La Rive, Cash Woman, Parfume Deodorant (Dezodorant perfumowany w sprayu)

La Rive, Cash Woman, Parfume Deodorant (Dezodorant perfumowany w sprayu)

Jeżeli jesteś kobietą elegancką i dobrze wiesz, czego chcesz od życia, na pewno zdajesz sobie sprawę, że powinnaś odpowiednio dobrać swój zapach tak, by zachwycać oryginalnością i szykownością. To wszystko zapewnić może zapach dezodorantu La Rive Cash Woman, który swoją elegancją zapewni ci zainteresowane spojrzenia mężczyzn i te pełne zazdrości innych kobiet.

uzupełnienie perfum
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Uwielbiam!

Myślę, że to jeden z lepszych dezodorantów jakich do tej pory używałam. Ma przepiękną perfumowaną woń, jest to zapach bardzo kobiecy, uwodzący i zmysłowy. Na ubraniu wyczuwa się go kilka dni a na ciele dobrych kilka godzin co było dla mnie zaskoczeniem. Przyznam, że jego trwałość jest lepsza od nie których wód toaletowych, które są kilka razy droższe od tego dezodorantu. Jego opakowanie jest fajne i poręczne , bardzo proste w użyciu. Ja na pewno kupię go ponownie a Wam serdecznie polecam

Fajnie uzupełnia perfumę

Bardzo lubię zapach Cash ale nie jest na każdą okazję. Jak potrzebuję coś mniej intensywnego to wybieram dezodorant o tym zapachu. Opakowanie eleganckie, atomizer nie zacina się. Zapach na ubraniu utrzymuje się całkiem długo.