L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry suchej i wrażliwej

L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry suchej i wrażliwej

Płynna pielęgnacja zainspirowana azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi ma silne właściwości nawilżające.

Doskonale się rozprowadza i natychmiast się wchłania, uwalniając i rozpraszając kluczowe składniki aktywne:

wodę aloesową - esencję z aloesu - naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających,
kwas hialuronowy - składnik aktywny zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze.
Wyjątkowa kremowo-żelowa, świeża i lekka konsystencja nie pozostawia tłustej warstwy ani uczucia lepkości. W kontakcie ze skórą rozpływa się niczym woda, aby idealnie dopasować się do potrzeb skóry suchej i wrażliwej. Otacza skórę nietłustym, ochronnym filmem.

Płynna konsystencja "wodnej poduszki" daje natychmiastowe uczucie komfortu. Skóra jest aksamitna i sprężysta w dotyku. Otacza skórę wyjątkowym, świeżym zapachem.

W rezultacie:

natychmiast: skóra jest odświeżona i miękka, odzyskuje uczucie komfortu,
dzień po dniu: skóra jest intensywnie i długotrwale nawilżona, staje się promiennie piękna.

Niestety

Zachecona pozytywnymi opiniami i promocja-kupilam. Nie mam bardzo wrazliwej cery, ale to mnie podraznia. Po nalozeniu czuc bardzo zapach alkoholu i pieczenie twarzy. Skora robi sie przez kilka minut czerwona. Zel w sumie szkody nie robi, ale mega nawilzenia nie czuje. Zawiodlam sie. Nie kupie drugi raz.

Świetna

Płynna pielęgnacja nawilżająca do skóry suchej i wrażliwej w wyjątkowy sposób zadbała o kondycję i nawilżenie mojej skóry, po kilku aplikacjach już widać efekt. Krem jest na bazie wody aloesowej i kwasu hialuronowego, odświeża jak woda i głęboko nawilża. Żelowa, lekka konsystencja po nałożeniu na skórę tworzy rodzaj niewidzialnej lekkiej powłoki, ładnie się aplikuje i nie pozostawia jak się obawiałam lepkiej warstwy, idealny pod makijaż. Atutem jest również świeży i przyjemny zapach. Odkąd go używam, moja skóra jest nawilżona i pełna blasku. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Mega przyjemne nawilzenie

Produkt kupilam zachecina recenzjami na wizaz. U mnie rowniez sie sprawdza.
Woda aloesowa jest genialna. Moja skora bardzo sie poprawila odkad go uzywam. Na noc uzywam mojego kremu do twarzy mixa. On zostawia lekko tlusta warstwe wiec wile go jako krem na noc. Za to rano stosuje ta wode alowesowa.
Aloes ktory jest w skladzie dziala cuda. Nawilza, nie podraznie. Jest bardz o delikatny.
Moje suche skorki na czole praktycznie zniknely.
Dodatkowo opakowanie jest przesliczne. Jest praktycznie ozdoba mojej toaletki. Zapach jest dosyc specyficzny ale bardzo orzezwiajacy.
Konsystencja jest zelowata, lekko plynna. Bardzo ladnie wtapia sie w skore i szybko wchlania.
Swietny produkt

Hydra Genius

Bardzo lekka, żelowa konsystencja. Szybko sie wchlania i nie pozostawia uczucia ciezkosci na skorze. Swietnie sprawdza sie jako baza pod makijaz. Produkt warty polecenia! Piekne opakowanie!

Super lekka formuła, super dobre nawilżenie

Doskonałość, zaraz po zastosowaniu mleczka micelarnego, aby utrzymać wspaniałe nawilżenie skóry. Jeśli czujesz, że Twoja skóra się przesusza, ściąga się lub po prostu chcesz zachować dobre jej nawilżenie - nie miej oporów zastosować płynną pielęgnację od L'Oreal Paris. Lekka formuła, neutralny zapach, poczucie wygładzenia i jednolity koloryt skóry - to efekty jakie na Was czekają. Dodatkowo Woda jest bardzo wydajna, dlatego możemy cieszyć się nią długo. Aplikacja produktu - łatwa i przyjemna, płynna żelowa konsystencja. Co tu dużo mówić - lekkość i dobra pielęgnacja.

Kosmetyk wszechczasów

Lekka jak piórko konsystencja, która w błyskawicznym tempie wnika głęboko w skórę, dając niesamowity efekt nawilżenia i blasku oraz cudowny zapach Hydra Genius, pomagają w bardzo miły sposób rozpocząć każdy nowy dzień. Produkt po nałożeniu na skórę tworzy efekt niewidzialnej powłoki, doskonale rozprowadza się, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Dawno nie spotkałam się z kosmetykiem do pielęgnacji twarzy o tak intensywnym, a zarazem świeżym i przyjemnym zapachu. Zaraz po aplikacji produktu skóra doznaje ukojenia i nawilżenia utrzymującego się przez cały dzień.

Intensywne nawilżenie

Kosmetyk znajduje się w bardzo eleganckiej pompce, która nie tylko się świetnie prezentuje, ale jest także bardzo wygodna w użyciu. W ten sposób aplikacja jest też bardziej higieniczna.

