L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry suchej i wrażliwej

L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry suchej i wrażliwej

Płynna pielęgnacja zainspirowana azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi ma silne właściwości nawilżające.

Doskonale się rozprowadza i natychmiast się wchłania, uwalniając i rozpraszając kluczowe składniki aktywne:

wodę aloesową - esencję z aloesu - naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających,
kwas hialuronowy - składnik aktywny zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze.
Wyjątkowa kremowo-żelowa, świeża i lekka konsystencja nie pozostawia tłustej warstwy ani uczucia lepkości. W kontakcie ze skórą rozpływa się niczym woda, aby idealnie dopasować się do potrzeb skóry suchej i wrażliwej. Otacza skórę nietłustym, ochronnym filmem.

Płynna konsystencja "wodnej poduszki" daje natychmiastowe uczucie komfortu. Skóra jest aksamitna i sprężysta w dotyku. Otacza skórę wyjątkowym, świeżym zapachem.

W rezultacie:

natychmiast: skóra jest odświeżona i miękka, odzyskuje uczucie komfortu,
dzień po dniu: skóra jest intensywnie i długotrwale nawilżona, staje się promiennie piękna.

Ozdoba łazienki :D

Pierwsze co rzuca się w oczy to piękne, szklane opakowanie. Jest efekt wow, choć forma nie jest nowością (kilka lat temu pojawiło się serum "skin perfection" w opakowaniu różniącym się wizualnie tylko kolorem) co nie zmienia faktu, że jest naprawdę eleganckie. Idąc dalej... piękny zapach. Delikatny, ale bardzo przyjemny. Konsystencja jest żelowo-wodnista, całkiem przyjemna. Co do nawilżenia... Bawią mnie stwierdzenia typu "72 godziny nawilżenia", ale w to akurat chyba nikt nie wierzy. Nie zgodziłabym się też z tym, że może to być produkt stosowany samodzielnie. Raczej traktowałabym go jako wsparcie kremu. I w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Zaraz po nałożeniu skóra jest przyjemnie gładka, nawilżowa i ukojona. Obecnego w składzie alkoholu w zasadzie nie wyczuwam, nawet po bardziej inwazyjnych zabiegach oczyszczających. ;-) Upolowałam je na promocji w Rossmannie za 29 zł i uważam, że to kusząca cena za to serum... ;-)

Nawilżenie od loreal

Ilość pozytywnych recenzji i świetna promocja w Rossmann przekonała mnie, aby spróbować to cudeńko.
Produkt pięknie pachnie co uwielbiam w kosmetykach
Szybko wchłania się używam go pod makijaż i sprawdza się naprawdę dobrze.
Skóra nie lepi się i nie ma lepiej warstwy.
Cudownie nawilżenie jest to numer jeden po który sięgam codziennie.

L’Oréal Paris, Hydra Genius Aloe Water

Rzadko kiedy wracam do tych samych kremów do twarzy, bo jest zawsze na rynku wielka gama nowości, które kuszą aby je wypróbować jak ten od Loreal. Lekki, przyjemny – jakby go nie było! Tak najkrócej określiłabym „Hydra Genius Aloe Water”. Jeżeli – tak jak ja – lubisz delikatne preparaty, które szybko się wchłaniają, wypróbuj ten kosmetyk.
Jego delikatna i zmysłowa konsystencja o przyjemnym zapachu sprawiała, że zawsze czekałam na moment, kiedy znów sięgnę po zamkniety w niezwykle eleganckim, szklanym słoiczku z wygodną pompką.
Moja pielęgnacja cery zamieniała się dzięki „Hydra Genius Aloe Water” w relaksujący rytuał. Jest to preparat idealnie nawilżający. Mam wrażenie, że spłyca on nawet zmarszczki. No cóż, woda aloesowa i kwas hialuronowy faktycznie działają!
Ponadto jest wydajny z cena całkiem przystępna i to za 70 ml w eleganckim szklanym opakowaniu.

Myślałam, że obecność w składzie esencji „Hydra Genius” alkoholu denaturowanego jest podyktowana – ze strony producenta – chęcią użycia mniejszej ilości syntetycznych konserwantów (ponieważ alkohol ma działanie antybakteryjne).
Jednak w składzie INCI dopatrzyłam się dość kontrowersyjnego środka konserwującego – fenoksyetanolu (Phenoxyethanol). Z tego względu (z bólem) odejmuję kosmetykowi jedną gwiazdkę.

Jak dobrze jest mieć to cudeńko w łazience :-)

Bardzo liczyłam, że uda mi się zakwalifikować do testu na wizażu. Nie udało się, więc pobiegłam za jakiś czas do drogerii po L'Oreal Hydra Genius. Mam skórę mieszaną, która szybko się świeci, ale zarazem jest wiecznie zaczerwieniona i skłonna do wyprysków, dlatego wybrałam wersję dla skóry suchej i wrażliwej.

