Kerastase, Nutritive, Nectar Thermique (Nektar termiczny do suchych włosów)

Kerastase, Nutritive, Nectar Thermique (Nektar termiczny do suchych włosów)

Nektar termiczny został stworzony by chronić włosy suche przed szkodliwym działaniem narzędzi do stylizacji. To drugi po Cemencie Termicznym produkt z serii termo-aktywnych, tym razem przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych. Nektar termiczny pod wpływem ciepła uwalnia składniki aktywne chroniące włókno włosa przed uszkodzeniami. Po raz pierwszy w formule produktu Kérastase zawarto unikatowy ekstrakt z mleczka pszczelego, zwanego również `królewską galaretką`, którego bogactwo w węglowodany, proteiny i lipidy stanowi prawdziwy zastrzyk odżywczy dla włosów suchych. Do wyjątkowej technologii Nektaru Termicznego dodano także Ksylozę, która zapobiega wysuszaniu się włosów oraz Gluco-Sleek, składnik ułatwiający układanie i pracę szczotki. Doskonale dobrane nuty zapachowe Nektaru Termicznego: kwiatowe, drzewne i miodowe, rozchodzą się delikatnie podczas suszenia, nadając włosom lekki i słodki zapach.

Struktura
lekkie
100 – 250ml
termoochronne
w tubie

Ochrona .

Bardzo dobry produkt chroniący włosy przed skutkami stylizacji na ciepło. Nektar ma lekką konsystencję, która dobrze wchłania się w strukturę pasm włosów. Dzięki niemu włosy są nawilżone sypkie, miękkie oraz chronione przed ciepłem.

Ratunek dla moich włosów

Najlepszy produkt do włosów jaki posiadam. Sprawia, że suche włosy wyglądają na nawilżone, odżywione i bezproblemowe.

Plusy:
+ wygładza i nawilża włosy
+ zabezpiecza włosy przed wpływem gorącego powietrza
+ produkt jest bardzo wydajny, wystarczył mi na rok (włosy do łopatek)
+ ułatwia stylizację

Minusy:
- cena, chociaż przy tej wydajności jest jak najbardziej uzasadniona.

Porządny produkt...

To jest mój trzeci produkt z Kerastase. Pierwszym był sławny olejek, który owszem był ok, ale nie powalił mnie na kolana...Drugim produktem było mleczko wygładzające z serii Aura Botanica - jak dla mnie totalny niewypał, choć napalilam się na nie jak nie wiem co - bo 99 % składników naturalnych itp. Stwierdziłam, że przekreślam Kerastase na wieki. No, ale postanowiłam, że dam marce jeszcze jedną - ostatnią szansę i zakupię Nektar Termiczny, bo codziennie katuję włosy prostownicą i muszę zapewnić im ochronnę. Muszę przyznać, że Nektar jest boski... znakomicie wygładza włosy, teraz prostuję tylko niektóre partię włosów, a nie jak kiedyś pasmo po paśmie i tak dzień w dzień. Poza tym włosy są nawilżone, nie elektryzują się i ładnie pachną - choć spodziewałam się ( czytając recenzję ) intensywnego zapachu, a tu jest on bardzo delikatny i przyjemny. Cena produktu jest spora, jednak naprawdę warto w niego zainwestować, a nie kupować trzech tańszych, które i tak są do niczego. Z całego serca polecam Nektar Termiczny z Kerastase !

Działanie widoczne gołym okiem

Nektar Kerastase dostałam w prezencie - i całe szczęście, bo po pierwsze nie wyobrażam sobie bez niego codziennej pielęgnacji włosów, a po drugie sama pewnie nie zdecydowałabym się na zakup tak drogiego kosmetyku do włosów.
Ale do rzeczy...
Działanie nektaru jest widoczne od razu, zaraz po aplikacji produktu i wysuszeniu włosów. Z natury mam dość grube, całkiem zadbane włosy, w miarę regularnie traktuję je maskami, odżywkami. Mimo wszystko i tak mają tendencję do wyglądania na spuszone, suche. Nektar powoduje, że włosy są piękną, lśniącą, miękką i sypką taflą! Naprawdę. :))) Do tego bardzo przyjemne pachnie i jest bardzo wydajny. Nie obciąża włosów, nie skleja. Czuć jakość.
Myślę, że kupię drugie opakowanie gdy to pierwsze mi się skończy.
Bardzo polecam.

Nektar termiczny

Pierwszą próbę otrzymała od mojej fryzjerki. Dla moim uwrażliwonych i rozjaśnionych włosów, jest super ochroną w codziennej pielęgnacji. Używam na mokre włosy przed suszeniem. Jest mega wydajny.

Najlepszy !!!

Zacznę może od tego jakie mam włosy. Otóż są one cienkie i bardzo delikatne. Do tego rozjaśnione i skłonne do przesuszania się (szczególnie końce).
Niestety nie stronię od lokówki i zawsze suszę włosy suszarką. Nie umiem z tego zrezygnować, inaczej wyglądam jak bezdomna z napuszoną szopą i włosami we wszystkie strony...

Nektar Kerastase okzał się być dla mnie wybawieniem! Niewielka ilość świetnie pokrywa pasma włosów. Ładnie pachnie i przede wszystkim spełnia swoją rolę!
Chroni przez wysoką temperaturą, nawilża i uelastycznia włosy, ale ! bez obciążania włosów jak miałam np po jedwabiu do włosów.

Opatrunek do suchych włosów.

