Claresa, Easy Painting System, Soak Off UV/LED Color (Lakier hybrydowy)

Claresa, Easy Painting System, Soak Off UV/LED Color (Lakier hybrydowy)

Lakier hybrydowy Claresa to:
-bezproblemowa aplikacja, bez zalewania skórek
-intensywny połysk
-idealna, średnia gęstość
-bezpieczny dla paznokci i dłoni
-trwałość nawet do 3 tygodni.

Dodatkową zaletą lakierów hybrydowych Claresa jest możliwość zobaczenia rzeczywistego koloru u góry nakrętki lakieru.

• Tri(Metyloheksylo) Dikarbaminian Metakrylanu Hydyroksyetylu (Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate),
  • Metakrylan Hydyroksyetylu (Hema) (Hema (Hydroxyethyl Methacrylate),
  • Metakrylan Hydroksypropylu (Hydroxypropyl Methacrylate),
  • Fenylofosfinian Etylowy Trimetylobenzenu (Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate),
  • Keton Hydroksycykloheksylo-Fenylowy (Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone),
  • Cl 77007,
  • Cl 77000 (Proszek Aluminiowy),
  • Mika

Bardzo dobre

Pierwszy lakier zakupiłam pewnego razu w zestawie podczas promocji, ale nie spodziewałam się, że będą na tyle dobre, że będę do nich wracać.
Opakowanie lakieru nie różni się szatą graficzną od innych lakierów hybrydowych - czarna buteleczka z odcieniem koloru, który wybieramy. Kolory czasem nie zawsze wyglądają tak jak na buteleczce, jednak są to naprawdę jednostkowe przypadki - w drogerii stacjonarnej najlepiej najpierw zobaczyć wybrany przez nas kolor.
Konsystencję mają dość gęstą, pędzelek jest poprawny (zwykły zazwyczaj występujący w lakierach) dobrze rozprowadza dany kolor i nie robi smug. Przy aplikacji na paznokciu raczej nie występują prześwity - kolor ładnie kryje, czasem należy nałożyć więcej warstw w przypadku jasnych odcieni, ale zdarza się to rzadko.
Wybór kolorów jest dość spory, zwłaszcza w internecie, stacjonarnie zazwyczaj stoisko lakierów claresa świeci pustkami i trudno się dziwić.
Lakiery są bardzo dobrej jakości, u mnie wytrzymują 2 - 3 tygodnie, zdecydowanie mogę polecić.

Te lakiery są rewelacyjne, używam ich od dawna i nigdy mnie nie zawiodły. Mają świetne kolory, niską cenę. Używałam dużo lakierów hybrydowych i żaden nie spisał się tak jak z firmy claressa. Z czystym sumieniem polecam.

Sztos!

Lakiery hybrydowe od Clearese poleciła mi koleżanka z pracy. Kupiłam na próbę 3 odcienie i przepadałam .... Lakiery mają idealna konsystencję oraz krycie.

polecam

Juz od dawna robię sobie sama paznokcie hybrydowe, dlugo szukałam idealnych lakierów i w końcu udało się znaleźć ideał. Dobrze się rozprowadza, dobrze kryje, kolory są bardzo żywe. Lakiery sa wydajne i w porównaniu do innych firm ich cena jest niska.

Rewelacja!

Natknęłam się na te lakiery w Hebe na promocji za 10 zł i żałuje ze tak późno je odkryłam! Konst atencja jest idealna, nie jest gęsta ani nie leje się. Pedzelek jest waski, dzięki czemu łatwo pokryć wąskie paznokcie i nie zalać skórek. Pięknie napigmentowane kolory oraz szeroka gama kolorystyczna. Używam razem z kauczukowa baza i topem również od Claresa i mogę śmiało stwierdzić, że paznokcie dłużej się trzymają i lepiej wyglądają w porównaniu do topowych marek.

Produkt wysokopółkowy.. za grosze!

Skuszona promocją w Hebe kupiłam na wypróbowanie 1 lakier w odcieniu o numerze 524.. Podczas pierwszej aplikacji od razu zawładną moim sercem! Istne CUDO! Śmiało dorównuje popularnym markom, których ceny lakierów są nawet dwukrotnie droższe, a niejednokrotnie ich jakość jest o wiele gorsza...