OPAKOWANIE

Produkt kupiłam w kartoniku dodatkowo zabezpieczonym folią. W środku szklana buteleczka w pięknym turkusowym kolorze. Całość naprawdę wygląda ładnie i jest prawdziwą ozdobą w łazience. Buteleczka z pompką i plastikową zakrętką. Kosmetyk jest bardzo wydajny, zawiera 70 ml produktu i spokojnie starczy na 2 miesiące.

Zawartość to lekko wodnista, biała emulsja, która przepięknie pachnie wodą aloesową. Zapach czuję na twarzy przez długi czas po nałożeniu. Zawiera kwas hialuronowy, minerały oraz esencję z aloesu. Obawiałam się trochę składu, bo czytając go, dostrzegłam alkohol denat., ale nie zauważyłam, żeby wyrządzał szkody, a wręcz przeciwnie...

DZIAŁANIE

Wyciskam zawsze dwie pompki i używam produktu tylko rano, po umyciu, stonizowaniu twarzy i użyciu kremu. Emulsję przyjemnie rozprowadza się po twarzy, lekko masując. Pojawia się lekkie uczucie chłodzenia i orzeźwienia, co świetnie pobudza z rana. Wchłania się szybko, po ok. 2 min., zastępując mi bazę pod makijaż. Cera jest nawilżona, wygładzona, pokryta jakby niewidzialną chmurką. :-) Kosmetyk nie pozostawia lepkości czy tłustości. Skóra jest aksamitna w dotyku, a jej struktura wyrównana. Mam wrażenie, że zaczerwienienia są mniej widoczne, a moja wiecznie zaogniona twarz stała się jaśniutka.

Muszę przyznać, że makijaż wygląda lepiej, gdy wodę aloesową potraktujemy jako bazę. Podkład lepiej się rozprowadza, a twarz jest bardziej świetlista.

Po regularnym stosowaniu zauważyłam również poprawę stanu mojej cery. Jest bardziej napięta i promienniejsza, po prostu piękniejsza! :-)

Przyjemnośc stosowania z genialnym efektem nawilżającym.

Ponieważ nie zakwalifikowałam się do testowania tego produktu, a opinie na wizażu są wysokie i w większości pozytywne, przy pierwszej sposobności gdy natrafiłam na owy kosmetyk w dość atrakcyjnej cenie, zaopatrzyłam się od razu w dwa opakowania.

Całość otrzymałam w zafoliowanym kartoniku w błyszczącym jasnozielonym kolorze, na który zawarte są informacje dotyczące działania, stosowania i składu kosmetyku. Po otwarciu naszym oczom ukazuje się piękna i bardzo elegancka smukła i dość duża buteleczka o pojemności 70 ml. Jest ona utrzymana w tonacji zielono-turkusowej , z widoczna zawartością, dzięki czemu możemy kontrolować stopień zużycia kosmetyku. Posiada pompkę w chromowanym turkusowym kolorze, która idealnie dozuje produkt, dodatkowo zabezpieczona jest ona przeźroczysta zatyczką. Całość prezentuje się naprawdę imponująco i niewątpliwie stanowi ozdobę naszej łazienki czy toaletki.

Konsystencja jest bardzo lekka, żelowa, delikatnie płynna w kolorze złamanej bieli. Zapach bardzo przyjemny i świeży z wyczuwalną nutka aloesu, i mimo zawartości alkoholu w składzie ja go w zapachu nie wyczuwam.

Woda aloesowa jest niezwykle przyjemna w stosowaniu, przy styczności z skórą jej konsystencja staje się wodnista , natychmiast stapia się z skóra i ulega wchłonięciu, przy czym towarzyszy temu delikatne uczucie chłodzenia i świeżości. Miałam wrażenie że moja skóra po prostu pije zaaplikowaną dawkę kosmetyku. Skóra od razu po zastosowaniu staje się przyjemna w dotyku, miękka, wygładzona i aksamitna. Dla mnie osobiście nawilżenie jest rewelacyjne, wyczuwalne natychmiast po nałożeniu kosmetyku i bardzo długotrwałe. Kosmetyk stosowałam dwa razy dziennie ,nieraz zastępowałam nim serum do twarzy ,ale również stosowała wraz z serum i kremem. Ale myślę ze woda aloesowa może być stosowana samoistnie i spokojnie zastąpi inne kosmetyki nawilżające do pielęgnacji twarzy.