Ratuje moje sianowate włosy.
Konsystencja mleczka nie obciąża , piękny zapach.
Wygładza , w końcu dają się ułożyć, nie puszą się i są błyszczące.
Mój najcudowniejszy kosmetyk do włosów.

SPEŁNIA SWOJĄ ROLĘ

Nektar termiczny stosowałam jako dodatkową ochronę razem z pozostałymi kosmetykami z tej linii. Daję im 10/10. Mimo, że nie używam prostownicy, ani suszarek teraz nakładam go na włosy, aby je wygładzić i zmniejszyć puszenie się. Efekty są. Proponuje komuś, kto ma wyjątkowo suche włosy. Jednak pozostałym proponuję zakup innego produktu. 90 zł za samą termoochronę to moim zdaniem trochę za dużo.

Od lat używam tej serii - nektar jest świetny

To kosmetyk, którego używam od bardzo dawna - i niezmiennie jest to świetna jakość i naprawdę widoczne rezultaty.

Moje włosy są z natury suche, dodatkowo rozjaśniane - dlatego bardzo o nie dbam, pilnuję regularnego stosowania masek, odżywek, ale też nie wyobrażam sobie po zmyciu wspomnianej maski czy odżywki wysuszyć włosy, nie nakładając na nie wcześniej czegoś bez spłukiwania. Ten nektar - który można nazwać dla ułatwienia po prostu balsamem ;) - jest idealnym kosmetykiem na koniec, przed wysuszeniem włosów.

Co robi? Przede wszystkim nawilża, wygładza, dodaje elastyczności. Włosy są gładkie, krem likwiduje wszelką szorstkość i wrażenie matowości. Jednocześnie - nie obciąża włosów, nie sprawia że wyglądają tłusto.

Formuła jest czymś pomiędzy kremem a balsamem, dobrze się rozprowadza, a przede wszystkim jest bardzo, ale to bardzo wydajna. Naprawdę niewiele trzeba, żeby nawilżyć włosy i dodać im zdrowego wyglądu. Dlatego zakup, choć kosztowny (trzeba powiedzieć to wprost - kosmetyki Kerastase mają kosmiczne ceny), to jednak jest inwestycją na długi czas. Ja jedno opakowanie zużywam chyba w rok. Bardzo wydajny kosmetyk.

Opakowanie jest eleganckie, jak cała linia - widać że kupujemy kosmetyk salonowy, profesjonalny. Wszystko jest solidnie i estetycznie, w dobrym stylu wykonane.

Można powiedzieć, że jedyną wadą tego kosmetyku jest wysoka cena (warto szukać internetowo, np. na iperfumy). Natomiast jak wspomniałam, w przeliczeniu na czas używania nie jest już tak źle. Dla mnie to jeden z ulubionych kosmetyków do włosów, idealny gdy chcemy na koniec dodać włosom elastyczności, gładkości i zdrowego blasku. Zdecydowanie polecam.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Wygładzenie, ujarzmienie włosów, nie obkleja-jest jak delikatny krem

Najlepsze w tym produkcie jest to, że ujarzmia włosy puszące się, suche i elektryzowane ale nie obciąża ich np jak jedwab, ten produkt nadaje delikatną powłokę jakby nałożyć bardzo lekki krem-włosy są odżywione jak po silnej masce, bardzo gładkie i przyjemnie się układają. Produkt jest rzadki dlatego jest bardzo wydajny przez co jego cena wcale nie jest taka duża gdy rozłoży się to na ilość miesięcy używania. Wygodne opakowanie z tubką (jedną gwiazdkę odbieram bo wolałabym pompkę ale nie jest zle bo dzieki tubie wycisniemy produkt do konca). A w sklepach internetowych mozna znalezc juz za 100 zl z wysylka. Polecam szczegolnie dla włosow, ktore zyją swoim zyciem;-)

Idealne dla suchych i puszących się włosów

Do zakupu zachęciła mnie zaprzyjaźniona fryzjerka. Miałam dość nieskutecznej walki z "puchem" na głowie. Moje włosy po każdym kontakcie z wilgocią wyglądały jak siano, ciężko było je dociążyć ratując się klasyczną odżywką a wszelkie olejki i jedwabie sklejały je na potęgę.

Kosmetyk najlepiej nakładać na lekko wyschnięte włosy, bardzo dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny. Włosy są wygładzone a przy tym lekkie, miękkie i sypkie. Wcześniej korzystałam z Thermo Cream z L'Oreal - łatwo było z nim przesadzić, miałam wrażenie że bardzo obciążał i sklejał włosy.

Po dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że włosy są w lepszej kondycji, lepiej się układają, nabrały blasku - a rozdwojonych końcówek coraz mniej ;)

Uratował moje włosy

Prawdziwy nektar na suche i zniszczone włosy. Moje po kilku rozjaśnieniach m.in do koloru biało szarego były jak z gumy. Ciągnęły się, a suche końce łamały. Do tego myję włosy codziennie bo szybko się przetłuszczają. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam ogromną poprawę ich kondycji. Obecnie nadal rozjaśniane, nie mam żadnego problemu z łamiącymi końcówkami. Nektar chroni włosy i nadaje im miękkość. Chroni przed gorącym powietrzem i słońcem. Przedtem moje włosy wyglądały jak siano - mieszkałam na południu Europy, po zastosowaniu nektaru odżyły. Dawno końcówki nie wyglądały tak dobrze! Szczerze polecam!