Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka utwardzająca z diamentami (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Maksymalnie wzmacniająca odżywka diamentowa zabezpiecza słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła wzbogacona o tytan i diamenty tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, zapobiegającą uszkodzeniom, kruchości i rozdwajaniu. Odżywka wzmacnia, nawilża i zapewnia paznokciom zdrowy wygląd.
Ulepszona formuła, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Hard 4 Nail Technology to formuła najnowszej generacji, która wykorzystuje synergiczne działanie wyselekcjonowanych składników do radykalnej poprawy kondycji paznokci. Olej z drzewa Pistacia lentiscus i organiczna krzemionka zapobiegają łamliwości i kruchości płytki, stymulując produkcję jej istotnych składników budulcowych. Pył diamentowy i metionina regenerują i utwardzają paznokcie, zabezpieczając je przed uszkodzeniem. Produkt testowany dermatologicznie.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające
w buteleczce

Wzmacnia paznokcie, ale trwałość ma słabiutką

Paznokcie po użyciu tej odżywki rzeczywiście są zdrowsze, mniej sie rozdwajają i są twardsze, ale niestety trzeba sie nastawić na codzienne ich malowanie. Ta odżywka odchodzi od paznokcia już na drugi dzień po pomalowaniu i to nie drobymi płatkami, ale dosłownie odkleja się na połowie paznokcia, można ja zdjąć jak naklejkę. Do tego jakikolwiek lakier pomalowany na nią będzie odchodził tak samo szybko, więc nie ma sensu używać jej jako bazę.
Z zalet dodam też ładny mleczny kolor, wygląda elegancko na paznokciach, ale cóż z tego, jak nie wytrzyma nawet jednego dnia...

Markę Eveline obdarzyłam zaufaniem po wypróbowaniu wielu kosmetyków do makijażu, które mają naprawdę świetną jakość, ich balsamy i kremy do twarzy są moim must have od wielu lat, a więc pora na wypróbowanie czegoś z kategorii pielęgnacja paznokci. Postanowiłam wypróbować odżywkę do paznokci z diamentami, jednego z dawnych hitów KWC (w starej odsłonie, bo nowa jeszcze nie jest nagrodzona) . Ta odżywka sprawdziła się u mnie bardzo dobrze – wzmocniła paznokcie, zapewniła działanie pielęgnacyjne a jednocześnie była świetnym zamiennikiem klasycznego lakieru.

OPAKOWANIE

Podobnie jak większość odżywek marki Eveline, ten produkt znajduje się w eleganckim kartoniku z grafiką przedstawiającą odzywkę i piękne paznokcie oraz nazwą i logo marki, całość dopełniają granatowe i srebrne, metaliczne elementy. Kartonik jest świetnie opisany – na każdej ściance znajdziemy istotne informacje. Odżywka ma szklane opakowanie w formie prostokątnej buteleczki, pędzelek jest idealnie wyprofilowany, gesty, ale nie za szeroki, łatwo sunie po paznokciach i szybko można nim nałożyć produkt. Opakowanie jest na tyle wygodne, że możemy zużyć kosmetyk do samego końca, wystarczy przechylić odpowiednio buteleczkę. Szata graficzna jest bardzo prosta – mamy tutaj jedynie napisy na buteleczce i logo marki.

ODŻYWKA

Moje paznokcie wymagają wzmocnienia przez cały rok, są wymagające i pomimo starannej i dobranej pielęgnacji często łamią się i kruszą pod wpływem codziennych czynności. Odżywka z diamentami może być używana zarówno solo jak klasyczny lakier do paznokci ze względu na to, że posiada delikatny, mleczny kolor lub jako baza pod lakier. Odżywka to jakby pielęgnujący lakier, który poprawia wygląd naszych paznokci wizualnie a dodatkowo stosowana regularnie wzmacnia je i zapobiega łamaniu. Pędzelkiem łatwo jest ją precyzyjnie nałożyć, po aplikacji schnie bardzo szybko pozostawiając błyszczące wykończenie jak klasyczny lakier, ten efekt jest naturalny. Zapach jest neutralny, przy aplikacji praktycznie niewyczuwalny. Stosowałam odżywkę regularnie i już po kilku miesiącach widziałam efekty. Paznokcie stałą się bardziej odporne na złamania, mocniejsze i twardsze. Nie łamią się już tak łatwo, mogę spokojnie je zapuścić do pożądanej długości. Różnica jest widoczna i odczuwalna, jednak kluczem jest tutaj regularne stosowanie według zaleceń producenta (pierwsze 3 dni stosujemy codziennie, potem 2-3 razy w tygodniu, trzeba pamiętać, aby zmywać odżywkę zmywaczem przed każdą kolejną aplikacją). Produkt jest bardzo wydajny, starczy na kilka miesięcy stosowania. Dostępność również nas nie zawiedzie, bo znajdziemy ją we wszystkich popularnych drogeriach stacjonarnych/internetowych i aptekach. Cena jest korzystna dla portfela.

