Ecolab, Balsam odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Ecolab, Balsam odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Składniki aktywne balsamu odżywczego Ecolab:
- Olejek jojoba, olej z kiełków pszenicy i ekstrakt z hibiskusa - regenerują uszkodzone włosy. Odżywiają wzmacniają i chornią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
- Olej awokado - odżywia włosy i wzmacnia cebulki włosowe, nadaje naturalny blask i elastyczność
- Organiczny ekstrakt ylang ylang - normalizuje gospodarkę wodno-lipidową skóry głowy. Nawilża, sprawia, że włosy stają się miękkie i łatwe w układaniu
- Olej jojoba - pokrywa włosy ochronną warstwą chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami i zatrzymując wodę w głębokich warstwach włosa
Balsamu odżywczy Ecolab nie zawiera: SLS, SLES, silikonów, parabenów, syntetycznych barwników i konserwantów.

Delikatna, naturalna i odżywcza!

Jako prawdziwa włosomianaczka dotarłam w końcu do momentu w mojej pielęgnacji włosów, w którym sięgnęłam po bardziej naturalne produkty. Po długotrwałym okresie rozjaśniania nawróciłam się na dobrą drogę i robię wszystko by odratować moje naturalne włosy. Z marką Ecolab spotkałam się po raz pierwszy właśnie przy okazji testowania szamponu do włosów, który bardzo przypadł mi do gustu. Skusiłam się, więc na odżywkę, która miała bardzo dobre opinie między innymi na ukochanym Wizażu. Jestem zachwycona,że w Polsce możemy znaleźć co raz więcej naturalnych kosmetyków, które moje włosy uwielbiają! Polecam wszystkim spróbować tego rodzaju pielęgnację:)

Odżywkę otrzymujemy w niezwykle wygodnej, ładnej butelce z pompką! Uwielbiam takie rozwiązania, gdyż szybko i łatwo można zaaplikować odpowiednią ilość kosmetyku podczas kąpieli. Pompka działa bez zarzutu i dozuje niewielką ilość odżywki. A zapach? Jak dla mnie to mieszanka awokado i banana:) Bardzo przyjemny i delikatny. Utrzymuje się on na włosach jakiś czas i mi to odpowiada, gdyż czuję świeżość. Konsystencja odżywki jest średnio gęsta, jednakże mimo to nie spływa z włosów. Możemy ją sprawnie i dokładnie wmasować we włosy. Ja jestem posiadaczką cienkich i nie gęstych włosów, więc używam na raz porcji wielkości orzecha włoskiego i pozostawiam na włosach na około 2-3 minuty. Przy takim stosowaniu produkt wystarcza na bardzo długo, jest wydajny. Niestety ciężko jest dostać kosmetyki marki Ecolab w drogeriach. Dostępne są internetowo lub stacjonarnie w typowo naturalnej drogerii. Ja swoją zakupiłam przez internet za około 15 złotych, więc naprawdę korzystnie zważając na tak cudowny skład.

Co do działania to muszę przyznać,że producent spełnia swoje obietnice! Przede wszystkim odżywka niesamowicie nawilża i wygładza włosy. Stają się miękkie, błyszczące i gładkie w dotyku. Zauważyłam przy drugim miesiącu stosowania,że moje delikatne i osłabione kosmyki znacznie mniej się łamią a końcówki są w lepszej kondycji! Muszę dobrze poszukać by znaleźć rozdwojoną końcówkę. Co więcej włosy podczas rozczesywania po umyciu nie plączą się a co za tym idzie nie szarpiemy ich i nie niszczymy. Po wyschnięciu włosy są puszyste, ale nie spuszone. Zauważyłam,że lepiej się układają, są sprężyste i niesamowicie miękkie, to chyba dzięki zawartości awokado :) Lubię używać tego kosmetyku również jako emulgatora do oleju, świetnie się spisuje. Również w przypadku stosowania jako pierwsze O rewelacyjnie nawilża i chroni włosy przed mocniejszym szamponem. Brakuje mi w jej jedynie mocniejszego dociążenia włosów. Zdarza się,że włosy po jej zastosowaniu są zbyt lekkie, ale to już taka natura moich cieniasków:)

Serdecznie polecam ten kosmetyk posiadaczkom delikatnych i zniszczonych włosów. Na pewno przyczyni się do poprawy ich kondycji, dzięki naturalnemu składowi. Wasze włosy będą nawilżone, miękkie i pachnące:)

To to :)

Jedna z lepszych odżywek do włosów z awokado jakie miałam. Fajnie nawilża i odżywia włosy. Po jej zastosowaniu nie mam problemów z rozczesaniem włosów nie robią się na nich kołtuny. Ma idealną konsystencje nie jest za wodnista i nie spływa z włosów ale też ich nie obciąża. Ma delikatny zapach. Jedynym minusem jest to że przez pompkę nie można wydobyć całej odżywki na dnie zostaje sporo produktu, który bardzo ciężko wydobyć.

Może być

Całkiem spoko odżywka, ale raczej z rodzaju tych lekkich. Delikatnie nawilża włosy. Jak dla mnie efekt w porządku, ale nie jakiś powalający. Jeżeli ktoś jest zdecydowany tylko i wyłącznie na naturalne składy to może być dobry wybór.

Liczyłam na coś więcej..

