Constance Carroll, Pro, Gel Polish Soak-off UV Colour Gel (Lakier Hybrydowy)

Constance Carroll, Pro, Gel Polish Soak-off UV Colour Gel (Lakier Hybrydowy)

Lakiery hybrydowe Constance CarrollL zostały przygotowane z myślą o profesjonalnym zastosowaniu przez salony zajmujące stylizacją paznokci. Najważniejszą cechą charakterystyczną jest długotrwały efekt nasycenia koloru na paznokciu. Dodatkową cechą produktów Constance Carroll jest ich przyjemna aplikacja. Cechą charakterystyczną naszego produktu jest kolor butelki, który odzwierciedla kolor hybrydy, znajdującej się w niej.

Mój faworyt

Na początku zaznaczę że jestem w kwestii lakierów hybrydowych wymagająca. Lakier musi pięknie kryć, nie smużyć no i oczywiście być trwałym. Jakież było moje zdziwienie gdy po raz pierwszy malowałam paznokcie hybrydką od CC, która niemalże perfekcyjnie pokryła całą płytkę paznokcia! Dla mnie to jest ogromny szok, testowałam już wiele marek i to jest pierwsza która tak mi się sprawdziła. Podoba mi się też gama kolorystyczna jaką posiadają te lakiery, zdecydowanie na plus fakt, że co jakiś czas wychodzą nowe odcienie.

Mega

Bardzo dobre krycie jest bardzo wydajny dobra trwałość lakieru hybrydowego , ładne kolory zdecydowanie polecam . Osoby które zastanawiaj się jaki kolor hybrydowy kupić bez wątpienia mogą się decydować właśnie na ten .