NeoNail, Lakier hybrydowy magnetyczny 5D

NeoNail, Lakier hybrydowy magnetyczny 5D

Wyczaruj magnetyczne refleksy kolekcją rewolucyjnych lakierów hybrydowych, dzięki którym uzyskasz hipnotyzujący efekt i podkreślisz swój kobiecy magnetyzm.

Kolekcja czterech mieniących się hybryd łączy w sobie odcienie intrygującego fioletu, obłędnej zieleni, żywiołowego różu i subtelnej brzoskwini.

Fenomenalny efekt kociego oka stworzysz za pomocą jednego lub dwóch magnesów, którymi możesz dowolnie kontrolować rozproszenie drobinek lakieru magnetycznego, zaaplikowanego na wybrany kolor kolekcji NeoNail.

lakiery hybrydowe
przedłużające trwałość lakieru
Efekt
brokatowe

Piękny efekt zamknięty w małej, czarnej buteleczce!

Sama robię swoje paznokcie, nie mam żadnych kursów więc szukam lakierów dających efekt wow, nawet jeśli nie ma się jakichś super zdolności. Kupując ten lakier trafiłam w 10!
Jest on zamknięty w czarnej, klasycznej buteleczce. Nie jest za gęsty ani za rzadki, najlepiej nakładać niewielkie warstwy Abu nie spływał. Wystarczy użyć magnesu żeby uzyskać śliczny efekt ❤️
Ja zakupiłam kolor który najlepiej współgra z fioletowym i czarnym. Myślę że w przyszłości zaopatrzę się w więcej lakierów z tym efektem!

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

fajny

Lakier hybrydowy mega super wygląda, daje efekt WOW, Wygląda to rewelacyjnie, faktycznie ma fakturę 5D, mieni się na przeróżne kolory.
Odcień główny Cat Eya to kolor złoty, przechodzący w róż, zieleń i fiolet. Inaczej prezentuje się przy świetle dziennym, a inaczej przy lampce. Cena jest ok

Produkt idealny

Standardowa butelka tego producenta. Ładne, eleganckie, czarne opakowanie.
Wygodny pędzelek. Konsystencja lakieru odpowiednia. Łatwo się rozprowadza na płytce, przy odrobinie wprawy nie zalewa się już skórek.
Idealne krycie, fenomenalny efekt. Dobrze współgra z bazami Neonail jak i innych producentów. Na początku myślałam, że to kolejny magnetyczny lakier, ale ten robi fenomenalne wrażenie. Oczywiście jak większość lakierów Neonail jest bardzo wydajny. Moim zdaniem cena jest adekwatna do jakości produktu.

Efekt WOW

Kupując ten lakier byłam trochę sceptycznie nastawiona bo nie wiedziałam jak to wyjdzie ale raz spróbowałam i jestem zachwycona. Efekt jest cudowny, mogłabym nosić ten lakier non stop!

Niesamowicie wygląda na paznokciach

Bardzo lubię zabawę tym lakierem, za każdym razem wychodzi zupełnie inny efekt. Jest półprzezroczysty i wymaga jakiegoś intensywnego koloru pod spodem, ja zazwyczaj używam czerni, nic nie stoi na przeszkodzie żeby potestować w innych wariantach. Magnes trzeba przykładać od razu po pomalowaniu, wtedy robi się ładniejszy wzór. Samo nakładanie jest bezproblemowo, a trwałość równie dobra jak przy innych produktach neonail, czyli kilka tygodni idealnego manicure.

Świetny

Piękny efekt już przy jednej warstwie lakieru. Jednak trzeba uważać żeby nie nałożyć za grubej warstwy, bo może się trochę rozlać. Ale wystarczy szybko utwardzić.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo fajna hybryda

Jedna z lepszych hybryd magnetycznych jakie mialam. Naprawde łatwo i przyjemnie mozna stworzyc coś niesamowitego na paznokciach, Trzeba tylko pamietac aby szybko przykladac magnez po nalozeniu hybrydy, gdyz tylko wtedy efekt bedzie super. Równiez trzeba pamietac aby jak najszybciej utwardzic hybryde, gdyz lubi się rozmywac, efekt się po prostu rozjezdza i trzeba robic jeszcze raz. Jak dla mnie najlepiej wyglada na ciemnych kolorach podkładowych.

można tworzyć ciekawe wzory

Zabawa tymi lakierami jest świetna, można tworzyć ciekawe wzory w zależności od tego jak się przykłada magnes można także dwóch magnesów używać. Ważne żeby robić to w miarę szybko po nałożeniu lakieru wtedy efekt jest jeszcze lepszy.Pod spód najlepiej sprawdzają się ciemne kolory przynajmniej mi one najbardziej się podobały. Nakładanie nie sprawia żadnego problemu, a manicure jest trwały i wygląda pięknie przez cały czas noszenia.

Łatwy i efektowny manicure

Niesamowite jak łatwo przy ich użyciu wyczarować bardzo efektowny manicure. Warto przed obejrzeć kilka filmików jak się aplikuje i koniecznie przeczytać jak się to powinno robić, bo od tego zależy jak bardzo widoczny będzie efekt. Ja zazwyczaj nakładam go na lakier pure black bo wydaje mi się, że na nim można wydobyć pełnię efektu kociego oka.

Lekko transparentny, daje piękną poświatę

Lekko transparentny kolor wymaga jakiegoś intensywnego pod spód. Drobinki wyglądają magicznie, warto wymieszać produkt przed nałożeniem i też spróbować najpierw na 1 paznokciu jak opiłki się zachowują. Od razu po nałożeniu lakieru trzeba działać z magnesem wtedy najłatwiej zrobić wzór. Na paznokciach wyglądają intrygująco a w sumie zdobienie jest super proste do zrobienia. Manicure trzymał mi się nawet 5 tygodni i wyglądał jak świeżo zrobiony, żadnych rys i odprysków.

Somali jest mega!

Mam ten lakier - Somali i jest przepiękny <3 Efekt na żywo jeszcze lepszy niż ten, który widziałam na zdjęciach, zmienia się w zależności od padania światła. Aplikacja nie jest trudna, bardzo wygodny pędzelek, trzeba przećwiczyć trochę jak posługiwać się magnesem i będzie ok. Dobrze kryje i dobrze się trzyma na paznokciach, wytrzymuje normalnie użytkowanie, sprzątanie itp.

Super!

Używam koloru Siberian i go wręcz ubóstwiam! Wspaniale prezentuje się na paznokciach - mieni się drobinkami i jest pięknie zielony, przyciąga uwagę :) Dobra jakość i trwałość, co jest dużą zaletą. Bardzo dobrze też kryje.