Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Cena PLN 12.00

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
hipoalergiczna, bez parabenów, bez alkoholu
w żelu
alergiczna / atopowa, wrażliwa, sucha

Polecam bardzo!

Ślicznie pachnie, skóra po kąpieli jest bardzo nawilżona. Pojemne i ekonomiczne opakowanie, które wystarcza na długo.
Byłam w szoku, że olejek tak dobrze się sprawdzi :)

Przyjemny Olejek

Olejek ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie. Po jego zastosowaniu nie ma konieczności stosowania dodatkowego balsamu, gdyż skóra jest dobrze nawilżona. Świetnie sprawdza się na skórze atopowej i nie powoduje podrażnień.

Przekonał mnie

Olejek stosujemy całą czteroosobową rodziną. Zgadzam się, że jest idealny dla dzieci, łagodny i niepodrażniający. Przy skórze moich dzieci z problemami atopowymi nie piecze, nie swędzi jak niektóre produkty. Podoba mi się to, że olejek "sztucznie" nie nawilża czyli nie zostawia tłustej skóry jak inne stosowane przeze mnie olejki. Skóra jest delikatnie nawilżona. Osobiście zapach podoba mi się baaaardzo, ponieważ przypomina mi dzieciństwo. Pachnie cały czas tak samo jak bambino sprzed lat. Mojego męża natomiast zapach drażni, więc co kto lubi. Nie pieni się, ale i tak jest wydajny. Lubie olejki, ale nie lubię ich nakładać dlatego zostanę przy olejku pod prysznic. Aplikacja jest o wiele przyjemniejsza.

Olejek Bambino Rodzina

Olejek rozpieszcza skórę swą konsystencją, jest wydajny, przyjemnie pachnie. Skóra po nim jest przyjemna w dotyku, chociaż mam skórę suchą to olejek sobie z nią poradził.

Nawilza, cudownie pachnie, jest wyjatkowy

Idealny! Nawilza cudownie skore, zaden olejek do tej pory tak mnie nie oczarowal
Zalety :
* zapach
* skora mocno nawilzona juz po pierwszym uzyciu
* nie potrzeba extra balsamu, nawilza Tak mocno
* latwo sie rozrpowadza

Bede mocno polecac i na stale zatrzymam go u siebie!

Idał dla całej rodziny.

Ten produkt zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. po lecie skóra domaga się nawilżenia i odżywienia a ten olejek mi to zagwarantował. nie Muszę już wychodzić spod prysznica i dodatkowo się kremować, mam ten przywilej że wszystko dzieje się przy kąpieli. Plusem jest też to że olejek nie zostawia zacieków pod prysznicem jak to było z tradycyjną Oliwką. Zapach jest neutralny więc mogę go stosować też mężczyźni. W skrócie jeśli szybko chcesz mieć efekt gładkiej miękkiej nawilżone i skóry Wybierz olejek tej marki na pewno nie będziesz niezadowolona.

Cudo dla skóry i nie tylko

Olejek przewyższył moje oczekiwania. Skóra jest po nim miękka i gładka jak u niemowlęcia. Ma delikatny i przyjemny zapach i wiele zastosowań. Poza myciem całego ciała stosuję go również do golenia, zmywania makijażu i czyszczenia pędzli. Spodziewałam się że będzie bardzo tłusty a jednak tak nie jest. Mimo to jednak skóra jest po nim cudownie gładka i nawilżona. Dzięki temu że nie jest aż tak tłusty jak się spodziewałam to można go stosować również do umycia twarzy z makijażu (dzięki zawartości oliwki świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem) oraz do czyszczenia pędzli. Jestem bardzo szczęśliwa że mogłam wziąć udział w teście olejku Bambino Rodzina i z pewnością kupię kolejne opakowanie.

Szału nie ma ale jest oki

Ogólnie olejek nie jest zły ale jak dla mnie słabo się pieni, ale olejki do kąpieli tak mają, z tym mogę się zgodzić, ale zapach mnie nie zachwycił, ja jeszcze go znoszę ale córka twierdzi że śmierdzi po użyciu. nie polecam dla wrażliwych nosków :-) Fakt skóra jest po nim nawilżona i nie trzeba używać balsamu po kąpieli. Niestety nie kupie go ze względu na zapach. I lepsza byłaby pompka , o wiele wygodniejsza szczególnie jak już się ma go na rękach.

Skuteczny

Olejek używam ja , jak i moje 8-letnie córki (bliźniaczki). Jedna ma bardzo suchą skórę i faktycznie przy regularnym stosowaniu poziom suchości zmalał. Po zmieszaniu olejku z wodą powstaje emulsja, którą można się umyć ale nie zostaje tłusty film na skórze. Z kolei trzeba uważać bo wanna (prysznic) jest śliska ;-)
Olejek jest lepszy niż myślałam, ale posiada dla mnie jedną dużą wadę: zapach . Po prostu dla naszej trójki jest on nieprzyjemny. Gdyby go zmienić olejek byłby produktem idealnym.
Duży plus za duże rodzinne opakowanie.
Polecam.

Całkiem dobry

Skóra jest po nim mięciutka, przy regularnym stosowaniu widać, że nawilża, pielęgnuje skórę. Jedyne co mi się w nim nie podoba to zapach, jak dla mnie troszkę śmierdzi. Warto zaznaczyć, że nie szczypie po dostaniu się do oczu. Gdy wleję go bezpośrednio do wanny odczuwam delikatność, woda staje się przyjemniejsza. Trzeba pamiętać, aby opłukać wannę ponieważ jest śliska. Producent wspomina o tym nawet na opakowaniu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mój hit!

Olejek pod prysznic Bambino szczerze mnie zachwycił!
Najpierw urzekł mnie jego zapach,pachnie prawie tak samo jak legendarna oliwka więc powróciły piękne wspomnienia-używałam jej dla mojego maleńkiego synka.
Olejku używałam ja i mój 8letni syn. Oboje bardzo go polubiliśmy. Pięknie pachnie,cudownie nawilża skórę,jest bardzo delikatny,nie podrażnia i dobrze oczyszcza skórę.
W 100% spełnia swoją rolę.
Olejek polecam zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci.

Mój nr 1 ze wszystkich olejków

Ten olejek to po prostu cudo. Zarówno dla dorołsych jak i moich dzieci które mają wrażliwą i skłonną do atopii skórę. Formuła olejku rozcierana w dłoniach zmienia się w delikatną i mydlaną . Myje i pięlegnuje zarazem . Skóra jest nawilżona i miękka. Nie pozostawia żadnej lepkości czy tłustości zarówno na ciele jak i w łazience. Znalazłam dla niego nawet dodatkowe zastosowanie przy myciu włosów ze względu na zawartośc olejku rycynowego i również sprawdził się rewelacyjnie . To zdecydowanie coś wspaniałego. Dodatkowo jest bardzo wydajny a opakowanie nie wylewa produktu tak by było całe usmarowane olejkiem.