Kozłowski, Pędzel do cieni CB 631

Kozłowski, Pędzel do cieni CB 631

Ułożone owalnie, miękkie włosie pony (włosie naturalne) do nakładania cieni, modelowania, do białego cienia. Produkowany w czterech rozmiarach - od 7,5 do 13 mm szerokości.

do cieni, do oczu
Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetne pędzle

Używam kilku pedzli do malowania oka i jestem ze wszystkich bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam. Dobrze leżą w ręce, włosie jest cudowne w dotyku, nie wypada. Łatwo się myją. Nawet po myciu, dość intensywnym, nie zauważyłam żadnych problemów.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

Dobrze się spisał

Mam pędzel w rozmiarze 8.

PLUSY:
- pędzel estetycznie wygląda i jest dobrze wykonany
- włosie jest odpowiednio miękkie, nie wypada
- pędzel dobrze rozprowadza cień bazowy na powiece

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

bardzo dobre, ciut za miękkie

mam pędzelki w rozmiarach 6 i 10

+ rewelacyjna jakość włosia (nie zmienia się)
+ ani jeden włos nie wypadł
+ dla mnie rączka na długość ok
+ przyjemne dla oka

- trochę za miękkie

O ile przy cieniu bazowym (duża 10) nie robi to różnicy, to jednak do nakładania mocnych/ciemnych kolorów i ich blendowania od Kozłowskiego cb 631 rozm.6 wolę pędzelek rossmanna z włosia naturalnego...
Nie mniej jednak pędzelek Kozłowskiego nadal super nadaje się do delikatnych efektów - rozświetleń itp, gdzie się niemalże muska kolorem.

Ilość zużytych opakowań: 2 pędzelki będę mieć chyba w nieskończoność

Najlepszy!

Wspaniały! Mam kilka pędzli Kozłowskiego do cieni, pędzle są cudowne przez 1,5 roku użytkowania nie zmieniły się w ogóle są tak samo gęste i mają ten sam kształt, nigdy nie wypadł mi z nich żaden włosek dlatego też po długim zastanawianiu się nad uzupełnieniem kolekcji doszłam do wniosku że wolę zainwestować raz a dobrze i kupić pędzle Kozłowskiego do pudru, różu, bronzera, rozświetlacza i podkładu. Wiem że zainwestowanie pieniądze nie zostaną zmarnowane.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle te same :)

bardzo dobre

Kolejne moje pędzle z firmy Kozłowski i jak zawsze strzał w 10:D
Świetnie się nadkłada nimi cienie, doskonale rozciera granice. Nie wypada z nich włosie. Są miękkie, ale nie pochłaniają koloru. Szybko schną po myciu. Maja tylko jedną wadę - trochę zbyt długą rączkę.

Używam tego produktu od: listopada 2008
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze pędzle

Perfekt

Generalnie mam bardzo duzo pędzli tej firmy i ze wszystkich jestem zadowolona!!! Wprawdzie na poczatku z pedzla do rózu, i z tego do pudru wypadło pare włosów, i czasami jeszcze wypadaja, ale nie wpłyneło to na jakosc (i prosze mnie zle nie rozumiec, to nie jest minus :D).

Po pół roku uzywania pędzle nie zmieniły sie nawet troszeczke, sa dalej tak mieciutkie i delikatne jak w 1 dzien (oczywiscie dbam o nie).

Co do ceny... na 1 rzut oka wydawały mi sie strasznie drogie, ale jak spokojnie porównałam z cenami innych firm z tej połki (sefora, douglas, inglot, ze nie wspomne mac), to stwierdziłam, ze w sumie fajnie wypadaja.

PODSUMOWUJĄC:
:) polecam na prawde kazdemu, warto zaoszczedzic troche kasy i kupic cos raz a pozadnie
:) wlasciwie sa niezniszczalne, uzywam ich tylko dla siebie i tak jak pisałam juz wczesniej dbam o nie
:) powiedzmy sobie szczerze, pędzlem z nizszej połki nie da sie osiagnac tego samego efektu

Ilość zużytych opakowań: hehehe :)

świetny

Używam pędzli od 4 miesięcy i faktycznie włosek z nich nie wypadł. Grubość tego pędzla jest idealana do nakładania jasnych cieni na całą powierzchnię powieki.
Faktycznie cena może nie jest zachęcająca ale fakt, że pędzli używają profesjonaliści musi świadczyć o zaletach produktu.
Posiadam jeszcze inne pędzle tego producenta i są równie dobre.
Użytek domowy w moim przypadku.

KWC

Posiadam cały komplet pędzli Kozłowskiego, używam codziennie w pracy,
+ są bardzo trwałe,
+ miękkie (oczywiście starannie pielęgnowane :),
+ doskonała jakość włosa,
+ bardzo dobrze rozprowadza cienie.
Jednym słowem polecam.