Allergoff, Barierowa emulsja do kąpieli leczniczych

Allergoff, Barierowa emulsja do kąpieli leczniczych

Allergoff® Barierowa emulsja do kąpieli leczniczych zalecana jest
do codziennych kąpieli dla osób z e skórą wrażliwą, suchą oraz jako
uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS),
a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak: łojotokowe zapalenie skóry oraz łuszczyca. Może być stosowana jako dodatek do kąpieli lub aplikowany bezpośrednio na skórę. Jest bogata w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na niej nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną. Powstały w ten sposób film łagodzi objawy związane z przebiegiem
dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.
Zawiera w swoim składzie jedynie łagodne surfaktanty, dlatego nie tylko nie niszczy naturalnego płaszcza ochronnego naszej skóry, a dzięki obecności substancji tłuszczowych (m.in. olejowego kompleksu Omega plus) wspomaga także jego odbudowę.Zastosowane składniki tworzą barierę ochronną, dzięki czemu skóra jest lepiej chroniona przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Zastosowanie substancji silnie nawilżających (takich jak mocznik, liczne oleje naturalne) w emulsji łagodzi uczucie suchości i świądu po kąpieli. Ochronne działanie wyrobu jest także związane z obecnością prebiotyku – oligosacharydów wspomagających rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, co ogranicza rozwój flory patogennej.
Substancje główne: mocznik, trójgliceryd kaprylowo – kaprynowy, oliwa z oliwek, erucynian oleilu, inulina, alfa-glukan, oktylododekanol, olej z pestek czarnej porzeczki, olej słonecznikowy, ekstrakt z kardiospermum zielonego,
olejowy kompleks Omega Plus (olej słonecznikowy, olej kukurydziany,
olej sezamowy, olej z orzechów makadamia, oliwa z oliwek).

Emulsja zamiast żelu

Uwielbiam te emulsje. Jest bardzo delikatna ale dokładnie myje i dba o moja skore. Nakładam ja na wilgotną skóre. Regeneruje, nawilża i zmiekcza skore. Polecam ja nawet dla osób z wrażliwą i trudna skóra. Emulsja pozwala zadbać w profesjonalny sposób o stan skóry. Sezon grzewczy w pełni dlatego dbam, żeby moja skóra była stale nawilzona z produktami od Allergoff.

Świetna nowość

Barierowa emulsja do kąpieli leczniczych to mój hit! Emulsję nakładamy na ciało jak balsam a następnie spłukujemy działa bardzo szybko. Redukuje i łagodzi podrażnienia, nawilża. Emulsja również oczyszcza skórę. Skóra po jej użyciu jest miękka i gładka ???? Dla mnie to świetny szybki w użyciu kosmetyk dający mega efekty od jednego mycia.

Dobry kosmetyk

Jestem zadowolona z tej emulsji. Kupiłam ją, aby zadbać o przesuszoną skórę moich dzieci i spisała się bardzo dobrze. Nie spodziewałam się,że będzie taka gęsta, ma konsystencję trochę jak krem lub balsam. Emulsja nie pieni się tylko delikatnie rozprowadza na skórze tworząc na niej ochronną powłokę. To trochę jak smarowanie się kremem, który rozpuszcza się w wodzie :) Nie podrażniła delikatnej skóry dzieci, jednak córka narzekała na zapach i to było trochę problematyczne. Zapach nie jest zły, ale dzieci to dzieci i mają swoje widzimisię. Ja byłam zadowolona z efektu,bo córka często ma czerwone plamy na skórze po kąpieli i narzeka na swędzenie, a tu był efekt bardzo pozytywny. Dobry skład, spore opakowanie. Emulsja jest wydajna i uważam,że warto w nią zainwestować.

