Hidrofugal, Anti-transpirant Dusch Frische [Shower Freshness] (Antyperspirant w sprayu)

Hidrofugal® Shower Freshness antyperspirant w aerozolu zapewnia Silną Ochronę przed poceniem i przykrym zapachem. Orzeźwiająca formuła została specjalnie opracowana, aby zapewnić długotrwałe uczucie świeżości "jak po wyjściu spod prysznica".

Formuła testowana dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu etylowego.

zapachowe, ochronne
bez alkoholu, zapachowa
w sprayu
normalna
antyperspiranty

Skuteczny

Opakowanie bardzo funkcjonalne. Wystarczy przekręcić główkę aplikatora w prawo/lewo, aby zablokować/odblokować aplikator. Spray działa bez zarzutu.
Po użyciu odczuwamy natychmiastowe uczucie odświeżenia i chwilowego ochłodzenia. Skutecznie blokują pot i neutralizują zapach, jednak nie czarujmy się - przy intensywnym wysiłku fizycznym cudów nie zrobią :).
Nie pozostawiają plam na ubraniu. Produkty te nie "dymią" i nie zbrylają się podczas użycia, jak niektóre antyperspiranty innych marek ;).
Mają przyjemne, świeże zapachy, które pozostają na skórze.

Słaba ochrona przed poceniem i przykrym zapachem

Produkt kupiłam, ponieważ od jakiegoś czasu poszukuję dobrego antyperspirantu. Ten antyperspirant się u mnie nie sprawdził. Nie blokował zapachu, ani nie minimalizował pocenia się. Miałam wrażenie jakbym nic nie użyła. Zapach ładny i delikatny. Nie powodował podrażnień. Nie zauważyłam też by brudził ubrania. Plusem jest brak alkoholu etylowego w składzie.

Może być

Produkt niestety dla mnie się nie przyda ponieważ się nie poce jednak jeśli chcem się odświeżyć jest prawie idealny. Dlaczego prawie? Dlatego że pozostawia białą warstwę pewnie talk dlatego warto pamiętać by uważać i nie psikac na ubrania i chwilę odczekać przed ubraniem bluzki. Produkt ma delikatny przyjemny zapach. I utrzymuje się dobrych paru godzin. Jeśli chodzi o opakowanie to jest neutralne jak dla mnie. Ma standardowo pojemność i jego grafika jest bardzo prosta jednak czasem mniej znaczy więcej. Dodatkowym atutem jest zamknięcie które jest na tyle dobre że bez żadnych zwątpień można go zabrać w podróż. Mamy 100% pewności że produkt nie rozpyli się nam w torebce czy wielkiej walizce. Ja osobiście lubię go używać by się odświeżyć i czuć świeży zapach na skórze.
Hidrofugal, Dusch Frische, antyperspirant w sprayu, silna ochrona przed poceniem i przykrym zapachem,

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Skuteczny i świeży

Antyperspirant Hidrofugal wyróżnia się spośród innych produktów, wygodnym, przekręcanym zamknięciem. Dzięki temu bez obaw możemy zabierać go ze sobą, nie martwiąc się o "wypsikanie" w torebce. Opakowanie samo w sobie jest poręczne i wygodne. Dobrze leży w dłoni, a atomizer nie zacina się i nie zapycha.
Produkt ma ciekawy, pudrowo-kremowy, lecz jednocześnie świeży aromat. Ładnie osiada on na skórze i skutecznie maskuje niepożądany zapach.
Kosmetyk przed użyciem należy porządnie wstrząsnąć, gdyż bez tego bieli on skórę. Jeśli jednak zastosujemy się do rad producenta, staje się on niewidzialny. Sprawdzi się to szczególnie u miłośników czarnych ubrań ;)
Przechodząc do działania, antyperspirant skutecznie ogranicza wydzielanie potu i blokuje jego zapach. Jest on trwały w swoim działaniu, więc bez obaw możemy cieszyć się suchą skórą- i to przez cały dzień.