Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Innowacyjny lakier Semilac Extend 5in1, zawierający 5 najbardziej pożądanych właściwości: stanowi bazę, kolor, top, a także daje możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia płytki nawet do 1 cm. Taki efekt utrzymuje się aż 21 dni.
Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją i twardą strukturą, dzięki czemu łatwo się z nim pracuje.
Lakier występuje w dwóch wariantach kolorystycznych:
- odcień delikatnego beżu Soft Beige 801 sprawdzi się samodzielnie, jak również w formie tła do innych lakierów. To biznesowa propozycja, idealna na co dzień, do pracy, a także na wieczór ze znajomymi.
- lakier w kolorze cielistego paryskiego różu Dirty Nude Rose 802 pozwoli stworzyć elegancki manicure – to interesująca opcja dla fanek minimalizmu oraz ponadczasowej klasyki.

Nie sprawdziła się

Kupiłam ten produkt chcąc skrócić czas malowania paznokci. Dodatkowo zachęciła mnie mnogość pozytywnych opinii i pokładałam w tym produkcie ogromne nadzieje. Niestety u mnie ten lakier się nie sprawdził. Paznokcie ładnie wyglądają do tygodnia czasu niezależnie od tego czy użyję primer czy też nie. Później z dnia na dzień co raz bardziej widać jak lakier odkleja się od paznokcia. Co prawda nie odpryskuje, nie mniej jednak widzę w którym miejscu jest powietrze i lakier się nie trzyma. Na początku myślałam, że to moja wina i nie umiem posługiwać się akurat tym produktem. Okazało się jednak, że kilka koleżanek które również używały Extend 5w1 miało ten sam problem. Zwykle "zmieniam" paznokcie, kiedy odrost jest już zauważalny czyli co 2 do 2,5 tygodnia. Przy tym lakierze powinnam to robić najdłużej po tygodniu.
Oceniam kolor Delicate Pink - sam kolor daje ładne, naturalne wykończenie. Zwykle nakładam 2 warstwy. Nie ma co się łudzić, że paznokcie będą tak błyszczeć jak po użyciu topu. Nie mniej jednak kiedy zależy mi na czasie i decyduje się jedynie tylko na ten produkt, jestem w stanie zaakceptować takie wykończenie. Nie przedłużałam paznokci 5w1 więc nie ocenię go pod tym kątem. Jednak w porównaniu do Extend Base lakier 5w1 szybciej się poziomuje, przez co muszę nieco szybciej z nim pracować. Niestety zauważyłam też pogorszenie stanu płytki paznokcia. Paznokcie są cieńsze i szybciej się łamią. Plusem jest to, że produkt łatwo "rozpuszcza" się w acetonie oraz, że odrosty są dłużej niezauważalne ze względu na neutralny kolor. Gdyby jeszcze w parze z tymi plusami szła przyczepność do płytki byłby to naprawdę dobry lakier.

Ogromna wygoda i piękne kolory!

Kupiłam zachęcona opiniami koleżanki, która zajmuje się zawodowo stylizacją paznokci. Szukałam czegoś w neutralnym kolorze do pierwszych przygód z hybrydami;) Mam kolory 805 i 806. Obydwa z delikatnymi drobinkami. Lakier jest dość gęsty, początkowo miałam niewielki problem z nałożeniem, lecz teraz nie sprawia mi jużto trudności. Nie ma potrzeby używania bazy i topu, gdyż kolor zastępuje wszystkie te produkty (lecz ja używam topu by wzmocnić błysk i primera bezkwasowego przed nałożeniem lakieru). Przy kolorze 806 konieczne było nałożenie trzech warstw by uzyskać oczekiwany efekt. Uwielbiam te lakiery! Gdyby nie to, że maluje paznokcie tylko sobie to pewnie kupiłabym wszystkie kolory ( a na pewno wszystkie naturalne;)) Myślę, że moja kolekcja kolorów jeszcze się powiększy, bo każdy kto widzi moje pazurki chwali przede wszystkim ich piękny kolor. Polecam szczególnie paznokciowym nowicjuszkom i leniuchom!

