Soleo Profesional, Collagen Accelerator, Tanning Accelerator (Aktywny przyśpieszacz opalania z kolagenem)

Nowoczesny przyspieszacz kolagenowy przeznaczony do opalania pod tradycyjną lampą UV oraz do terapii światłem kolagenowym oraz w urządzeniach oferujących zarówno światło UV jak i lampy kolagenowe.
Bogata pielęgnacyjna formuła opóźnia efekty starzenia. Pozostawia skórę gładką, zregenerowaną i odżywioną.

SKŁADNIKI AKTYWNE
L-Tyrozyna, peptydy miedzi – działanie przyspieszające opalanie
Kolagen, ekstrakt z zielonej herbaty – działanie przeciwstarzeniowe
Witamina E – ochrona przed działaniem wolnych rodników
Aloes, olejek tahitian monoi – działanie nawilżające.
Dostępny w 15 ml saszetkach lub 200 ml tubie.

Skóra
normalna, sucha
w tubie, saszetka
krem
100 – 250ml, <50ml

Wykorzystała: kilka próbek

średniak

Używałam go dwa razy na solarium i wypada średnio. Nie ma porównania z moim ulubionym z Australina Gold. Za saszetkę 15 ml płaciłam 6 zł.

Przede wszystkim nie ma zapachu. Niby producent na stronie internetowej zaznacza, że pachnie jak tropikalna wyspa, ale jest bezzapachowy :(
Uwielbiam pięknie pachnące produkty, więc szkoda, ale wiem że są zwolennicy i takich bez zapachu.

Produkt jest kremowy, dosyć lekki. Szybko się wchłania, chociaż zostawia na skórze taki delikatny film i nawilża ją tak średnio.

Co do efektów jakie zauważyłam, to skóra nie była ani trochę zaczerwieniona. Opaliłam się troszkę bardziej niż bez, jednak ten z Australian Gold daje mocniejszy efekt, lepiej nawilża i cudownie pachnie, więc po tego już nie sięgnę.