PLUSY:

+ wzmacnia paznokcie i utwardza
+ pędzelek jest odpowiednio gęsty, szybko i łatwo aplikuje się nim produkt
+ odżywka jest wydajna
+ korzystna cenowo
+ można stosować ją solo zamiast lakieru lub jako bazę
+ szybko zasycha

Jest moc!

Nie jestem zwolenniczką hybrydowego manicure ani tym bardziej sztucznego przedłużania płytki paznokci.Dlatego stosuję dwie odżywki marki Eveline na zmianę.Z kruchej i skłonnej do rozdwajania się płytki paznokci stały się mocne i twarde.Odżywka doskonale sprawdza się jako baza pod kolorowy lakier.Stosowana zgodnie z zaleceniami producenta przynosi zadowalające rezultaty.Paznokcie nią pokryte nawet bez lakieru wyglądają schludnie i zdrowo.Aplikacja jest dziecinnie prosta.Stosuję na noc,po kąpieli aby składniki aktywne wchłonęły się w płytkę paznokci.

Tak dobra jak wersja 8w1 :)

Lubię odżywki firmy Eveline i zawsze po nie sięgam jak ściągam paznokcie hybrydowe na dłużej. Tym razem sięgnęłam po wersję diamentową -niestosowaną przeze mnie przez bardzo długi czas. Stosuję ją na przemian z odżywką 8w1 też z Eveline.
I jak to zazwyczaj bywa z kosmetykami do których wracam regulanie nadal widzę same plusy i zero minusów :) , a oto one:
* działanie - na początku było średnio i miałam nawet wątpliwości czy aby na pewno ta odżywka da radę , ale już po regularnym stosowaniu przez miesiąc zauważyłam że paznokcie są mocniejsze, mniej się rozdwajają i są gładsze, po 4 miesiącach paznokcie prawie wyglądają jak przed hybrydami :)
* zapach-jak zwykle jest ok, nie jest tak drażniący jak lakierów do paznokci -za tym zapachem już nie przepadam
* pojemność 12ml-więc dość sporo , po 4 miesiącach mam buteleczkę prawie skończoną
* odżywka przy 3 warstwach wygląda jak lakier do frenchu
* dość dobrze się utrzymuje -nawet przy częstym sprzątaniu czy myciu naczyń po jakiś 3 dniach zaczyna się ścierać z brzegów
* szybko schnąca :)
* cena niewielka jak za taką jakość
* dostępność- czy sieciówka czy mała drogeria , internet , kupimy ją prawie wszędzie :).

Ja na pewno będę do niej wracać :).

Efekty

Cześć, odżywkę 'jak diament' stosowałam już 10lat temu, byłam zachwycona efektami. Od dlugiego czasu nosiłam żele, bylo ok. przez ostatni rok uczyła się "na mnie" moja kuzynka po kosmetologii i o mój Boże... zniszczyła mi dokumentnie płytkę. Od miesiąca używam odżywki i widać odbudowę plytki! odrost jest o wiele grubszy. Na zdjeciach widac taka górkę. Zaczerwienie starszego miejsca, to wlasnie jeszcze ta plytka grubosci 0,000000001mm.Nie sądziłam, ze odżywka poradzi sobie z taka tragedią, dodam, ze grubość paznokcia byla tak zjechana, ze bolaly mnie palce, a przy dotyku czułam jakby paznokcia nie bylo, a tylko... skóra. wiem, to ochydne. Jestem przestroga dla Was, drogie Panie, nie ufajcie wszystkim absolwentkom kosmetologii i kursów, warto mieć kogoś z polecenia. Może odzywka nie jest dla wszystkich, ale warto sprawdzić. PS sory za stan skórek
EDIT. dodaję fotę po kuracji, paznokcie bez lakieru

Wzmacnia słabe, łamliwe paznokcie

Ta odżywka w mig wzmocniła moje słabe, kruche paznokcie. Sprawiła, że stały się wyraźnie mocniejsze i przestały się łamać. Tworzy na powierzchni paznokcia warstwę ochronną. Bardzo odpowiada mi konsystencja odżywki. Łatwo nakłada się ją na płytkę paznokcia, nie zalewa skórek. Jest przy tym bardzo wydajna. Paznokcie po jej użyciu nabierają blasku i wyglądają zdrowo. Jedynie nie do końca podoba mi się zapach odżywki, ale jej liczne zalety przysłaniają to. Dla mnie to jedna z lepszych wzmacniających odżywek do paznokci.

