Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Przeciwzmarszczkowy krem na noc NIVEA Q10 ENERGY REGENERACJA wspiera własną zdolność skóry do poprawy metabolizmu energetycznego, chroniąc ją przed szkodliwymi dla skóry wolnymi rodnikami. Dzięki wyjątkowej formule zawierającej aż 3 antyoksydanty: identyczny jak w skórze koenzym Q10, witaminę C i E zapewnia promienność i zdrowy wygląd skóry już w 8h. Zatrzymuje nawilżenie w skórze i wzmacnia jej barierę ochronną. Niweluje oznaki zmęczenia skóry i redukuje zmarszczki. Sprawia, że skóra wygląda młodziej i jest bardziej jędrna w 2 tygodnie. Dodaj skórze energii i ciesz się odświeżoną, zdrowo wyglądającą skórą! Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

SUPER KREM NA NOC

Zdecydowanie lepszy niż na dzień! Świetnie działa na skórę. Cera jest nawilżona i to dość długo, jędrna oraz ma lepszy koloryt, takie jest moje wrażenie. Konsystencja jest gęsta, nie jest wodnista, ale szybko się wchłania. Tutaj, nakładając ten krem już uważałam na okolice oczu. I nic mnie nie szczypało! Krem jest warty wypróbowania. Mogę go polecić!

Odżywienie nocą

Nivea Q10 Energy Regeneracja jest świetnym kremem na noc. Odżywia i nawilża, a także relaksuje skórę, nie zapychając jej jednak. Nadaje skórze blasku, dzięki czemu rano jest pięknie zregenerowana. Redukuje też drobne zmarszczki.
Konsystencja jest nieco cięższa niż w kremie na dzień, ale tego właśnie spodziewałam się po kosmetyku przeznaczonym do stosowania wieczorem. Mimo to dobrze się wchłania.
Uwielbiam opakowania kremów Nivea na noc - granatowe, to nie stanowi wyjątku, jest eleganckie i efektowne. Kolor i zapach lekko brzoskwiniowe nadają kosmetykowi lekkości.
Polecam :)

Krem super nawilża

Po całodziennym zmęczeniu i wieczornym demakijażu krem Nivea jest mega relaksem dla skóry. Produkty Nivea spełniają wszelkie oczekiwania. Delikatny zapach,odpowiednia konsystencja produktów i przede wszystkim zgodność z założeniami sprawdza się w 100%. Nie zapycha, nadaje skórze blasku, delikatny zapach sprawia, że ja do niego wrócę. Osoby, które maja tłustą cerę mogą mieć z nim problem, ponieważ jest trochę tłusty.

Używa produktu od: próbka

Chce mieć to zawsze na twarzy

Ciężka konsystencję na noc i o to chodzi, rano nie mam ochoty być twarzy bo ten krem dodaje takiej dawki nawilżenie i pięknie napina skórę. Bardzo wydajny o cudownym zapachu. Idealny dla osób z początkowym oznakami starzenia.

Świetny krem

Nivea Q10 Energy Regeneracja, przeciwzmarszczkowy krem na noc cechuje się przyjemną, treściwą konsystencją, przepięknym cytrusowym zapachem i co najważniejsze - skutecznością. Moja skóra, która na co dzień jest poszarzała i zmęczona stała się nawilżona, rozświetlona i wypoczęta. Drobne zmarszczki zostały zredukowane. Przyjemność aplikacji jest ogromna, co sprawia, że każdy wieczór staje się milszy.

Za ciężki

Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu dzięki czemu można go zużyć do końca. Krem ma świeży, cytrusowy zapach. Ma bogatą i treściwą konsystencję. Wydaje mi się jednak za ciężki. Może i nawilża i ujędrnia skórę ale co z tego jak po aplikacji kremu skóra wydaje się być zapchana.