Bardzo lekki i przyjemny kosmetyk wspierający działanie serum i kremu.Dodatkowo delikatny dla skóry, z mocnym akcentem nawilżającym , wygładzającym, i ogromną wydajnością ze względu na dużą pojemność.
Ja jestem bardzo zadowolona z jego działania , a moja skóra chyba jeszcze bardziej , więc na pewno często będzie gościł wśród moich kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Niestety

Zachecona pozytywnymi opiniami i promocja-kupilam. Nie mam bardzo wrazliwej cery, ale to mnie podraznia. Po nalozeniu czuc bardzo zapach alkoholu i pieczenie twarzy. Skora robi sie przez kilka minut czerwona. Zel w sumie szkody nie robi, ale mega nawilzenia nie czuje. Zawiodlam sie. Nie kupie drugi raz.

Świetna

Płynna pielęgnacja nawilżająca do skóry suchej i wrażliwej w wyjątkowy sposób zadbała o kondycję i nawilżenie mojej skóry, po kilku aplikacjach już widać efekt. Krem jest na bazie wody aloesowej i kwasu hialuronowego, odświeża jak woda i głęboko nawilża. Żelowa, lekka konsystencja po nałożeniu na skórę tworzy rodzaj niewidzialnej lekkiej powłoki, ładnie się aplikuje i nie pozostawia jak się obawiałam lepkiej warstwy, idealny pod makijaż. Atutem jest również świeży i przyjemny zapach. Odkąd go używam, moja skóra jest nawilżona i pełna blasku. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Mega przyjemne nawilzenie

Produkt kupilam zachecina recenzjami na wizaz. U mnie rowniez sie sprawdza.
Woda aloesowa jest genialna. Moja skora bardzo sie poprawila odkad go uzywam. Na noc uzywam mojego kremu do twarzy mixa. On zostawia lekko tlusta warstwe wiec wile go jako krem na noc. Za to rano stosuje ta wode alowesowa.
Aloes ktory jest w skladzie dziala cuda. Nawilza, nie podraznie. Jest bardz o delikatny.
Moje suche skorki na czole praktycznie zniknely.
Dodatkowo opakowanie jest przesliczne. Jest praktycznie ozdoba mojej toaletki. Zapach jest dosyc specyficzny ale bardzo orzezwiajacy.
Konsystencja jest zelowata, lekko plynna. Bardzo ladnie wtapia sie w skore i szybko wchlania.
Swietny produkt

Hydra Genius

Bardzo lekka, żelowa konsystencja. Szybko sie wchlania i nie pozostawia uczucia ciezkosci na skorze. Swietnie sprawdza sie jako baza pod makijaz. Produkt warty polecenia! Piekne opakowanie!

Super lekka formuła, super dobre nawilżenie

Doskonałość, zaraz po zastosowaniu mleczka micelarnego, aby utrzymać wspaniałe nawilżenie skóry. Jeśli czujesz, że Twoja skóra się przesusza, ściąga się lub po prostu chcesz zachować dobre jej nawilżenie - nie miej oporów zastosować płynną pielęgnację od L'Oreal Paris. Lekka formuła, neutralny zapach, poczucie wygładzenia i jednolity koloryt skóry - to efekty jakie na Was czekają. Dodatkowo Woda jest bardzo wydajna, dlatego możemy cieszyć się nią długo. Aplikacja produktu - łatwa i przyjemna, płynna żelowa konsystencja. Co tu dużo mówić - lekkość i dobra pielęgnacja.

Kosmetyk wszechczasów

Lekka jak piórko konsystencja, która w błyskawicznym tempie wnika głęboko w skórę, dając niesamowity efekt nawilżenia i blasku oraz cudowny zapach Hydra Genius, pomagają w bardzo miły sposób rozpocząć każdy nowy dzień. Produkt po nałożeniu na skórę tworzy efekt niewidzialnej powłoki, doskonale rozprowadza się, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Dawno nie spotkałam się z kosmetykiem do pielęgnacji twarzy o tak intensywnym, a zarazem świeżym i przyjemnym zapachu. Zaraz po aplikacji produktu skóra doznaje ukojenia i nawilżenia utrzymującego się przez cały dzień.

Intensywne nawilżenie

Kosmetyk znajduje się w bardzo eleganckiej pompce, która nie tylko się świetnie prezentuje, ale jest także bardzo wygodna w użyciu. W ten sposób aplikacja jest też bardziej higieniczna.

Za pomocą pompki wydobywamy tyle kremu, ile nam go potrzeba. Konsystencja jest lekko i żelowata. Bardzo dobrze rozprowadza się po cerze, szybko wchłania.
Od razu czuć na twarzy efekt orzeźwienia i odświeżenia. Cera jest też dobrze nawilżona dzięki zawartym w nim składnikom (esencja z aloesu, kwas hialuronowy).