Dopełnienie całej serii Allergoff

Na produkt natknęłam się zupełnie przypadkiem. Spałam u koleżanki i kazała mi wypróbować całą linie tych kosmetyków. Nie mam dużych problemów skórnych ale mam tendencje do przesuszania się. Krem i oliwka z tej samej linii cudo. Emulsja też jest świetna. Co mnie zaskoczyło po umyciu się nią nie miałam potrzeby smarowania się kremem. Skóra była super nawilżona i mięciutka. Za to mój mąż ma tendencje do różnych reakcji alergicznych i stosuje emulsje hurtowo. Zdecydowanie mu pomaga, skóra go wreszcie nie swędzi, nie budzi się w nocy. Zdecydowanie produkt wart uwagi, jak i pozostałe produkty z tej linii.

Ferrari wśród preparatów myjących- serio!!

Jestem uczulona dosłownie na wszystko. Od lat poszukuje kosmetyków, które mogę używać- jest ich niestety bardzo mało a moja skóra reaguje ostrą wysypką jeżeli coś jej nie pasuje. Kupiłam cały zestaw 3 kroków tej linii- poleciła mi to moja Pani dermatolog. Na początku emulsja była dziwna- ma bardzo bogatą konsystencję i nie pieniła się- jednak z doświadczenia wiem, że delikatne detergenty nie tworzą piany. Preparaty, które się pienią zawierają zazwyczaj SLS, który podrażnia i sprawia, że moja skóra jest jeszcze bardziej reaktywna- dlatego często myłam się w oliwkach dla dzieci lub po prostu w preparatach przeznaczonych do mycia twarzy. Byłam bardzo zdziwiona gdyż po kąpieli poczułam ulgę, moja skóra była przyjemnie nawilżona i wyciszona a co najważniejsze nic mnie nie uczuliło :). Produkt nie zawiera kompozycji zapachowych i substancji z potencjalnymi alergenami. Uwielbiam ten produkt!! W końcu coś dla mnie!

Emulsja która ratuje skórę

Sucha skóra to problem niejednej z nas. Ja borykam się z nią od lat młodości. Przez długie lata również mogłam rysować na swojej skórze aż dowiedziałam się , że cierpię na dermografizm.
Moje pierwsze objawy alergii pojawiły się w wieku 20 lat gdy okazało się, że mam uczulenie na sierść chomika. Kilka lat później w moim domu pojawił się pies i przez trzy lata żyliśmy w pełnej harmonii a potem okazało się, że mam alergię na jego wydzielinę. Na domiar złego w szpitalu zarażono mnie świerzbem, który od czasu do czasu się reaktywuje. Używałam już wielu kosmetyków, które nie zdawały egzaminu aż trafiłam na markę Allergoff.
Po dwóch tygodniach stosowania mogę śmiało powiedzieć że nigdy w życiu nie stosowałam nic lepszego. Marki Allergoff używam również do pielęgnacji mojej dwuletniej córki ponieważ kosmetyki Allergoff można stosować od pierwszego miesiąca życia.
Do naszej codziennej pielęgnacji stosujemy Powlekająco Barierowy Krem Do Ciała, Barierową Oliwkę Do Kąpieli Leczniczych oraz Barierową Emulsję Do Kąpieli Leczniczych.

Wszystkie preparaty zalecane są jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry AZS, a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz takich jak: łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry oraz w przypadkach skóry bardzo suchej i wrażliwej.
Wyroby są bogate w składniki które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na jej powierzchni nawilżająco - natłuszczającą barierę ochronną. Powstały w ten sposób film, łagodzi objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

Aby wzmocnić działanie warto zainwestować również w Neutralizator Alergenów Kurzu Domowego. Obniża on ryzyko rozwoju uczulenia lub zaostrzenia przebiegu choroby alergicznej oraz wspomaga leczenie objawów alergii wziewnej.
Neutralizator działa dwutorowo:
- neutralizuje alergeny główne kurzu domowego,
- scala drobiny kurzu, przez co obniża ryzyko inhalacji alergenów.
Skutecznie zmniejsza nasilenie objawów alergii przez okres 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu oraz łagodzi objawy i hamuje rozwój choroby alergicznej. Również wspomaga leczenie objawów chorób alergicznych tj. astma oskrzelowa, AZS, ANN.

Jeśli borykacie się z problemami suchej skóry, świądu, świerzbu, atopowego zapalenia skóry, alergicznego nieżytu nosa a nawet łuszczycy polecam Allergoff.