Natur Planet, Hialu-Pure Forte 3% Hyaluronic Acid (3% serum z kwasem hialuronowym)

Kwas hialuronowy, to naturalny polisacharyd (wielocukier) występujący w skórze człowieka. Wchodzi w skład macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Jego zadaniem jest wiązanie wody, która nawilża warstwy skóry, dzięki czemu skóra jest naturalnie elastyczna i jędrna. Skóra dobrze nawilżona stanowi lepszą barierę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, szybciej się regeneruje.
Z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego maleje, a co za tym idzie elastyczność skóry spada przyczyniając się do powstawania zmarszczek, przesuszania skóry oraz zmniejszenia jej sprężystości. Odpowiednie nawilżanie skóry, poprzez dostarczenie kwasu hialuronowego i uzupełnienie jego niedoborów może opóźnić te procesy.
Obecnie otrzymywany jest metodami biotechnologicznymi z wykorzystaniem bakterii Streptococcus.
Hialu Pure to gęste serum z kwasem hialuronowym w formie żelu.
Jest produktem o najwyższe jakości, nie powodującym podrażnień i uczuleń. Stosowany na skórę poprawia nawodnienie skóry właściwej przyczyniając się do poprawy jej elastyczności i sprężystości. Skóra staje się bardziej nawilżona i odżywiona. Regularne stosowanie opóźnia procesy starzenia, a skóra odzyskuje naturalną jędrność i blask. Stosowanie serum jako podkład pod krem nawilżający powoduje lepsze wchłanianie substancji odżywczych z kremu. Stosowany pod oczy daje efekt chłodzący i uczucie świeżości.
Wskazania:Terapia przeciwzmarszczkowa po 35 roku życia
Nawilżanie - Jest idealnym produktem w terapii skóry suchej i pozbawionej blasku.
Opuchnięte oczy, worki pod oczami

Rewelacyjne działanie.

Jestem w szoku ze takie male serum moze tak wiele zdziałać.
Jestem po 30-stce. Na czole i kolo oczu zaczynają sie pojawiać lekkie zmarszczki.
Po zastosowaniu tego serum moja skora zmienila sie. Jest nawilzona, wygladzona, Napięta. Skora pod okiem dawno nie byla taka jedrna jezeli można tak to nazwac. A dwie zmarszczki na czole zmniejszyły sie.
Nie spodziewalam sie tak dobrych efektow.

Serum z czystym kwasem hialuronowym

Bardzo dobrze sprawdza się na mojej suchej skórze, doskonale ją nawilża i rozświetla.
Serum zamknięte jest w ciemnoniebieskiej buteleczce z pipetkà (nie przepuszczajscej do środka swiatła)
Ma żelową konsystencje i jest bezzapachowe.
Wystarczy dosłownie odrobinka tego produktu na całą twarz i szyje.
Świetnie sprawdza się jako dodatek (kilka kropel)- po dodaniu do zwykłego kremu staje się on silnie nawilżający i regenerujący .

Jeden z moich ulubionych kosmetyków

Kupiłam to serum właściwie przypadkiem w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Znam cudowne właściwości kwasu hialuronowego i potrzebowałam coś na zmianę kosmetyku, który mi się właśnie kończył. To był dobry wybór. Serum jest bardzo fajne. Doskonale nawilża skórę i jest świetnym dopełnieniem mojej wieczornej pielęgnacji. Nakładam go zawsze po toniku i esenscji a przed kremem. Skóra jest mięciutka i nawilżona.Warto go stosować regularnie bo naprawdę poprawia wygląd buzi. Do tego jest niedrogi i wydajny!

Super nawilżenie i wygładzenie

Na początku chcę zaznaczyć że mam 42 lata i to serum spisuje się u mnie świetnie. Stosuje je od kilku miesięcy i widzę efekty.
Przede wszystkim wygładził moje zmarszczki na czole które zawsze były moją zmorą. Super nawilża i tym samym skóra stała się promienna.

Świetne i niedrogie serum

Serum z kwasem hialuronowym ma lekką , żelową konsystencję . Jest bezzapachowe. Opakowanie z pipetą ułatwia wydobywanie i nakładanie produktu. Sam produkt bardzo dobry i wydajny. Szybko się wchłania , po nałożeniu na skórę jest lekko kleisty. Ja używam na noc - przed nałożeniem kremu. Po nałożeniu skóra jest wygładzona i nawilżona . Dodam, że dla mnie dużym plusem jest cena :) 30 ml kosztuje ok 26 zł a wg mnie dorównuje swoim kolegom z wyższych półek.