Prześwitująca Porażka

Zacznę od tego że jako leniwiec kupiłam produkt by stosować go jako 5w1 tak jak jest reklamowany. Niestety w miarę jednolity kolor otrzymałam po 5 wartswach? W związku z tym paznokcie są strasznie grube... W przypadku 2 warstw kolor był baaardzo prześwitujący...

Świetny lakier.

Od trzech miesięcy używam tylko tej bazy, całościowo. Porzuciłam kolory, bo efekt, jaki daje numerek 805 jest przepiękny, a szybkość wykonania całego manikiuru to rewelacja.

Szukałam koloru, który będzie pasował do wszystkiego - do burego swetra, neonowego podkoszulka, do dżinsów i adidasów, do trampek, do sukienki i do tiulowej spódnicy. Czegoś, co nie będzie zbyt beżowe, zbyt mleczne i zbyt cukierkowe. I wtedy pani w moim ulubionym sklepie paznokciowym poleciła mi tę bazę. I kurde blaszka, to był strzał w dziesiątkę. Idealny kolor 805 Glitter Dirty Nude Rose, idealna konsystencja, idealna ilość drobinek... No i ta formuła 5 w 1. Coś, co tygryski lubią najbardziej.

Mam w swoim paznokciowym pudełku podobny produkt Indigo, bazę mineralną. Ale baza Indigo to u mnie porażka, bardzo się zapowietrza i już po kilku dniach wygląda brzydko. Baza Semilac to prawdziwy sztos - idealnie trzyma się paznokci, nie zapowietrza się, nie traci błysku. Do tego kolor, który wygląda bardzo naturalnie i 'gubiący się' odrost, no cudo ;) Całość malowania to u mnie 30 minut na obie dłonie. Przy kolorze nie ma szans na osiągnięcie takiego wyniku. A jestem trochę leniwą bułą i nie zawsze lubię sterczeć nad paznokciami buk wie jak długo.

Lakier jest odpowiednio gęsty, nie rozlewa się na skórki, ładnie się poziomuje. Nie ma w nim bąbelków i paproszków. Pędzelek jest standardowy, średnio szeroki, nieco zbyt giętki jak dla mnie.

Kosmetyk marzenie. Od kilkunastu tygodni sięgam tylko po ten lakier i nie myślę, by to się w najbliższym czasie zmieniło.

Piękny kolor

Szukałam czegoś w takim kolorze nudziakowym i natrafiłam na ten lakier. Z reguły robiłam manicure kombinowany, musiałam paznokcie swoje dodatkowo wzmacniać żelem ale z tym produktem nie ma już takiej potrzeby. Dodatkowo zabezpieczam go topem z neonail i super to połączenie daje radę. W aplikacji dla mnie bardzo wygodny, podobnie jak pozostałe produkty semilaca, ale jest na pewno gęstszy niż typowa hybryda. Do tego wszystkiego bardzo ładny kolor!

Coś dla leniwców

Lubię, kiedy moje paznokcie są zadbane, utwardzone hybrydą, ale miałam dość jej żmudnego nakładania i szukałam "ułatwien. Znalazłam lakier 5w1, który ma w sobie zarówno bazę jak i top, a do tego buduje płytkę. Zakochałam się od pierwszego użycia w jego nakładaniu! Wystarczą dwie warstwy, aby paznokcie były twarde i miały ładny kolor. Moje paznokcie generalnie nie tolerują hybryd, góra 2 tygodnie u mnie się trzymają, ale ten lakier niczemu nie ujmuje, spokojnie wytrzymuje taki czas. To duża oszczedność czasu, jeśli nie zależy komuś na nie wiadomo jakim manicure, a zwykłym klasyku, zwłaszcza że hybryda ma kilka wersji kolorystycznych. Ja mam róż przełamany z nude (dokładnie ten co na zdjęciu głównym) i jestem zadowolona.

Produkt idealny.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące. Lubię testować nowe marki lakierów hybrydowych choć najwięcej w swojej kolekcji mam lakierów firmy Neonail i Kabos.

Oczekiwania: Łatwa aplikacja, dobre krycie, dobra pigmentacja. Trwałość manicure minimum 2 tygodnie.