Odżywka do paznokci

Bardzo fajna faktycznie utwardza paznokcie, paznokcie są mocniejsze i mniej podatne na łamanie się. Zapach jest całkiem przyjemny, odżywka jest też bardzo wydajna.

Odżywka

Witam serdecznie. Odżywka ma biały kolor, Opakowanie to przezroczysta, kwadratowa buteleczka i kartonik. Ma niezbyt ładny zapach raczej drażniący. Co do skuteczności: mi nie pomógł. Na dodatek bardzo szybko gęstnieje w buteleczce. Nie urzyłam nawet połowy , a już zrobiła się gęsta i trudno się ją nakłada. Już jej nie kupię.

Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka utwardzająca z diamentami

Odżywka do paznokci ma za zadanie wzmocnić paznokcie zniszczone, ze skłonnością do rozdwajania i łamania. Ratuje płytkę paznokcia po dłuższym stosowaniu hybrydy, żelu lub akrylu. Dużą zaletą tej odżywki jest fakt, że dzięki diamentowemu pyłkowi, tworzy odporną powłoczkę. Tylko na początku kuracji, należy nakładać ją codziennie. Po nałożeniu odżywki na paznokcie, czuć dość intensywny zapach, który po dłuższej chwili, ulatnia się. Odżywka jest prawie niewidoczna na płytce. Zaobserwowałam, że po dwóch tygodniach paznokcie zdecydowanie się wzmocniły.

Beznadzieja

Kiedyś to była najlepsza odżywka. Świetnie utwardzała paznokcie, zapobiegała łamaniu i można było je zapuścić na bardzo długo. Teraz nie wiem, co się zepsuło, ale odchodzi od paznokci jak naklejka. Jestem totalnie rozczarowana! Ta odżywka nie robi nic.
Tuż po pomalowaniu paznokci jest ok, ale już po godzinie i przy wykonywaniu jakichkolwiek czynności odżywka odchodzi od paznokci.

jedyna, której używam

Przez lata noszenia hybryd w końcu nadszedł moment żeby wzmocnić płytkę paznokci, bo była tak słaba i tak zniszczona przez hybrydy, że sama pękała, paznokcie nie chciały rosnąć, wywijały się w drugą stronę bo były jak papier a wizualnie wyglądały koszmarnie. Nie wiedziałam co ma mi pomóc, więc zdecydowałam się przegląd "internetów" i tam właśnie znalazłam informację, że ta odżywka działa cuda, więc bez zastanowienia nabyłam ją drogą kupna ;)

Odżywka ma standardowe opakowanie jak lakier do paznokci, pędzelek nie jest za szeroki, nie wychodzą z niego włoski.
Odżywka ma mleczny kolor, po jednym nałożeniu na paznokcie wygląda jak bezbarwny lakier , przy dwóch jest już delikatnie mleczna i bardzo naturalna. Paznokcie pięknie się błyszczą, wyglądają zdrowo. Jeśli chodzi o działanie to odżywka wzmacnia paznokcie, zabezpiecza słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Faktycznie tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, zapobiegającą uszkodzeniom, kruchości i rozdwajaniu. Odżywka wzmacnia, nawilża i zapewnia paznokciom zdrowy wygląd. Jest dokładnie tak jak obiecuje producent. U mnie paznokcie przy regularnym stosowaniu przez 3 miesiące były bardzo twarde i mogłam znowu wrócić do hybryd. Teraz co jakiś czas robię sobie odpoczynek od manicuru hybrydowego i wówczas używam tej odżywki dla wzmocnienia i poprawy wyglądu paznokci.

Swietny jako lakier

Mleczny podkład-odżywka zamknięty w buteleczce z wygodnym, dość długim pędzelkiem. Łatwa dostępność zwykle kosztuje ok 10 zł. Zastyga w ciągu kilku minut i nie rozpływa się poza paznokieć. Z czasem gęstnieje i za to mały minus. Doskonale sprawdza się jako podkład wygładzający i baza pod lakier - tworzy jasną, szklaną tafle i utwardza płytkę. Położony 2-3 warstwami daje ładny mleczny kolor jak french i nie matowieje, choć trzeba uważać żeby nie zrobiły się smugi i moze przebijać spod jaśniejszych odcieni. Z powodzeniem używam go jako kryjący lakier, na stopach latem wytrzymuje spokojnie 10 dni (pod warunkiem równomiernego rozprowadzenia).