Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Innowacyjny lakier Semilac Extend 5in1, zawierający 5 najbardziej pożądanych właściwości: stanowi bazę, kolor, top, a także daje możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia płytki nawet do 1 cm. Taki efekt utrzymuje się aż 21 dni.
Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją i twardą strukturą, dzięki czemu łatwo się z nim pracuje.
Lakier występuje w dwóch wariantach kolorystycznych:
- odcień delikatnego beżu Soft Beige 801 sprawdzi się samodzielnie, jak również w formie tła do innych lakierów. To biznesowa propozycja, idealna na co dzień, do pracy, a także na wieczór ze znajomymi.
- lakier w kolorze cielistego paryskiego różu Dirty Nude Rose 802 pozwoli stworzyć elegancki manicure – to interesująca opcja dla fanek minimalizmu oraz ponadczasowej klasyki.

Extend 5 in 1

Mój numer 1 jeśli chodzi o lakiery hybrydowe. Jeśli nie mam czasu na malowanie paznokci, a muszę je już zmienić, to ten produkt jest idealny ! Szybko się nakłada, nie rozlewa się, nie można nim sobie zrobić krzywdy. Bardzo łatwy szybki w użyciu.

Coś wspaniałego

Kupiłam i żałuję że tak późno dziś przyszedł manicure wykonany błyskawicznie położyłam go jako bazę i zrobiłam krzywą C następnie jako top ale dla pewności trwałości przeciągnęła cienką warstwę normalnego topu no wipe . Kolor piękny zobaczymy ile będzie się trzymał i czy będzie dobra przyczepność bazy.

Mieszane uczucia

Mam co do tych lakierów mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie się je naklada, szeroka gama kolorystyczna ale z drugiej strony trzeba stosować je tylko z bazą i topem z semilaca bo z innymi utrzymuje się kilka dni. Niestety mam też wrażenie że stan moich paznokci się bardzo pogorszył po stosowaniu tych lakierów. Wiem że manicure hybrydowy niszczy płytkę ale nigdy nie miałam z nimi takiego problemu jak po stosowaniu lakierów semilaca.

FANTASTYCZNY

Jestem fanką!! Nie sądziłam, że to takie proste, ale udało mi się samej zaaplikować lakier i to już 3 razy ;) Świetny efekt końcowy, śliczny kolor i trwałość - równe 20 dni. Mialam kolor delicate pink, trochę bałam się tego "różu" ale na paznokciach wygląda bardzo delikatnie. Świetny produkt, a w zasadzie 5 w cenie 1 <3 Polecam i będę polecać!

Bardzo fajny

Miałam robiony mani u kosmetyczki przy użyciu Extend 5w1 z nadbudową płytki i... byłam zachwycona :) Ładny, delikatny kolor (miałam kolor Rose) i trwałī efekt. Bardzo fajny, naturalny look. Za tę cenę naprawdę warto! Teraz przymierzam się do własnej próby ;)

Super bo 5 w 1. Szkoda, że nie jest całkowicie kryjący

Super pomysł z lakierem 5 w 1!
Lakier jest dość gęsty. Ma bardzo ładny kolor.
Niestety lakier nie jest całkowicie kryjący. Kolor jest na pół przezroczysty.
Fajnie się sprawdzi w French-u lub bardzo delikatnym manicure.
Lakier świetnie się utrzymuje na paznokciach.
Produkt nie rozlewa się na skórki przy aplikacji,

Robi furorę

Zakochałam się od pierwszego zobaczenia tego koloru na swoich paznokciach. Ale nie tylko ja, Również moje znajome dopadł ten szał. Kolor jest śliczny, delikatny . Manicure wygląda jak po wyjściu z salonu A nie z domowego zacisza. Polecam

Doskonały

Pierwszy raz odkąd nie przedłużam paznokci żelem mogę cieszyć się długimi pazurkami. Ten lakier tak skutecznie utwardza płytkę paznokcia, że staje się ona naprawdę odporna na pęknięcia i złamania. Cudowny produkt, który umożliwia ich zapuszczanie. Lakier jest super trwały i łatwy w aplikacji (mimo, że jest gęstszy niż tradycyjna hybryda). Można go stosować niezależnie od innych produktów (ja wtedy nakładam 2-3 warstwy) lub w połączeniu z ulubionym kolorem (stosuję go wtedy jako bazę i top). Sam w sobie jest dość transparentny, co mnie osobiście trochę przeszkadza, ale liczę na to, że wkrótce pojawi się też w kryjących kolorach. Super!

Mój ulubiony!

Mój totalnie ulubiony produkt od Semilaca - to naprawdę idealny produkt, bo jest bazą, kolorem (najbardziej lubię nudziakowy róż) i topem. Świetnie wygląda w błysku i w macie. Świetne jest to, że można nim spokojnie przedłużyć paznokcie i nadbudować, jeśli płytka jest słaba i łamliwa.

Semilac, Extend 5 w 1

Cudo! Modlę się za człowieka, który wpadł na pomysł opracowania tego produktu i czekam na poszerzenie gamy kolorystycznej! Dzięki temu produktowi manicure hybrydowy naprawdę można wykonać w niecałą godzinę! Jakość produktu bez zastrzeżeń. Elegancki odcień, subtelny, delikatny, pudrowy. Kolor, który pasuje do wszystkiego co ubierzemy i do każdego miejsca, w którym eksponujemy dłonie. Polecam wszystkim! Jestem zakochana do szaleństwa!

wielka wygoda

Mam wszystkie odcienie z serii Extend 5in1 i chciałabym, żeby pojawiło się więcej kolorów. To ogromna oszczędność czasu i wygodna. Jeśli nie mam czasu na wymyślny manicure, to zawsze z niego korzystam, bo w 20 min jestem w stanie zrobić piękną, estetyczną stylizację. To przełomowy produkt na rynku lakierów hybrydowych.

Uwielbiam.

Dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup produktu Extend 5w1 w odcieniu 802 i nie żałuję :), a może żałuję, że tak późno go kupiłam. Zdecydowanie przyspiesza to proces wykonywania hybryd, kolor przepiękny no i twardość paznokci też jest fajna. Kupię na pewno resztę odcieni, no i mam nadzieję, że Semilac poszerzy ofertę o nowe :)