jednym z boxów kosmetycznych, od razu spodobał mi się jego naturalny skład, ale działanie nie do końca do mnie przemawia. Jest dobry jednak niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Opakowanie w formie poręcznej i miękkiej tubki w białym kolorze. Dodatki w odcieniach zieleni z widocznym owocem cytrynki i zielonymi listkami. Dodatkowym zabezpieczeniem tubki jest kartonik w identycznej kolorystyce, na którym znajduje się dokładny opis kosmetyki. Zamykanie klik, możliwość postawienia na zakrętce i odpowiedni otwór dozujący uławiają wyciskanie kremu.

Krem przeznaczony jest do stosowania na noc, ale jego konsystencja jest lekka, przyjemna w rozprowadzaniu i szybko ulega wchłonięciu.
Zapach nawiązuje do nazwy, wyczuwalna jest cytrynową nuta,bardziej aromat trawy cytrynowej niż zielona herbata, ja również. mocno wyczuwam geranium zastosowane jako substancję zapachową. Jest dość intensywnie, świeżo ale przyjemnie.

Skład naturalny bez niepotrzebnych dodatków, zawierający masło shea, glicerynę, olej z pestek moreli, olej jojoba, olej z nasion moringi, olejek marula, sok aloesowy,bioflawonoidy, flawonoidy, Witamina P, olej z nasion brokułu, wyciąg z zielonej herbaty, witamina E, olej z nasion słonecznika.

Krem stosowałam na noc po wcześniejszym nałożeniu serum. Bezproblemowo się rozprowadza i szybko wchłania jednak pozostawia na skórze wyczuwalną warstwę, która nie jest lepka ani tłusta ale taka trochę tępa. Skóra nie ma całkowitej gładkości i stawia delikatny opór przy przesuwaniu po niej dłońmi.
Po kilku minut od aplikacji miałam również wrażenie ściągnięcia skóry mimo tego że nie występowało jej przesuszenie.
Samo działanie kremu oceniam jednak dobrze, odpowiednio nawilża i odżywia cerę. Rano skóra jest w dobrej kondycji,buzia wygląda na zadbaną i zdrową. Ładnie rozpromienia cerę i niweluje brzydki szary i ziemisty odcień. Krem stosuję drugi miesiąc i po tym czasie zauważyłam rozjaśnienie skóry, ale przebarwienia w żadnym stopniu nie uległy spłyceniu.
Niestety jest to również jeden z niewielu kosmetyków który potrafił sprawiać mi dyskomfort po zastosowaniu, wywoływał delikatne pieczenie i zaczerwienienie, choć nie za każdym razem, ale zaaplikowany od razu po dokładnym oczyszczeniu skóry lub wykonanym wcześniej peelingu takie właśnie reakcje powodował.

Podsumowując to do efektów działania kremu nie mam większych zastrzeżeń, cena też jest przystępną, a skład zachęca do zakupu jednak jak dla mnie to nadal przeciętny kosmetyk, w dodatku czasem potrafi wywoływać dziwnej niepożądane reakcje alergiczne. Jest w nim jakiś składnik którego moja skóra nie toleruje dlatego też mimo wielu zalet nie zakupię go ponownie.

Niekoniecznie.

Krem na pierwszy rzut oka zachwycił mnie naturalnymi składnikami, brakiem tego co uczula i pokładałam w nim na prawdę duże nadzieje. Pierwsze użycie było dobre - zachwycona! Gładka cera. A później było tylko gorzej. Niestety okazało się, że mnie podrażnia. Skóra po jego nałożeniu piecze, poliki stają się czerwone. Nie wiem czy to kwestia zapachu - bo produkt ten pachnie dla mnie trawą cytrynową nie wiem czemu? Skoro miała być zielona herbata. Pomimo, że rano budziłam się z cerą wypoczętą, bardzo gładką i nawilżoną, to niestety rumieńce z polików nie znikały... Pomimo szczerych chęci nie polubiliśmy się. Plus za dobre działanie pielęgnacyjne, gdyby nie to że podrażnia mógłby być jednym z moich ulubieńców.

ok

Bardzo dobry krem na noc, ma przepiękny zapach. Jest to produkt wegański, opakowanie jest bardzo praktyczne oraz higieniczne. Krem ma bogatą formułę więc pod makijaż za bardzo się nie nadaje. Nakładany rano powoduje, że skóra twarzy rano jest dogłębnie nawilżona oraz zregenerowana.