La-Le, Pomadka do ust (różne rodzaje)

La-Le, Pomadka do ust (różne rodzaje)

Hebe

Naturalny balsam - pomadka w słoiczku o smaku apetycznej nucie owocowej (m.in. malina, arbuz, mango, owoce leśne, pomarańcza) to idealny kosmetyk pielęgnacyjny do ust, szczególnie w okresie jesienno - zimowym. Balsam doskonale nawilża, natłuszcza i odżywia skórę ust, dodatkowo zabezpieczając ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, mróz, promienie słoneczne). Produkt w pełni naturalny, nie zawierający żadnych substancji chemicznych. Wykonany ręcznie w bardzo krótkich seriach. Przyjazny dla Vegan i wegetarian - bez dodatków pochodzenia zwierzęcego.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, ochronne
w słoiczku

Malinowa rozkosz

Niesamowite, że takie maleństwo, z tak prostym składem działa takie cuda. Od bardzo długiego czasu mam mocno przesuszone usta, są spierzchnięte, pękają, pieką i bolą. Noszenie maseczki pogłębiło ten problem. Testowałam na nich wszystko, co się da od czystej wazeliny przez maści, aż po pomadki z peelingiem. Wszystko to działało tylko na chwile. Dopiero kilka miesięcy temu trafiłam na to maleństwo od La-Le i to był strzał w dziesiątkę. Pomadka pachnie przepięknie malinami. Jak każdy malinowy produkt tej marki obłędnie pachnie jak mamba! (Ten zapach uzależnia :D) Od razu po rozsmarowaniu na ustach czuję po prostu ulgę. Usta są wygładzone, przestają piec. Pomadka działa też na pęknięcia, zauważyłam, że szybciej się goją. Co dla mnie najważniejsze efekt nawilżenia na ustach utrzymuje się naprawdę długo. Nie muszę co chwila smarować ust, co dla mnie jest rewelacyjne. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Ogromnym plusem produktu jest prosty i świetny skład, bez żadnych niepotrzebnych "ulepszaczy". Dla mnie na plus jest również szkła, malutkie opakowanie. Dla mnie jest urocze :D. Krótko mówiąc, używanie tej pomadki to istna przyjemność. Produkt zostaje ze mną na zawsze!

Owocowy szał

Oszałamiający zapach, usta są zmiękczone, mają żywy ,soczysty odcień, wydają się pełniejsze, długo się utrzymuje. Ma dobry skład.
Opakowanie jest niewielkie ale i tak starcza na długo. Ze względu na brak konserwantów co jest plusem- ma ważność 6mcy od otwarcia.

Pomadka czereśniowa powiększająca usta

Kupiłam pomadkę z ciekawości czy faktycznie nada objętości ustom.
Pomadka jest w szklanym słoiczku o pojemności 15 ml, jest jej więc dość sporo i dzięki temu starcza na dłużej. Konsystencja dość gęsta, lekko proszkowa. Fajnie rozprowadza się na ustach. Zapach słodkich czereśni bardzo mi się podoba. Pomadka dobrze nawilża usta, i pozostawia delikatny zbliżony do naturalnego kolor na ustach. Faktycznie delikatnie nadaje objętości ustom ale nie jest to spektakularny efekt a raczej chwyt marketingowy.

Super pomadka

Pomadka La-Le jest umieszczona w szklanym słoiczku, który można później ponownie wykorzystać. Mam wersję truskawkową i ma przepiękny zapach! Kolor pomadki jest różowy, ale na ustach tego nie widać - daje bezbarwny efekt.

Pomadka jest bardzo gęsta i ciężko ją nabrać, sama forma słoiczka jest też mało higieniczna, ale do używania w domu - bez problemu. Pomadka składa się z oleju kokosowego, masła shea, masła kakaowego, wosku pszczelego i olejku zapachowego.

Pomadka zostawia na ustach ochronną warstwę. Dobrze nawilża usta i pozostawia to nawilżenie na stosunkowo długo. Czasem nie radzi sobie wystarczająco z bardzo suchymi i spierzchniętymi ustami, ale ogólnie - na co dzień - bardzo dobrze działa. Polecam!

Uzależnia!

Zacznę, może nie od początku, ale od najważniejszego - malinowa pomadka pachnie cudownie! Jest to intensywny, słodki zapach, który utrzymuje się na ustach przez dłuższą chwilę. Do tego pomadka nadaje delikatnie różowego koloru, który wygląda bardzo naturalnie. Ma fajną konsystencję, jak masełko, więc łatwo się rozprowadza. Moje usta są nawilżone i gładkie. Jedyny minus za opakowanie. Słoiczek jest średnio higieniczny, szczególnie jeśli chce się użyć pomadki poza domem. I trzeba uważać, żeby nie dotknąć potem palcem ubrania, bo można się ubrudzić. Mimo to jestem zachwycona. Dla mnie hit! Na pewno z chęcią spróbuję innych wariantów.