Skuteczne lepiszcze

Produkt stosuję przed kremem a po esencji z Bielendy. Skóra po użyciu serum jest gładka i nawilżona, produkt nie podrażnia. Krótki skład, dość wydajne, cena przystępna. "Wypycha" od środka niewielkie zmarszczki.
Konsystencja jak dla mnie dość klejąca, pomimo tego, że szybko się wchłania, roluje się przy robieniu makijażu (a stosuję tylko lekki krem BB).

Ulubiony nawilżacz z gwarancją działania

Bardzo go lubię. Jest gęsty, świetnie się wchłania, chłodzi, wygładza koloryt i "prasuje" lekkie zmarszczki. Dla mnie to serum na ratunek suchej skórze lub przed wielkim wyjściem. Po zastosowaniu na noc, skóra jest wypoczęta, nawilżona. Produkt naprawdę działa i jest wart kupienia

Zaskakująco napinające

Moje ma 30ml - 3% kwas. Bezzapachowe, o konsystencji rzadkiego kisielu, szybko się wchłania i wysycha powodując lekkie ściąganie. Używam go codziennie na noc, pod odżywczy krem - baaardzo lubię. Skóra jest jasna, napięta i odmłodzona.

Ciekawa alternatywa koreańskich lotionów

W moje ręce wpadł jakiś czas temu ten mały cudak o pojemności 10 ml.
Serum kupujemy w małej buteleczce z piletką. Jest bezwonne, przezroczyste i ma konsystencję gęstego żelu.
Pipeta nabiera porcję kosmetyku o wielkości ziarenka grochu, ale to wystarczy do pokrycia całej twarzy. Źle daje uczucie takiego przyjemnego chłodu, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.
Stosowałam go zazwyczaj rano pod makijaż, niekiedy wieczorem przed serum z witaminą C. Produkt daje uczucie przyjemnie nawilżonej i gładkiej skóry. Nie pozostawia żadnej kłopotliwej warstwy na twarzy dzięki czemu dobrze współgra z innymi kosmetykami do pielęgnacji czy makijażu.

Myślę, że warto wypróbować taki czysty kwas hialuronowy, zwłaszcza jeśli ktoś lubi azjatycką pielęgnację i stosuje koreańskie czy japońskie lotiony z tym składnikiem.

Żelowe nawilżenie.

Moje serum zakupiłam w mniejszej pojemności bo 10 ml, ale jestem miło zaskoczona jego wydajnością, bo przy codziennym stosowaniu po miesiącu używania nadal widoczna jest zawartość w buteleczce.

Buteleczka jest wykonana z ciemnego szkła , które ma za zadanie chronić produkt przed utlenianiem i narażaniem na działanie promieni słonecznych. Zaopatrzona jest ona w wygodna pipetę dozującą, która idealnie sprawdza się w dawkowaniu produktu. Po za tym jest to dla mnie bardzo higieniczny sposób zarówno stosowania jak i nakładania serum, ponieważ pipeta nie ma styczności z naszymi dłońmi.
Serum jest bezbarwne i bezwonne, o żelowej dość gęstej konsystencji.

Jest natychmiastowo wchłaniane przez skórę , nie pozostawia żadne klejącej warstwy. Mega wydajne wystarczy dosłownie jedna dawka pipety na pokrycie buzi oraz szyi. Serum stosowałam samodzielnie rano pod krem i makijaż , oraz wieczorem pod krem na noc.

Skóra po zastosowaniu natychmiast odzyskuje odpowiednie nawilżenie , staje się miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Odzyskuje jędrność i staje się bardziej napięta
Rewelacyjnie sprawdza się jako nawilżacz i odżywiacz delikatnej skóry pod oczami, ma również udział w likwidowaniu worków i cieni pod oczami.

Nadaje się do mieszania z innymi kosmetykami np,z kremami czy maseczkami w celu wzmocnienia ich działania nawilżającego. Można dodać kilka kropel do błyszczyka ,dzięki czemu nasze usta będą lepiej nawilżone i odżywione.
Do szamponu, odżywki do włosów lub bezpośrednio na zniszczone końcówki.

Przyjemny kosmetyk, którego działanie jest wielozadaniowe i uniwersalne, sprawdzi się zarówno w pielęgnacji cery ,włosów ,lub jako dodatek do kosmetyków kolorowych.