Herbatint, Organic - Bio, Moringa Repair Conditioner (Odżywka naprawcza)

Herbatint, Organic - Bio, Moringa Repair Conditioner (Odżywka naprawcza)

Zawiera 99,8 % składników pochodzenia naturalnego. Głęboko nawilża, rewitalizuje, zwiększa objętość włosów i nadaje im miękkości. Przywraca włosom ich naturalną równowagę i połysk. Włosy są zdrowsze i łatwiej się układają. Szczególnie polecana do włosów farbowanych, po trwałej ondulacji, suchych i zniszczonych. Wzbogacona o ekstrakt z nasion drzewa Moringa Oleifera oraz organiczne wyciągi z aloesu, rozmarynu, pszenicy, oliwek i masła Shea. Chroni przed promieniowaniem UV i miejskim zanieczyszczeniem (mikrocząsteczki i kurz).

Olej z nasion Moringa poprawia w znacznym stopniu fizyczny wygląd włosów dzięki bogactwu witamin, minerałów i aminokwasów. Mają one nadrzędne znaczenie w tworzeniu białka keratyny i nadają włosom zdrowy połysk. Keratyna jest białkiem naturalnie występującym w naszych włosach i składa się z aminokwasów, które wzmacniają i nadają elastyczności włosom suchym, zniszczonym i rozjaśnianym.

Olej z nasion Moringa jest bogaty w kwas oleinowy, behenowy, linolowy. Intensywnie nawilża włosy zapobiegając ich wysuszaniu i rozdwajaniu końcówek. Wysoka zawartość witaminy A, cynku, witaminy E, a także witamin z grupy B i krzemionki stymuluje naturalny wzrost Twoich włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, łamliwości oraz powstawaniu łupieżu. Włosy są wzmocnione, mają zdrowy i piękny połysk.

Promieniowanie UV prowadzi do znacznego uwolnienia wolnych rodników we włosach. Przyczyniają się one do fotodegradacji włosów, zmieniając naturalny poziom keratyny i melaniny, obniżając ilość lipidów związanych z keratyną. Moringa olejodajna, bogata w witaminy A, B, E, jest silnym antyoksydantem i czynnikiem antyrodnikowym, który ma działanie zapobiegające starzeniu się włosów. Jednocześnie pobudza krążenie krwi w naczyniach skóry głowy, co pomaga wchłonąć więcej substancji odżywczych.

Olej Moringa tworzy wokół włosa barierę, która chroni przed zanieczyszczeniem miejskim. Zapobiega osadzaniu się mikrocząstek i kurzu, chroni włosy utrzymując ich naturalną równowagę, ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Moringa olejodajna (Moringa oleifera) pochodzi z Indii. W klimacie tropikalnym i subtropikalnym możemy ją spotkać uprawianą przy domu lub rosnącą dziko. Nie bez powodów Moringę nazywa się cudownym drzewem. Wszystkie jej części (liście, zielone łodygi, kwiaty, owoce, drewno i nasiona) są szeroko wykorzystywane ze względu na ich wartości odżywcze i farmakologiczne. Olej otrzymywany w wyniku tłoczenia nasion Moringi , zawiera wysoko skoncentrowaną ilość antyoksydantów, witamin, minerałów, składników odżywczych i białek. Dzięki właściwościom restrukturyzacyjnym jest szczególnie przeznaczony do naprawy włosów zniszczonych, przesuszonych, osłabionych trwałą ondulacją i długotrwałą koloryzacją.

Odżywka aloe vera care

Produkt jest dość dobry, dobrze nawilża włosy, sa po nim miękkie jednak u mnie powoduje że sa zbyt mocno obciążone dlatego też znalazłam produkt który mi osobiście bardziej odpowiada jest to aloe vera care nie mam po tej odżywce problemów z puszeniem się włosów sa lekko dociazone i odzywione, włosy fajnie się rozczarowuje

sympatyczna

Bardzo dobra odzywka, chociaz jej cena nie zacheca... W porownaniu do krolewskiej odzywki tej samej firmy wydaje sie nieco lzejsza. Nie dodawalam jej do farby, tak jak krolewskiej odzywki, bylo mi troche szkoda..
Stosowalam ja w polaczeniu z szamponem z tej samej serii i wlosy byly bardzo miekkie w dotyku, latwo sie rozczesywaly. Zapach jest cudowny, opakowanie ma taki calkiem sprytny dozownik, ktory widzialam dotychczas tylko w tej firmie, nawet sobie zachowalam te korki, uzywam ich w podrozy do zabezpieczenia plynow przed wylaniem, dozowanie tez jest z nich wygodniejsze.
Gdyby mi byla obojetna cena, na pewno stosowalabym ten duet znacznie czesciej ;)