Jestem posiadaczką średnioporowatych włosów. Balsam ECOlab nie zachwycił mnie, zachował się jak przeciętny balsam. Nie ukrywam, że lubię rosyjskie kosmetyki za ich cudowne składy pozbawione zbędnych "ulepszaczy" w postaci sles, sls, parafiny itd, ale ten balsam pomimo świetnego składu zachował się bardzo przeciętnie.

dobry ale koszmarnie niewydajny

Balsam kupiłam ze względu na bardzo przyjemny skład, brak sls, sles, parabenów i konserwantów uważam za wielki plus. Balsam zawiera w sobie oleje, które rzeczywiście działają na włosy, poza tym skład jest naturalny i bogaty w substancje które włosy po prostu lubią.

Odżywka bardzo ładnie pachnie, a jej zapach utrzymuje się przez pół dnia na włosach co również jest dla mnie plusem. Balsam bardzo łatwo się nakłada oraz spłukuje. Niestety jest jeden problem, mam bardzo długie włosy a ten produkt działa jedynie gdy nie skąpimy na ilości aplikowanego produktu. Włosy po umyciu rzeczywiście są miękkie, ładnie się układają, błyszczą, dobrze się rozczesują. Wszystko super ale opakowanie balsamu starczyło mi na 6 razy! Balsam rzeczywiście jest dobry ale przy moich długich włosach jest zupełnie nieekonomiczny i raczej niestety do niego nie wrócę, a jeśli tak to sporadycznie.

Coś cudownego!

Jest to zdecydowanie najlepsza odżywka, na jaką kiedykolwiek trafiłam :). Ma świetny skład, co przekłada się na działąnie. Włosy są miękkie, sypkie i nawet nadużycie jej na czuprynę nie powoduje przeciążenia i strąkowania. W moim przypadku, gdie mam bardzo cienkie włosy z tendencją do przyklapu, łatwo jest przesadzić a tutaj tego problemu nie mam :). Dodatkowo piękny zapach tylko umila cały rytuał włosowy :). Jest to dla mnie zdecydowanie zapach winogron <3.
Buteleczka jest bardzo poręczna, z pompką przesuwaną w jedną stronę gdy chcemy wydobyć produkt i w ten sam sposób również postępujemy, gdy chcemy pompkę zablokować
Mimo swojej małej objętości, odżywka jest bardzo wydajna! Aż jestem w szoku, mam włosy prawie do pasa, a po roku mam jeszcze pół opakowania :D.
Polecam naprawdę z całego serca :).

5/5

Odżywka ma naturalny i bogaty skład.
Łatwo się nakłada i spłukuje. Pieknie pachnie dodatkowo zapach bardzo dlugo utrzymuje się na włosach.
Po użyciu włosy są nawilżone, miękkie i błyszczące. Ładnie sie układają i łatwo rozczesują. Zdecydowanie jest to najlepsza odżywka jaką stosowałam. Szkoda tylko, że jest w tak małej buteleczce.

Świetny produkt, który za szybko sie kończy

Mam dość długie włosy, blond, rozjaśniane na końcach, teraz od płaszcza i czynników atmosferycznych, że tak to profesjonalnie nazwę

Dziwny

Byłam zadowolona z pianki tej firmy, naoglądałam się recenzji kosmetyków Ecolab no i popłynęłam z zakupami. Pierwsze użycie mnie mega zawiodło, byłam zaskoczona, że tak kiepski produkt ma tyle pozytywnych recenzji. Doszłam do wniosku, że na pewno coś źle robię i dlatego odżywka nie spełnia swojej funkcji. Kolejnym razem nałożyłam produktu o wiele więcej. I Bang! Działa! Niestety nakładanie na włosy (niewiele za ramiona) dosłownie KILKUNASTU POMPEK, jest jakimś absurdem i dlatego nie kupię go więcej. Produkt jest niewydajny!

Pur pur

Bardzo polubiłam tą odżywkę. Dysponuję długimi, gęstymi włosami z tendencją do falowania/kręcenia, które często puszczone samopas się plączą. Odżywki używam przy każdym myciu i koniecznie musi nawilżać, odżywiać i ułatwiać rozplątanie włosów. Ten produkt nawet przy krótkim trzymaniu na włosach spełnia wszystkie wymagania i jeszcze ładnie pachnie. Dobry skład i wysoka wydajność.

Odkrycie roku!

Kupiony w lokalnej ekodrogerii - nie znałam wcześniej tego produktu.

Hit! Balsam wspaniale regeneruje moje mocno przesuszone rozjaśnianiem włosy, a nie radziły sobie z tym odżywki drogeryjne. Jest lekko dociążający, co mi było bardzo potrzebne. Wyraźnie i widocznie nawilża. Dobrze się nakłada i dobrze spłukuje. Ma naprawdę dobry skład, bez parabenów i SLSów.

Bardzo, bardzo dobry produkt

Jestem posiadaczką długich włosów, wysokoporowatych, suchych. Odżywka na moich włosach sprawdza się w 100%. Sprawia, że moje włosy są wygładzone, dobrze się rozczesują, są dociążone, wyglądają na zdrowe, są błyszczące, lepiej się układają. Zdecydowanie mniej się puszą. Zapach jest dość świeży, delikatnie słodki, przyjemny. Jest bardzo wydajna. Jest dość gęsta i nie spływa z włosów.
Na duży plus także opakowanie, dzięki któremu bardzo łatwo dozuje się odpowiednią ilość.
Zużyłam już około 4 opakowania i będę dalej stosować. Jeden z lepszych produktów do włosów jaki miałam okazję używać :)