Malinowa mamba

Mam wersję malinową z różowym kolorem, który na ustach wyglada subtelnie i podkreśla je naturalnie.
Pomadka jest bardzo przyjemna, zapach jest cudny, słodki, pachnie jak wspomnienia z dzieciństwa gumy malinowej.
Przyjemnie nawilża, odżywia, podkreśla usta, dobrze się wchłania. Zostawia przyjemną warstwę ochronną. Konsystencja jest zbita, lecz nie ma problemu z aplikacją pomadki. Sprawdza się przy chłodniejszych temperaturach. Spisuje się dobrze z różnymi szminkami i dosyć długo utrzymuje nawilżenie ust.
Słoiczek jest w porządku, ja odrobine pomadki przełożyłam do mniejszego opakowania, nie ma to wpływu na jej konsystencję, czy działanie.
Porównałabym ją do Mokoshowej wersji balsamu do ust, działanie bardzo podobne, a cena przystępniejsza.

Małe naturalne cudo do ust

Moje usta są suche i potrzebują dużej dawki codziennego nawilżenia, zwłaszcza w porze jesienno-zimowej. Wybrałam pomadkę o zapachu mango.

Opakowanie jest ładne, minimalistyczne i przyjazne dla środowiska. Niestety bardzo męczy mnie ciągłe wydłubywanie produktu ze szklanego słoiczka.

Dawno nie spotkałam się z tak intensywnie pachnącą pomadką do ust. Piękny zapach mango pozostaje na ustach jeszcze przez długi czas po aplikacji. Także uczucie nawilżenia i miękkości utrzymuje się co najmniej kilka godzin. Stosuję pomadkę zarówno w ciągu dnia, jak i podczas nocnej pielęgnacji. Ten drugi sposób zapewnia doskonały efekt - rano usta są niesamowicie miękkie i odżywione.

Serdecznie polecam tę pomadkę, jak i całą markę! La-Le to świetnie polskie naturalne kosmetyki w dobrej cenie i dla każdego :)

Uwielbiaaam!

Stosuję ją od tygodnia a już jestem zakochana w tym produkcie. Jest wspaniała, zapach, skład i konsystencja. Do tego delikatnie-bardzo delikatnie barwi usta i mega nawilża.

słodkie mango

Do tej pory zawsze na noc używałam Laneige sleeping mask, którą nakładałam grubą warstwą. Jednak, ten z Laneige jest bardzo drogi, postanowiłam więc wypróbować coś tańszego.
Nie jest to tak samo dobre, ale porównując cenę, jest całkiem nieźle.

Zalety:
-ładny zapach mango
-cena
-wydajność
-skład
-dobrze nawilża
-wydajny
-ładne opakowanie

Wady:
-niezbyt smaczna
-ciężko z dostępnością

Bardzo przyjemna

Posiadam dwie pomadki: mango i arbuz. Zapachy obłędne, dobrze się rozsmarowuja, trzymają długo na ustach, dobrze nawilzaja. Nie ma sie zupełnie do czego doczepic. Nawet mój chłopak używa, mówi że dobrze nawilża usta. Zdecydowanie polecam

Wszystko ok poza słoikiem

Jestem posiadaczką malinowej wersji pomadki. Zacznę od minusa, który stanowi dla mnie opakowanie - wysoki i głęboki słoiczek. Paznokcie mam króciutkie, więc nie marudzę, że produkt wchodzi mi pod paznokcie, ale w połowie opakowania mam nawet problem z nabraniem pomadki na opuszek palca. Sama konsystencja bardzo mi się podoba, pomadka nie jest przesadnie tłusta, gładko rozprowadza się na ustach i przyzwoicie się na nich trzyma. Przetestowałam ją na ustach popękanych, z suchymi skórkami, przy częstym smarowaniu po dwóch dniach skórki były zmiękczone i same odeszły. Wydajność jest mega, stosuję od jesieni kilka razy dziennie, a jestem w połowie opakowania.

Uwielbiam!

Przy zakupie innych produktów, przy okazji wzięłam też pomadkę o smaku truskawkowym i.... ani trochę się nie zawiodłam.
Jest absolutnie obłędna. Świetnie pachnie, wspaniale nawilża, a dodatkowo pozostawia delikatny kolor na ustach
Nie zauważyłam zapachu ani mydła ani płynu do naczyń :)
zdecydowanie polecam!