La-Le, Pomadka do ust (różne rodzaje)

La-Le, Pomadka do ust (różne rodzaje)

Zobacz oferty

polenatury.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Naturalny balsam - pomadka w słoiczku o smaku apetycznej nucie owocowej (m.in. malina, arbuz, mango, owoce leśne, pomarańcza) to idealny kosmetyk pielęgnacyjny do ust, szczególnie w okresie jesienno - zimowym. Balsam doskonale nawilża, natłuszcza i odżywia skórę ust, dodatkowo zabezpieczając ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, mróz, promienie słoneczne). Produkt w pełni naturalny, nie zawierający żadnych substancji chemicznych. Wykonany ręcznie w bardzo krótkich seriach. Przyjazny dla Vegan i wegetarian - bez dodatków pochodzenia zwierzęcego.

w słoiczku
10 – 50ml
balsam do ust

• Beeswax,
  • Shea Butter,
  • Coconut Oil,
  • Essential Oil

Wersja mango

Pomadka jest w małym szklanym słoiczku o pojemności 15ml. Konsystencja gęsta,zbita takie gęste masło/mus z drobinkami. Po rozsmarowaniu konsystencja olejkowa. Wyczuwalne delikatne drobinki, co daje uczucie delikatnego peelingu. Pomadka jest bardzo wydajna i daje natychmiastowy trwały efekt. Usta są nawilżone i pięknie lśnią. Pomadka ma również działanie regenerujące i ochronne. Zapach soczystego mango który ja osobiście uwielbiam. W smaku jest trochę mydlana. Mam długie paznokcie więc forma pomadki w słoiczku jest nie dla mnie,Jakoś sobie radzę ale zdecydowanie wolę pomadki w sztyfcie. Mimo to z działania jestem jak najbardziej zadowolona i pewnie nie raz ten produkt uratuje moje usta w zimę. W składzie wysoka zawartość wosku pszczelego i masła shea. Przyjazna dla wegetarian.

Mango to mega bubel

Zachęcona opiniami kupiłam masełko w wersji mango. Rzuciłam się na słoiczek aby ratować moje suche usta.

Jakież było moje zdziwienie, gdy po nałożeniu produktu moje usta i ślinianki zostały zalane chemicznym, okropnym, mydlanym aromatem! Zapach mydlany na tyle intensywny że czułam go w całej jamie ustnej i gardle. Próbowałam zatem nakładać masełko pędzelkiem i jak najdalej od środka ust - niestety nic to nie dało, kosmetyk jest po prostu bublem, ochydny mydlany i chemiczny aromat wypełnia całe usta i nie ma szans żeby wytrzymać z nim chociażby kilka minut!!

Nie wiem jakiego aromatu użył producent Ale zamiast jadalnego, słodkiego mango mamy na ustach eksplozje chemicznego płynu do naczyń z nutą mango. Niestety tego produktu zupełnie nie da się używać.

Mieniąca się malina

Oceniam wersję malinową.
Pomadka pachnie słodko malinami.
Ma intensywny różowy kolor, delikatnie barwiąc usta na róż. Wykończenie jest satynowo-perłowe, przez co usta mienią się jak po użyciu błyszczyka. Mniej perłowa niż pomadka Pearl Shine z Nivei. Usta wyglądają ładnie i zdrowo. Przez te drobinki miki prezentuje się oryginalniej od innych pomadek w słoiczkach.
Skład jest krótki - olej kokosowy, masło shea, masło kakaowe, wosk pszczeli, mika, zapach. Bez parafiny i podobnego syfu.
Nawilżenie jest słabsze niż w przypadku pomadek z Nivei, ale większe niż po użyciu pomadki malinowej w słoiku z Bielendy, która na dłuższą metę okazała się przesuszać usta. Mogłoby być lepiej, ale jest ok.
Konsystencja w sam raz - nie za miękka, nie za twarda, idealnie rozprowadza się na ustach. Jedno nabranie paznokciem wystarcza na pokrycie ust.
Opakowanie utrzymane w minimalnym, ale estetycznym stylu.
Udany produkt, będę po nią sięgać.

Boska malina

Bardzo lubię tę pomadkę jest naprawdę bardzo dobra(mam malinową) konsystencja i nakładanie bardzo przyjemne a efekt finalny czyli mięciutka skórka ust jest poprostu boska. Myślę że jest też bardzo wydajna ja swój śliczny słoiczek używam 2 miesiąc i nie widać końca :).

Cud malinka

Miałam wersję malinową, którą wykończyłam do zera i jestem już na etapie używania truskawkowej - coś czuję, że te pomadki pozostaną ze mną już na zawsze! Jak dla mnie to pomadki działają cuda - proste, ale dobre składy to jest to, czego mojej skórze ust trzeba na co dzień i od święta :)

jest ok

Mały, śliczny słoiczek, cudowny zapach ( ja akurat kupiłam wersję mango), bgardzo fajnie nawilża i natłuszcza, ale po jego nałożeniu...
czuje totalnie "plastikowy" i sztuczny posmak na ustach... nie jestem w stanie go stosować na usta bo jest mi po nim niedobrze.
Bardzo lubie firmę la-le ale czasem mogliby sobie darować te mocne, syntetyczne zapachy.

Są ok, ale bez szału.