Opakowanie: Standardowe dla marki, czarny szklany słoiczek z szerokim pędzelkiem. Na zewnątrz logo firmy, na zakrętce numer koloru i seria. Butelka ma pojemność 7 ml.

Wrażenia: Lakier jest bardzo gęsty, lecz dobrze się nakłada i rozprowadza. Gęstość przekłada się na większą wydajność. Wystarczą dwie warstwy, żeby odpowiednio pokryć paznokieć bez przebić. Łatwo jest nadbudować tym lakierem płytkę, jest to kosmetyk samopoziomujący co jest dla mnie plusem. Produkt idealny dla osób początkujących – łatwy w użytku, nie trzeba pamiętać o ilości warstw, co kiedy i jak. Paleta kolorów z czasem się poszerza, ale niestety nadal jest dość uboga. Są kolory naturalne i parę odcieni pastelowych, nie ma kolorów żywych, mocnych. Cena jest dość wysoka, z drugiej strony nie potrzebujemy bazy ani topu więc nieco się to rekompensuje. Trwałość manicure jest naprawdę dobra – 2,5 tygodnia bez uszczerbku to naprawdę niezły wynik. Plus, że kolory nude nadają się jako podkład pod ozdoby i inne kolory. Jest to kosmetyk wielofunkcyjny i naprawdę wypada bardzo dobrze w porównaniu innymi lakierami konkurencyjnych marek tego typu. Póki co mam tylko jeden kolor, ale z chęcią wrócę po więcej.

I o to chodzi!

Polubiłam i będę używać. Jako nowalijka uważam że jest to produkt idealny na początek. Szczególnie w kolorze desert nude rose. Produkt jest baaaaaardzo gęsty. Wystarczą dwie warstwy. Nawet jak nam gdzieś delikatnie ucieknie to i tak jest na tyle naturalny że nie przeszkadza.

Rewolucyjny produkt

Uważam, że jest to najlepszy produkt do manicure hybrydowego na rynku. Idealnie sprawdza się dla osób, które nie mają dużo czasu, ponieważ jeden produkt zastąpi nam top, kolor i bazę, a do tego nada się do nadbudowy oraz przedłużenia na szablonie. Gama kolorystyczna nie jest zbyt rozbudowana, ale ładna i raczej każdy znajdzie coś dla siebie wśród neutralnych odcieni, dodatkowo niedawno wyszły kolory pastelowe, więc pewnie seria będzie poszerzana. Jasne odcienie Extend 5w1 mogą być również używane jako zwykła baza pod kolorowy lakier. Jego dużą zaletą jest również trwałość aplikacji, która jest znacznie dłuższa niż przy lakierach innych marek zawierających w sobie top, kolor i bazę.
Czekam z niecierpliwością na kolor czerwony :)

Jestem zadowolona!

Uwielbiam tę bazę za to, że jest tak wielofunkcyjna. Wykonanie całej stylizacji przy jej zastosowaniu jest dużo szybsze. Zastępuję ona bazę, kolor i top - magia.
Jak nie masz czasu żeby szukać wszystkich produktów, lub chcesz kupić tylko jeden to jest strzał w dziesiątkę.

Bardzo dobra firma

Używałam juz róznych lakierów hybrydowych i jak dla mnie chyba Semilac jest najlepszy.
Ma bardzo duży wybór kolorów, które mocno kryją.
Ładnie trzyma się na paznokciach.

Jak dla mnie rewelacyjna baza

Firmę Semilac poznałam kilka lat temu i co prawda wiele ich produktów przypadło mi do gustu to nad tą bazą długo się zastanawiałam. Głównie przez jej cenę, no ale wreszcie zobaczyłam ją na promce to grzech było nie spróbować. Dla mnie baza jest rewelacyjna, ładnie sie rozprowadza i można nią przedłużać l, a paznokcie są twarde. Również bardzo ładnie można nadbudować paznokcia ale jej największym plusem jest kolor . Występuje kilka gam koloru miałam okazję testować parę z nich i każdy testowany kolor przypadł mi do gustu. Lakier znajduje się w popularnej czarnej buteleczce i posiada niezawodny pędzelek. Szczerze polecam :D