Beyonce, Heat Rush, Parfum Deodorant Natural Spray (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

Zobacz oferty

50 - 100ml
Skóra
normalna

ok

Perfumowy dezodorant w opakowaniu z szkłem oraz atomizerem. Wiadomo, trwałość jest słaba ale nie można oczekiwać więcej po tego typu produktach. Kompozycja zapachowa jest bardzo ładna, idealna dla dziewcząt oraz na upalną porę roku jaką stanowi lato. Dezodorant jest naprawdę tani oraz wydajny.

Jeden z fajniejszych celebryckich zapachów.

Pani w Hebe przy kasie gorąco zachwalała to pachnidło, podstawiając mi dosłownie zatyczkę pod nos. Mówiła, że długo się utrzymuje, trochę popłynęła w tym fantazjowaniu, ale niech jej będzie ;) Namówiła mnie, zainkasowała 30 zł na promo (godzinę później zobaczyłam, że w tym samym czasie w sąsiednim Rosie kosztował 20 zł, sic!)
W zasadzie to nie mam pojęcia ile czasu "powinny" utrzymywać się zapachy w formie dezodorantów w szkle, ale 30 minut to jak czas dla mgiełek i właśnie tak go traktowałam.
Nieważne, sam zapach na tyle mi się spodobał, że mgiełkowałam się dość często :) Czuć w nim pomarańczę, mango i jakieś inne owoce. Całość jest niezwykle przyjemna, radosna, słodka, ale nie przesłodzona. Dobrze się spisuje w letnie popołudnia.
Wydaje mi się, że jest trochę podobny do wycofanego już dawno Adidasa Fresh Escape, który był moim hitem na początku liceum.
Po wykończeniu butelki zakupiłam w internecie tester wody toaletowej, calutkie 100 ml :D

Prześliczny zapach

Bardzo podoba mi się zapach, jest prześliczny, jednak mógłby się dłużej utrzymywać. Nawet jak popsikałam się solidną ilością to po może godzinie już wszystko wywietrzało.

Dezodorant ten ma bardzo ładny, słodki, niedrażniący zapach. Jego atutem jest też niska cena. Ponadto jest bardzo wydajny, ale niestety jego trwałość nie jest długa.

Zapach lata

Ten zapach towarzyszy mi już od kilku lat co lato. Kojarzy mi się właśnie ze słońcem. Nie lubię słodkich zapachów ale w tym się zakochałam. Jest słodki ale czuć też trochę świeżości i takiego lata. Na mojej skórze często perfumy brzydko pachną, na szczęście tutaj było miłe zaskoczenie. Zapach utrzymuje się na skórze z jakieś 2 h. Nie jest to porażająca trwałość ale nie ma też czego oczekiwać po perfumowanym dezodorancie. Polecam szczególnie na lato.

Ok

Dezodorant ma bardzo przyjemny, słodki zapach. Posiada ładne, wygodne opakowanie, które przyciąga uwagę, dlatego też dzięki temu się na nie skusiłam. Jest bardzo wydajny i w przystępnej cenie. Jednak co do trwałości to troszkę krótko się utrzymuje na skórze, zapach szybko się ulatnia.. ale nie można dużo oczekiwać od dezodorantu zwłaszcza za taką cenę. :)

bardzo słodki zapach!

Uwielbiam ten zapach, jest naprawdę bardzo słodki i dziewczęcy, idealny na lato! Wygodny atomizer, ładny, prostu, flakonik. Świetnie utrzymuje sie na ubraniach oraz ciele. Nawet na drugi dzień ubrania nadal pięknie pachną.

Zapach piękny,lecz nietrwały :)

Ten zapach pokochałam od samego początku :) Jest słodki ,a takie lubię najbardziej :) Idealny na wiosnę lub lato :) Zawsze muszę go mieć u siebie,lecz z trwałością jest już gorzej :( nie utrzymuję się zbyt długo przez co nie jest zbyt wydajny. Ale i tak go kocham i chyba ta miłość będzie trwała już zawsze :)

Kaszanaaa

Bardzo spodobał mi się zapach. Niestety spodobał mi się... w drogerii. Był tani no to kupiłam. Po rozpyleniu na siebie zauważyłam, że jest bardzo słodki. Kojarzy mi się z jakąś imprezową nocą w ciepłych krajach. I jest też bardzo... ulotny. U mnie nie trzymał się na skórze ani ubraniu nawet przez 5 minut, stąd skończył się w ekspresowym tempie...
Nie polecam, wolę kupić perfum, niż takie "udawane" coś...
Nawet opakowanie jest tandetne...

Świetny produkt w niewielkiej cenie

Kupiłam go w promocji i jest to jeden z lepszych perfumowych zapachów, jakich używałam. Ma przepiękny, słodki zapach, który nie jest zbyt drażniący. Utrzymuje się przez kilka godzin. Opakowanie jest bardzo wygodne. Sam produkt jest wydajny. Polecam i kupię ponownie:)

bardzo nietrwały

Kupiłam na promocji w Rossmanie zachwycona Heat, który był u mnie naprawdę trwały jak na dezodorant perfumowany. Niestety w przypadku tego tak nie jest i to jedyna wada.

Zapach jest słodki, ale nie typowa landrynka. Owocowy z kwiatowa nutką, bardzo soczysty. Taki ciepły, wesoły. Idealny na lato, ale w mroźny poranek potrafi poprawić humor. Nie rozwija się i po kilku minutach ulatnia :( Heat trzyma się nawet 5-6 godzin a tu taki zawód.
Jako, że zapach momentalnie się ulatnia, to nie jest to produkt wydajny. W promocji można kupić za 20 zł.

Zmysłowy, seksowny MUST HAVE!

Z serią zapachów Beyonce Heat mam do czynienia od dawna. Przetestowałam już chyba ze 4 zapachy i każdy mi odpowiadał.

+bardzo ładny zapach, kobiecy i seksowny
+ fajny flakonik
+ dostępność
+ można dorwać te zapachy w baaaardzo niskich cenach po przecenie w Rossmannie ;)

-/+ noszę ten zapach zawsze w torebce, bo jednak po jakimś czasie się "traci", ale to nie problem aby spryskać się na nowo :)

POLECAM!

Używam tego produktu od: około 3 lat