L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

Specjaliści z L'Oréal Paris zaprojektowali puder Infallible Prestige Powder , który pomaga zachować nienaganny i długotrwały makijaż.
Ukrywa wszystkie niedoskonałości na powierzchni skóry i nadaje jej jednolitą teksturę. Puder na twarzy utrzyma się przez długie godziny i nie wymaga częstych poprawek.

prasowany
tłusta, normalna, sucha
kryjące, matujące, utrwalające
Krycie
średnie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajny puder, który dodatkowo pięknie wygląda. Jego opakowanie to elegancki minimalizm. Jest to kosmetyk ze średniej półki ale opakowaniem nawiązuje do klasy premium.
Ma w środku lusterko i jego aplikacja jest bardzo wygodna. Ładnie wykańcza makijaż i jest bardzo wydajny ponieważ do uzyskania pożądanych efektów potrzebujemy niewielkiej ilości kosmetyku.
Mam kolor nr 160 sand beige i jestem z niego bardzo zadowolona. Na twarzy wygląda naturalnie i ładnie matowi buzię.
Brak efektu ciastka - dodatkowy plus.
Nie uczulił mnie.

Puder Lorea'l

Jest Swietny. Piekne opakowanie w srodku gabeczka do aplikowania pudru w tym lustereczko . Pieknie sie rozprowadza . Kryje niedoskonałości. To będzie mój hit 2019.

Eleganckie cudeńko

Opakowanie robi wrażenia, ale środek i to jak świetnie spisuje się ten puder to jeszcze większa i miła niespodzianka. Wspaniale matowi, nie ciastkuje się przy kontalcie z podkładem, daje ładne wykończenie i utrwala na cały działy. Nie tworzy sztucznego efektu i ładnie komponuje się z podkładem. Dla mnie? Najlepszy puder jaki dotąd miałam.

Piękny!

Szczerze, to nigdy nie miałam pudru w tak pięknym opakowaniu. Noszę go w torebce i nie raz usłyszałam co tam ładnego chowam :).
Ma dobre zabezpieczenie, dzięki czemu sam nigdy nie otworzy się w torebce.
Po otwarciu widzimy piękne, dość duże lusterko, które bardzo ułatwia zrobienie poprawek w ciągu dnia. Obok pudru znajduje się gąbeczka, co uważam za duże ułatwienie, nie trzeba nosić ze sobą dodatkowo pędzla.
Gąbeczka jest mięciutka i dobrze współpracuje z pudrem, nabierając odpowiednią ilość produktu.

Sam puder jest w kamieniu i już widzę, jak bardzo jest wydajny. Odcień, który otrzymałam 160 na pewno nie nada się dla mega bladziochów. Ja niestety do nich należę i puder okazał się zbyt ciemny dla mojej skóry. Wiem, że w ofercie są dostępne jaśniejsze odcienie i chętnie taki kupię.
Nie tworzy tzw. "efektu ciastka". Matuje na kilka godzin. Jednak nie ma większego problemu, by zrobić sobie nim poprawkę w ciągu dnia.

Puder w kompakcie Infallible Loreal Paris

Dzięki uprzejmość wizaż miałam możliwość testować to cudo.Samo opakowanie wywarło na mnie pozytywne wrażenie.Luksusowe i z klasą pragnie powiedzieć to zawartość jego jest ponad czasowa.Puder dobrze kryje i matuje na wiele godzin.Nie roluje się i sprawia że moja cera wygląda na aksamitna.Jestem zachwycona.

Ryżu nie pobije

Puder otrzymałam w ramach akcji testowania na portalu Wizaż.
Muszę przyznać, że już sam wygląd jest imponujący. Przepiękne czerwone lustrzane opakowanie, w środku gąbka (bardzo przydatna zwłaszcza poza domem), no i lusterko. Prezentuje się naprawdę zacnie.
Początkowo wydawało mi się, że kolor nr 160 będzie za ciemny, ale po pierwszym użyciu okazało się, że jest idealny.
Bez problemu matują i utrwala każdy podklad. Ale czy jest to efekt trwały? Otóż według mnie nie bardzo. Na codzień korzystam z sypkiego, ryżowego pudru i na razie nic to nie przebiło pod względem utrwalenia makijażu. Jeśli jednak macie czas w ciągu dnia na drobne poprawki to ten puder może być dla Was :) jest dosyć wydajny, niewiele to trzeba aby zmatowić buzie. Pięknie wygląda, cieszy oko.

