Prouve, Make Me Up, Wydłużajaco-wzmacniający tusz do rzęs

Prouve, Make Me Up, Wydłużajaco-wzmacniający tusz do rzęs

lekka, kremowa konsystencja z lśniącym wykończeniem w kolorze głębokiej czerni oraz wyśmienicie dopasowana, precyzyjna, silikonowa szczoteczka, która perfekcyjnie rozczesuje rzęsy, dokładnie otulając je masą. Dzięki temu aplikacja nawet na najmniejszych włoskach nie sprawi Ci problemu, a Twoje rzęsy będą maksymalnie wydłużone, zalotnie podkreślone i zyskają niezwykłą objętość. Hypoalergiczna, łagodna formuła polecana również dla pań o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Olej z gumy mastyks z wiecznie zielonego drzewa Pistacia lentiscus; naturalny, działający wszechstronnie, składnik aktywny KeraNutri™, który zwiększa średnicę, elastyczność i wytrzymałość rzęs, zmniejsza ich łamliwość i dodatkowo wygładza. Wzmacnia zarówno zniszczone, jak i zdrowe rzęsy. określany mianem „płynnego złota”, wzmacniający olej arganowy.

Super tusz

Używałam już kilku Mascar do rzęs ale ta jest naprawdę super. Ma delikatna mała szczoteczkę idealna na moje rzęsy. Nie skleja ich, tusz nie nie obsypuje i nie odbija się na górnej powiece.

Jest hipoalergiczny polecany dla alergikow. Ja mam wrażliwe oczy a ten produkt mnie nie uczula. Wiec alergicy mogą go spokojnie testować :)

bardzo, bardzo przyjemny tusz do rzęs :)

Skusiła mnie obietnica producenta, że tusz jest hipoalergiczny i ma gwarancje towarzystwa okulistycznego.
Obecnie zakupiłam 6 (!!) opakowanie tego produktu i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie miałam lepszego tuszu.
Jest wydłużający i można uzyskać nim zarówno delikatny jak i dramatyczny efekt.