Są ok, ale raczej taka wazelinka niż balsam. W sumie przy takiej jakości powinien być tańszy.
Czasem słabo nawilżają mi usta.

Mango - ładnie pachnie.
Malina - jest ok, koloryzuje usta.
Miodowa z pomarańczą - nie czuć miodu, czuć pomarańczę - ok (bezbarwna).
Truskawkowa - dość twarda (w porównaniu z miodową) i zapach jakiś taki syntetyczny, mógłby być inny (mąż po covid sztuczne zapachy dziwnie czuje i akurat ten balsam dla niego okropnie śmierdzi!)
Arbuzowa - nie podoba mi się zapach. Użyłam tylko trochę.

Wersja mango

Wersję mango dostałam po zakupach na stoisku marki na targach kosmetycznych. Sama raczej takiego kosmetyku bym nie kupiła, ale doceniam fakt, że mogłam go wypróbować.
Wersja mango pachnie ładnie, natomiast nałożona na usta ma dość chemiczny posmak. Pomadka jest w kolorze żółtym i trzeba ją dobrze wsmarować w usta, żeby nie zostać z żółtą obwódką wokół ust. Problematyczne jest dla mnie nałożenie odpowiedniej ilości, pomadka ma formę stałą i zwykle wydobywałam tego kosmetyku za dużo. Mimo tego wbrew pozorom tej pomadki w słoiczku jest mnóstwo i jest to kosmetyk bardzo wydajny. Dla mnie jednak bardziej sprawdzał się jako kosmetyk na noc, a nie do stosowania w trakcie dnia.
Jeżeli chodzi o nawilżenie, to jak dla mnie było ono przeciętne. Mam często spierzchnięte usta, trudno mi je dobrze nawilżyć. Pomadka raczej natłuszcza a nie dogłębnie nawilża, zatem nawet nałożona grubą warstwą na noc niespecjalnie mi pomagała. Nie zauważyłam dużej poprawy w kwestii wyglądu ust.

Malinowa rozkosz

Niesamowite, że takie maleństwo, z tak prostym składem działa takie cuda. Od bardzo długiego czasu mam mocno przesuszone usta, są spierzchnięte, pękają, pieką i bolą. Noszenie maseczki pogłębiło ten problem. Testowałam na nich wszystko, co się da od czystej wazeliny przez maści, aż po pomadki z peelingiem. Wszystko to działało tylko na chwile. Dopiero kilka miesięcy temu trafiłam na to maleństwo od La-Le i to był strzał w dziesiątkę. Pomadka pachnie przepięknie malinami. Jak każdy malinowy produkt tej marki obłędnie pachnie jak mamba! (Ten zapach uzależnia :D) Od razu po rozsmarowaniu na ustach czuję po prostu ulgę. Usta są wygładzone, przestają piec. Pomadka działa też na pęknięcia, zauważyłam, że szybciej się goją. Co dla mnie najważniejsze efekt nawilżenia na ustach utrzymuje się naprawdę długo. Nie muszę co chwila smarować ust, co dla mnie jest rewelacyjne. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Ogromnym plusem produktu jest prosty i świetny skład, bez żadnych niepotrzebnych "ulepszaczy". Dla mnie na plus jest również szkła, malutkie opakowanie. Dla mnie jest urocze :D. Krótko mówiąc, używanie tej pomadki to istna przyjemność. Produkt zostaje ze mną na zawsze!

Owocowy szał

Oszałamiający zapach, usta są zmiękczone, mają żywy ,soczysty odcień, wydają się pełniejsze, długo się utrzymuje. Ma dobry skład.
Opakowanie jest niewielkie ale i tak starcza na długo. Ze względu na brak konserwantów co jest plusem- ma ważność 6mcy od otwarcia.

Pomadka czereśniowa powiększająca usta

Kupiłam pomadkę z ciekawości czy faktycznie nada objętości ustom.
Pomadka jest w szklanym słoiczku o pojemności 15 ml, jest jej więc dość sporo i dzięki temu starcza na dłużej. Konsystencja dość gęsta, lekko proszkowa. Fajnie rozprowadza się na ustach. Zapach słodkich czereśni bardzo mi się podoba. Pomadka dobrze nawilża usta, i pozostawia delikatny zbliżony do naturalnego kolor na ustach. Faktycznie delikatnie nadaje objętości ustom ale nie jest to spektakularny efekt a raczej chwyt marketingowy.

Super pomadka

Pomadka La-Le jest umieszczona w szklanym słoiczku, który można później ponownie wykorzystać. Mam wersję truskawkową i ma przepiękny zapach! Kolor pomadki jest różowy, ale na ustach tego nie widać - daje bezbarwny efekt.

Pomadka jest bardzo gęsta i ciężko ją nabrać, sama forma słoiczka jest też mało higieniczna, ale do używania w domu - bez problemu. Pomadka składa się z oleju kokosowego, masła shea, masła kakaowego, wosku pszczelego i olejku zapachowego.

Pomadka zostawia na ustach ochronną warstwę. Dobrze nawilża usta i pozostawia to nawilżenie na stosunkowo długo. Czasem nie radzi sobie wystarczająco z bardzo suchymi i spierzchniętymi ustami, ale ogólnie - na co dzień - bardzo dobrze działa. Polecam!