najlepszy

dzięki wizażowi mogłam przetestować to cudo. Sama pewnie nie skusiłabym się nie niego, ponieważ cena jest dosyć nieprzystępna. I to byłoby na tyle wad. Pierwsze co rzuca się w oczy to piękne, czerwone opakowanie, niezwykle stylowe. W środku lusterko oraz niepotrzebna gąbeczka. Produkt dobrze nakłada się pędzlem. Nie tworzy smug, idealnie stapia się z podkładem, a co najważniejsze matuje i pozostaje nie ruszony przez długie godziny.

Idealny do torebki

Produkt zamknięty jest w przepięknym, solidnym opakowaniu z lusterkiem. I mimo iż z reguły nie zwracam uwagi na takie szczegóły, nie potrafiłam nie rozpocząć tej opinii właśnie od tych słów. Puder jak marzenie zamknięty w opakowaniu, które wygląda jak element biżuterii? Nie wiem, jak w przypadku innych pań, ale jak dla mnie jest to ziszczenie najskrytszych pragnień!

Higieniczność produktu to kolejny, niewątpliwy plus. Gąbeczka przechowywana jest w osobnej przegródce, dodatkowo wyposażonej w dziurki, które zapewniają cyrkulację powietrza. Dla mnie, jako posiadaczki cery skłonnej do wyprysków, jest to idealne rozwiązanie. Niby taki banał, a jak cieszy.

Sam produkt sprawdza się świetnie w połączeniu z większością podkładów, które stosuję. Jest dość ,,ciężki", dzięki czemu znacząco wzmacnia krycie, a poza tym robi to, co powinien robić dobry puder - matuje. I to na bardzo, bardzo długo. Nie spotkałam się chyba jeszcze z żadnym pudrem w kompakcie, który tak dobrze i tak długo utrzymywałby się na mojej twarzy.

5/5

Najjasniejszy trochę za ciemny ale pędzel da się przeżyć. Świetne opakowanie. Zakochałam się. Ogólnie ładnie pachnie. Dobrze matuje skórę. Można zmieścić go wszędzie. Jedyny minus to cena..

Prestige Powder - puder w kompakcie

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, jak juz wiele odpowiedzi padało niesamowity wyglad ,piekna czerwień a jak sie otwiera lustereczko i gąbeczka . Co do pudru jest bardzo fajny dobrze przypudrowuje jak i zostawia skórę niesamowicie gładką i aksamitną . Idealny do zabrania na impreze lub większe wydarzenie do przypudrowania noska.

Świetny

Otrzymałam puder w kompakcie w ramach testu od Wizaż i już samo opakowanie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Piękne eleganckie czerwone " pudełeczko" które wewnątrz kryje świetny puder a do tego ma również lustereczko co jest dużym plusem. Opakowanie jest bardzo poręczne wszędzie można je zabrać. Co do samego produktu jestem pod ogromnym wrażeniem co do jakości . Z pewnością mogę powiedzieć że jest to jeden z moich ulubionym pudrów prasowanych który tak bardzo przypadł mi do gustu. Kolor przepiękny , idealnie komonował się z podkładem który wcześniej nałożyłam ma twarz . Bardzo fajnie się z nim pracuje , aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna . Puder nie uwidaczniał suchych skórek , nie osypywał się podczas aplikacji a dzięki niemu mój makijaż był perfekcyjnie wykończony i utrzymywał się naprawdę długo bez jakichkolwiek poprawek. Produkt mimo swoich niezbyt dużych gabarytów jest bardzo wydajny i z pewnością długo mi posłuży.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pierwsze co przykuło moją uwagę, to piękne opakowanie. Bardzo kobiece, mega czerwone, bardzo cieszy oko :-)
Po nałożeniu pudru buzia jest bardzo gładka, aż aksamitna w dotyku. Dodatkowo bardzo utrwala makijaż, ale nie zbiera się na twarzy po czasie. Tak samo wygląda zarówno od razu po nałożeniu jak i po kilku godzinach. Polecam!