Super nawilżacz na noc

Mam skórę wymagająca, ze skłonnościa do przesuszania i ciężko dobrać mi odpowiedni produkt, który spełni moje oczekiwania. Testowany krem okazal się strzałem w dziesiątke. Skóra jest nawilzona, wypoczęta, promienna. Drobne zmarszczki wyraźnie wygładzone i mniej widoczne. Na pewno zostanie na dłużej w mojej kosmetyczce.

Fajny, nawilżający, pięknie pachnący

Jako posiadaczka cery dojrzałej i mieszanej, poszukuję kosmetyków które z jednej strony spłycają pierwsze zmarszczki przy czym są lekkie i nie zapychające. Takim właśnie okazał się krem firmy Nivea Q10 Energy.

Zalety;
- cytrusowy, bardzo delikatny zapach. Nie drażni, wycisza. Krem z tej samej serii na dzień ma zdecydowanie bardziej wyrazisty zapach.
- ładne opakowanie o ciekawym ale nie przesadzonym designie. Krem na noc jest w ciemnym opakowaniu (a krem na dzień z tej samej serii jest w jasnym, co bardzo ułatwia życie i skraca czas poszukiwań odpowiedniego kosmetyku!).
- delikatny, brzoskwiniowy kolor.
- bardzo lekka konsystencja i szybko się wchłania. Rano buzia jest wypoczęta i promienna. Przyznaje, że to jeden z najlepszych kremów jakie w życiu miałam.

Wady:
Nie zauważyłam

Dobrze nawilżający.

Krem o bardzo przyjemny zapachu, który bardzo ładnie nawilża skórę w ciągu nocy. Zaletą jest to, że bardzo ładnie się wchłania. Rano skóra wygląda na wypoczętą i zdegenerowaną

Skóra jest odżywiona i wypoczęta

Krem zamknięty jest w granatowym, plastikowym słoiczku, a jego szata graficzna jest dość minimalistyczna ale estetyczna.
Krem nie ma zbyt ciężkiej konsystencji, jest raczej lekki, a jego kolor nie jets czysto biały tylko lekko różowy. Jego zapach jest delikatnie cytrusowy, bardzo przyjemny.
Krem bardoz dobrze rozprowadza się po skórze, dość szybko wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Skóra po jego użyciu jest przyjemnie nawilżona, gładka, miękka.
Po dłuższym stosowaniu, widać efekty jego działania. Moja skóra nabrała wypoczetego wyglądu, zdrowszego blasku, koloryt się wyrównał, a małe marszczki stały się mniej widoczne. Skóra odzyskała elastyczność, jędrność. Jest zadowolona z efektów działania, na pewno jeszcze po niego sięgnę. Dodatkowo krem jest wydajny, a jego cena, moim zdaniem, nie jest zbyt wygórowana. Polecam.

Krem na noc

Kosmetyk miałam przyjemność testować poprzez Wizaż - za co bardzo dziękuję. Krem znajduje się w granatowym 50 ml plastikowym pojemniczku, który na szczęście nie wyślizguje się z rąk. Konsystencja kremu jest gęsta ale po nałożeniu na twarz bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy. Produkt ma zapach kremowy, według mnie średnio-intensywny.
Co do działania kosmetyku - dobrze nawilża cerę, niweluje oznaki jej zmęczenia. Po dłuższym zastosowaniu można powiedzieć, że drobne zarazki zostały zniwelowane.

Nivea, Q10 Energy Regeneracja, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Krem zachwyca już zgrabnym, poręcznym słoiczkiem. To, co mnie urzekło już w pierwszym momencie to cytrusowy zapach (uwielbiam wszystko co cytrusowe). Krem ma bogatą konsystencję. Rozprowadza się w miarę dobrze, choć w pierwszym momencie ma się wrażenie lekko lepiącej skóry - ale w przypadku kremu na noc to zupełnie nie przeszkadza.
Skóra po użyciu jest rozpromieniona, nawilżona, wygładzona. Drobne zmarszczki wydają się jakby płytsze.