Rexona, Motionsense, Active Protection+ Original 48h Anti-perspirant Spray (Antyperspirant w aerozolu)

Natychmiastowa ochrona z efektem antybakteryjnym i technologią Motionsense™.
• Świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense™ – im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chroni.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Nieprzyjemny zapach pod pachami? Tworzą go bakterie. Zwalcz go z antyperspirantem Rexona Active Protection+ Original. 10x większa ochrona przeciw bakteriom powodującym nieprzyjemny zapach w porównaniu do braku zastosowania antyperspirantu.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Rexona, antyperspirant w aerozolu

Bardzo lubię antyperspiranty w aerozolu, więc nie mogło być inaczej i tym razem wybór padł na Rexonę. Niestety, na tym konkretnym mocno się zawiodłam. Ale zacznę może od plusów, ponieważ jak dla mnie ma tylko dwa - duża pojemność w przystępnej cenie. I to by było na tyle. Natomiast w tym antyperspirancie widzę same minusy. Przede wszystkim, zamiast chronić przed poceniem, to wręcz je wzmaga. Chroni może przez godzinę, a później odczuwam mocniejsze pocenie. Nie ma mowy o 48-godzinnej ochronie. Pozostawia białe ślady na ubraniach. Ale jak dla mnie najgorszy w tym wszystkim jest jego zapach - bardzo mocno duszący i drapiący po gardle. Ciężko jest mi określić jego wydajność, gdyż stosuję go już kilka miesięcy, ale psikam go niewielką ilość i też nie codziennie. Nie wiem jak się sprawdza przy normalnym użytkowaniu. Na pewno więcej po niego nie sięgnę.

Działa - Minimalnie syntetyczny zapach

Chronił dobrze przez 3 tygodnie, ale mam tak z większością dezodorantów, niedługo do niego wrócę. Ma bardzo przyjemną nutę zapachową, bardzo unisex, jak mydło toaletowe z odrobiną przypudrowanej wody kolońskiej.

Na pewno kupię sztyft i roll on w tej wersji zapachowej.