NeoNail, Lakier hybrydowy magnetyczny 5D

NeoNail, Lakier hybrydowy magnetyczny 5D

Wyczaruj magnetyczne refleksy kolekcją rewolucyjnych lakierów hybrydowych, dzięki którym uzyskasz hipnotyzujący efekt i podkreślisz swój kobiecy magnetyzm.

Kolekcja czterech mieniących się hybryd łączy w sobie odcienie intrygującego fioletu, obłędnej zieleni, żywiołowego różu i subtelnej brzoskwini.

Fenomenalny efekt kociego oka stworzysz za pomocą jednego lub dwóch magnesów, którymi możesz dowolnie kontrolować rozproszenie drobinek lakieru magnetycznego, zaaplikowanego na wybrany kolor kolekcji NeoNail.

Świetny

Piękny efekt już przy jednej warstwie lakieru. Jednak trzeba uważać żeby nie nałożyć za grubej warstwy, bo może się trochę rozlać. Ale wystarczy szybko utwardzić.

Bardzo fajna hybryda

Jedna z lepszych hybryd magnetycznych jakie mialam. Naprawde łatwo i przyjemnie mozna stworzyc coś niesamowitego na paznokciach, Trzeba tylko pamietac aby szybko przykladac magnez po nalozeniu hybrydy, gdyz tylko wtedy efekt bedzie super. Równiez trzeba pamietac aby jak najszybciej utwardzic hybryde, gdyz lubi się rozmywac, efekt się po prostu rozjezdza i trzeba robic jeszcze raz. Jak dla mnie najlepiej wyglada na ciemnych kolorach podkładowych.

można tworzyć ciekawe wzory

Zabawa tymi lakierami jest świetna, można tworzyć ciekawe wzory w zależności od tego jak się przykłada magnes można także dwóch magnesów używać. Ważne żeby robić to w miarę szybko po nałożeniu lakieru wtedy efekt jest jeszcze lepszy.Pod spód najlepiej sprawdzają się ciemne kolory przynajmniej mi one najbardziej się podobały. Nakładanie nie sprawia żadnego problemu, a manicure jest trwały i wygląda pięknie przez cały czas noszenia.

Łatwy i efektowny manicure

Niesamowite jak łatwo przy ich użyciu wyczarować bardzo efektowny manicure. Warto przed obejrzeć kilka filmików jak się aplikuje i koniecznie przeczytać jak się to powinno robić, bo od tego zależy jak bardzo widoczny będzie efekt. Ja zazwyczaj nakładam go na lakier pure black bo wydaje mi się, że na nim można wydobyć pełnię efektu kociego oka.

Lekko transparentny, daje piękną poświatę

Lekko transparentny kolor wymaga jakiegoś intensywnego pod spód. Drobinki wyglądają magicznie, warto wymieszać produkt przed nałożeniem i też spróbować najpierw na 1 paznokciu jak opiłki się zachowują. Od razu po nałożeniu lakieru trzeba działać z magnesem wtedy najłatwiej zrobić wzór. Na paznokciach wyglądają intrygująco a w sumie zdobienie jest super proste do zrobienia. Manicure trzymał mi się nawet 5 tygodni i wyglądał jak świeżo zrobiony, żadnych rys i odprysków.

Somali jest mega!

Mam ten lakier - Somali i jest przepiękny <3 Efekt na żywo jeszcze lepszy niż ten, który widziałam na zdjęciach, zmienia się w zależności od padania światła. Aplikacja nie jest trudna, bardzo wygodny pędzelek, trzeba przećwiczyć trochę jak posługiwać się magnesem i będzie ok. Dobrze kryje i dobrze się trzyma na paznokciach, wytrzymuje normalnie użytkowanie, sprzątanie itp.

Super!

Używam koloru Siberian i go wręcz ubóstwiam! Wspaniale prezentuje się na paznokciach - mieni się drobinkami i jest pięknie zielony, przyciąga uwagę :) Dobra jakość i trwałość, co jest dużą zaletą. Bardzo dobrze też kryje.

niezwykły efekt

Podoba mi się jak prosto można tym lakierem uzyskać niezwykły efekt. Mam kolor Siberian i to jest bajka, efekt naprawdę przypomina mi pawie oko, tylko musiałam nabrać trochę wprawy z magnesem. Zawsze jak robię sobie tym lakierem paznokcie, to ktoś mnie zagaduje jaki to kolor. Próbowałam efektu na różnych kolorach lakieru, ale na czarnym według mnie najlepiej wygląda. Trwałość znakomita jak we wszystkich lakierach Neo.

Bardzo fajny efekt

Bardzo fajny efekt, niskim nakładem pracy. Skorzystałam z promocji jakiś czas temu i kupiłam dwa lakiery, siberian i bengal. Na początku łatwo nie było, ale teraz bardzo je lubię i często używam. Musiałam się po prostu nauczyć używania magnesu, zwłaszcza lewą ręką, ale się udało i teraz jestem bardzo zadowolona :) Drobinki mienią się różnymi kolorami, w zależności od światła i kąta patrzenia, dają efekt takiej głębi, swietnie to wygląda. Najczęściej maluję oczywiście na czarnym lakierze, ale próbowałam też na innych, efekt był naprawdę ciekawy, chociaż nie tak intensywny :)

piękny efekt

Lakier magnetyczny 5D to nie zwykłe kocie oko. To lakier z pięknym wielowymiarowym efektem wzoru mieniącego się kilkoma kolorami.Lakier "syberian",który posiadam mieni się na różne barwy w zależności od tego czy pada na niego sztuczne światło czy naturalne. Raz jest zielono-fioletowy raz złoto-różowy. Osiągnięcie tego efektu jest banalnie proste.Wystarczy na uprzednio pomalowane czarnym lakierem hybrydowym paznokcie nałożyć jedną warstwę lakieru 5D i przed włożeniem do lampy przyłożyć magnes i mamy piękne paznokcie na długo. Lakier utrzymuje się na nich do samego ściągnięcia, czyli w moim przypadku,około 2 tygodni bez żadnego uszczerbku. Lakier ma dobrą konsystencję,nie spływa na skórki ani nie jest zbyt gęsty. Posiada wygodny pędzelek odpowiedniej szerokości, Opakowanie estetyczne i wygodne. Cena jak za taki efekt wg mnie bardzo dobra.

Cudowny!

Zakupiłam odcień Siberian i jestem w nim totalnie zakochana. W zależności od światła i tego pod jakim kątem patrzymy na paznokcie wygląda inaczej. Mieni się raz na fiolet, róż raz na zieleń, turkus. Daje nieziemski efekt, obok, którego nie da przejść się obojętnie

przepiękny

Po przetestowaniu lakieru na jednym paznokciu, byłam tak zadowolona z efektu, że zrobiłam go na pozostałych dziewięciu.
Wygląda to rewelacyjnie, faktycznie ma fakturę 5D, mieni się na przeróżne kolory. Efekt dodałam w jednej z poprzednich chmurek.
Odcień główny Cat Eya to kolor złoty, przechodzący w róż, zieleń i fiolet. Inaczej prezentuje się przy świetle dziennym, a inaczej przy lampce.

Trzeba używać do niego dodatkowego magnesu.