Za pomocą pompki wydobywamy tyle kremu, ile nam go potrzeba. Konsystencja jest lekko i żelowata. Bardzo dobrze rozprowadza się po cerze, szybko wchłania.
Od razu czuć na twarzy efekt orzeźwienia i odświeżenia. Cera jest też dobrze nawilżona dzięki zawartym w nim składnikom (esencja z aloesu, kwas hialuronowy).

Polecam!

Produktu używam już prawie od miesiąca i autentycznie widzę efekty po stosowaniu. Przede wszystkim moja skóra nie jest taka czerwona jak wcześniej, mam skłonność do zaczerwienień i podrażnień, Hydra Genius doskonale to łagodzi i niweluje. Stosuję go rano pod makijaż i wieczorem po umyciu twarzy i stało się to już moim rytuałem. Produkt pięknie pachnie, fajnie nawilża skórę, czuję, że moja skóra jest po nim odżywiona i odświeżona, a przy tym przyjemnie miękka. Na pewno kupię ponownie.

Jest spoko, ALE...

Bardzo ciekawiła mnie taka formuła od L'Oreala. Jednak od samego początku podeszłam do tego kosmetyku sceptycznie - a wszystko przez SKŁAD... Z jednej strony - kosmetyk do skóry suchej i wrażliwej, a z drugiej alkohol denat w składzie... Bardzo mi się to nie spodobało. Ale zaryzykowałam i przetestowałam produkt. Jak wypadł?
Zaskakująco okej. Bez rewelacji, ponieważ nie zauważyłam po stosowaniu jakichś spektakularnych efektów.
Kosmetyku używałam codziennie rano przed kremem.
Szybko się wchłania w skórę i nie pozostawia irytującej lepkiej warstwy, jak to często z takimi kosmetykami bywa.
Fajnie nawilża, chociaż bez efektu WOW.
ZAPACH! Pięknie pachnie wodą aloesową, przez taką świeżość cudownie jest stosować go właśnie z rana.
Jest bardzo wydajny - jedna wyciśnięta miarka starcza na całą twarz.
No i ten design - ja osobiście bardzo zwracam uwagę na takie aspekty.

Podsumowując - mimo złego alkoholu w składzie nie zauważyłam zbyt jego niekorzystnego działania na skórę, chociaż wiadomo, że on w składzie i tak jest i żadnych plusów mojej buzi nie da:(

Cudowne nawilżenie

Metoda na szybką pielęgnację, rano nie mam czasu na kremów wklepywanie, wieczorem nie mam sił już na kremowanie, Hydra Genius jest moim wybawieniem i cudownym lekiem na nawilżenie i skóry dotlenienie.

Rewelacja!

Rewelacja!
Dla mnie to produkt przełomowy. Z wcześniejszych doświadczeń pielęgnacyjnych wynikało przeświadczenie, że kremy o lekkiej konsystencji wchłaniają się zbyt szybko by utrzymać jędrność skóry na dłużej i że wkrótce po ich użyciu cera znów stanie się sucha. Hydra Genius to przełom w moim postrzeganiu kosmetyków. Ma prawie płynną konsystencję, bardzo lekką, a zarazem bardzo trwałe działanie. Po naniesieniu preparatu na twarz, skóra pozostaje świeża, miękka i maksymalnie nawilżona przez cały dzień. Płynną pielęgnację rozprowadza się na skórze bardzo łatwo, jak sama nazwa na to wskazuje – niemal jak płyn. Kosmetyk jest przy tym bardzo wydajny bo już niewielka jego ilość wystarcza na nawilżenie całej twarzy. Ilość tę bez problemu odmierzymy przy pomocy praktycznego dozownika. Hydra Genius bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie. Uwagę zwraca również jego bardzo eleganckie opakowanie – szklana prostokątna buteleczka ze srebrnym dozownikiem. Loreal Hydra Genius to preparat delikatny, nie uczula, nie wywołuje podrażnień a jednocześnie posiada maksymalną siłę nawilżania. Moja skóra w dotyku jest gładka, elastyczna, nawilżona, mam wrażenie jakby była młodsza. Polecam ten kosmetyk każdemu, kto szuka pielęgnacji delikatnej i bezpiecznej a zarazem silnej w działaniu i skutecznej jeśli chodzi o nawilżanie.

Bomba nawilżająca

Bardzo polubiłam te produkt od pierwszego użycia. Jest świetny i daje super efekt nawilżenia. Bardzo przyjemna konsystencja, nie tłusta, wchłania się błyskawicznie i bardzo dobrze nawilża skórę na długo. Stosowany zarówno ran jak i wieczorem bardzo poprawił stan mojej cery, znikneły przesuszone miejsca i twarz prezentuje się o niebo lepiej. Ma bardzo przyjemny , delikatny zapach który polubiłam. Sprawdził się także pod makijaż, nie było żadnych problemów z podkładem, wszystko trzymało się tak jak zawsze. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kiedyś jeszcze kupię :-)