A więc:

Super!

Przede wszystkim szeroka baza kolorystyczna! /każda z nas znajdzie swój ulubiony kolor w szerokiej palecie odcieni. Lakier jest trwały, nie odpryskuje, utrzymuje się do 4 tygodni. CLaresa ma również bazy i topy - zdają egzamin!
Świetny produkt do stylizacji paznokci w domu za przystępną cenę!

Mistrzostwo

Moja przygoda z hybrydami była bardzo długa. Niestety nie sprawdzały się TOP-owe marki jak Semilac czy Chiodo. Jedynie Neonail i właśnie o dziwo Claresa podołały moim problematycznym paznokciom. Niesamowita jakość. Lakiery są odpowiedniej klasycznej gęstości jak inne marki. Pigmentacja też wielki szacunek bo pokrycie 1-2 warstwy całkowicie wystarcza. Dodam jeszcze, że na wielki plus jest fakt , że lakier nie spływa ze skórek nie kurczy się w lampie jak to czasem bywa z tanimi lakierami. Ma świetny pędzelek, który sprawia że malowanie to czysta przyjemność i każdy laik w temacie hybryd poradzi sobie z tym bez problemu. Baza kolorystyczna jest cudna. Każdy znajdzie z pewnością coś dla Siebie. Buteleczki również piękne - na górze pędzelka widnieje kolorek więc odnalezienie wybranego nie stanowi żadnego problemu. Totalny sztos. Serdecznie polecam.

Rewelacyjne lakiery w niskiej cenie :)

Lakiery Claresa znam już mniej więcej rok czasu :) Często do nich wracam ponieważ mają naprawde dużo kolorów do wyboru, gęstość jest idealna, nie jest lejąca ani zbyt gęsta.. nawet laik nie powinien mieć problemu z idealnym pomalowaniem paznokci bez zalania skórek. Krycie jest ok, wystarczą dwie wartswy. Wiadomo przy jaśniejszych kolorach czasem trzeba dać trzy, ale nie spotkałam firmy która by w stuprocentach mnie zadowoliła odnośnie krycia jasnych odcieni

Jest z czym poszaleć

Lakiery zwróciły moją uwagę, bo mają bardzo dobrą cenę i ogromną gamę kolorystyczną, więc każda z kobiet znajdzie wyjątkowe dla siebie odcienie.

Posiadam kilka odcieni z tej serii lakierów. Oferta jest naprawdę duża. Znajdziemy w niej różne kolory, w tym także te z domieszką brokatu, jeśli ktoś lubi świecidełka. Lakiery mają odpowiednią konsystencję i dobrze rozprowadzają się po płytce paznokcia. Krycie lakieru oceniam na dobre. Dwie warstwy absolutnie mnie zadowalają. Minimalistyczna, elegancka buteleczka jest dopełnieniem całości. Pojemność 5 ml do zaakceptowania, chociaż tutaj na miejscu producenta pokusiłabym się o delikatnie większą.

Jestem zadowolona, że odkryłam lakiery hybrydowe tej marki, bo są bardzo przyjemne w użyciu, nawet dla początkujących, a przy tym nie kosztują fortuny. Wybór kolorystyczny jest świetny, więc każda z miłośniczek paznokci hybrydowych odnajdzie swój ulubiony odcień.

Cudeńka

Bardzo lubię te lakiery, fajnie się na nich pracuje. Mają precyzyjny pędzelek, dzięki któremu można dojechać do skórek, nie zalewając ich. Na duży plus zasługuje również krycie, wystarczy 1-2 warstwy, a wzornik na buteleczce to mistrzostwo, dzięki niemu szybko odnajduję potrzebny kolor, a nie jet to takie proste przy ponad 150 lakierach.

Super jakość

Lakiery zakupiłam kiedyś na stronie internetowej producenta w ramach jednej z promocji. Lakiery maja fajna jakość, dobrze kryją i utrzymują się bez zarzutu na paznokciach moich jak i klientek. Dobra jakość w niskiej cenie.