Johnson`s Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Johnson`s Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Kojąca kąpiel na dobranoc o zapachu lawendy i rumianku.
Sprawia, że kąpiel staje się dla dziecka jeszcze większą przyjemnością i pomaga mu spokojnie zasnąć. Dodaj łagodnego płynu do kšpieli Johnson's baby z formuąš "no more tears" do ciepłej wody, a uwolnisz aromat lawendy i inne naturalne ekstrakty np. rumianek. Kojący płyn do kąpieli, który pielęgnuje nawet wrażliwą skórę dorosłych i pomaga odpocząć zmęczonemu ciału.
- tak łagodny, że może być stosowany dla dzieci już od pierwszego dnia życia
- jego łagodność została potwierdzona klinicznie
- o naturalnym pH

500 - 1000ml, 250 - 500ml
Skóra
wrażliwa

Dla całej rodziny

Ten plyn kupuję już od dłuższego czasu, po prostu sprawdza się i bardzo go lubimy. Jest delikatny, nie wysusza skóry, dobrze się pieni i co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula. Pięknie pachnie i cudownie odpręża. Łagodnie oczyszcza i koi.

Średniak

Kupiłam na początku epidemii coronawirusa dwa opakowania tego cuda, bo nie było nic innego sensownego do wyboru. I męczę się z nim do teraz. Butelka nieporęczna, więc musiałam go przelać do innej, która ma dozownik. Codziennie używany do mycia wysuszał mi skórę, więc używam go naprzemiennie z innym. Ma ładny, ale intensywny zapach, który długo się utrzymuje na skórze. Mocno się pieni. Po umyciu skóra jest jak by śliska, wydaje mi się jak bym go do końca nie spłukała. Ale już po wytarciu się ręcznikiem czuje dyskomfort i muszę posmarować się balsamem. Zmęczę ten płyn do końca i więcej go nie kupię.

Taki sobie

Jeśli rodzice liczą, że płyn magicznie uśpi ich dziecko to będą bardzo rozczarowani...
Produkt dobrze się pieni i sprawdza się jako żel myjący. Nie wysusza również skóry, chociaż mój maluch nigdy nie miał z tym problemu niezależnie od kosmetyku. Osobiście liczyłam na zupełnie inny zapach, bardziej dziecięcy ale to kwestia sporna, bo według męża jest bardzo ładny.

Bardzo ładny zapach

Widziałam ten płyn w wielu recenzjach na Youtube z tanimi a dobrymi rzeczami z Rossmana. Skusiłam się ostatnio na niego. Aktualnie płyn ma opakowanie z pompką i tutaj pojawia się jedna wada. Przy nakładaniu produktu z pompki wolno leci płyn więc wydaje mi się że poprzednie opakowanie było lepsze. Genialny zapach oraz łatwe nakładanie na skórę. Zapach utrzymuje się długo po kąpieli i uspokaja. Sprawia że skóra jest miękka i według mnie nawilżona. Polecam kupić :) Ja już myślę nad drugim opakowaniem

Śliczny zapach.

Wracamy czasami do tego płynu, jak akurat podczas zakupów rzuci się w oczy. Moje dzieci lubią ten zapach i kąpiel z tym płynem. Ślicznie pachnie, dobrze rozprowadza się po delikatnej skórze dziecka, dokładnie myje i pielęgnuje. Czy łatwiej się po nim zasypia? Nie wiem ;) nie zauważyłam po moich dziewczynach różnicy w zasypianiu. Ważne że lubią ten płyn :) butelka jest duża, wygodna i sam płyn wydajny.

Uwielbiam

Ten płyn kupiłam pierwszy raz, kilka lat temu, w czasach studenckich. Po kilku latach kupiłam ponownie ale już tym razem dla dziecka. Ma przepiękny zapach, który chyba faktycznie pomaga w zasypianiu. Płyn się dobrze pieni, nie wysusza skóry, jest wydajny. Przez całą kąpiel zapach unosi się w łazience.

Relaksujący płyn do kąpieli

Płyn odkryłam przypadkiem, kiedy młodsze kuzynki przyjezdzaly na wakacje. Bardzo mi się spodobał i wtedy kupiłam go po raz pierwszy.

Płyn zamknięty jest podręcznym opakowaniu z zamknięciem na ,,klik". Posiada lekką konsystencję o niebieskim kolorze.
Płyn posiada bardzo delikatny i przyjemny zapach, który doskonale relaksuje i odpręża po ciężkim dniu. Jego niewielka ilość wystarczy na dokładne umycie ciała. Kosmetyk delikatnie się pieni, myje i oczyszcza , pozostawiając skórę miękka i delikatna w dotyku. Po kąpieli ciało jest odzywione, a zapach utrzymuje się dość długo.
Opakowanie ekonomiczne, przystępna cena.
Ja co jakiś czas z chęcią powracam do tego płynu, bo naprawdę jest doskonały.

Ulubieniec

Tak ten płyn to zdecydowanie ulubieniec w naszym domu ....od 4 lat jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i od narodzin pierwszej córki używamy właśnie tego płynu posiada on przepiękny zapach który długo utrzymuje się na skurze naszego maleństwa ,co myślę że jest bardzo ważnym elementem

Dobry produkt

Płyn do kąpieli przyjemnie pachnie i dobrze się rozprowadza i pieni. Jest delikatny i nie podrażnia skóry oraz nie wywołuje alergii. Można go śmiało stosować u maluszków. Cena przystępna. Polecam

Johnson’s baby,będziemy,bath

Fajny płyn dla niemowlaka w poręcznym opakowaniu i przyjemnym dla oka. Nie podrażnia skory maluszka ani nie szczypie w oczy gdy przez przypadek znajdzie się na twarzy do tego nieziemsko pachnie i jest bardzo wydajny :) dobrze się pieni i nie mętni wody ❤️ Cena jest przystępna (często na promocji ) i jest dostępny w każdej drogerii jak i w większości super i hipermarketów

Niesamowita wydajność

Ta solidna butla płynu wystarczyła mojemu dziecku na kilka miesięcy. Stosowany już od pierwszych dni życia, nie podrażnił wrażliwej skóry dziecka i jej nie wysuszył. Nie pieni się zbyt intensywnie ale niemowlakowi jest to chyba obojętne. Zapach jest przyjemny ale bardzo delikatny. Jest dość rzadki i dzięki temu szybko rozprowadza się na wodzie. Ale chyba drugi raz bym go nie kupiła, bo skład jest iście czarnobylski.

Swietny

Moje dziecko dostalo w prezencie ten żel. Swietnie pachnie. Faktycznie zapach pozwala sie odprężyć maluszkowi. Fajna konsystencja jakby mleczna. Dobrze sie pieni ,jest wydajny. Opakowanie też praktyczne. Do dzis go kupuje:-)