Nivea, Black & White Invisible Ultimate Impact Anti-perspirant Spray 48h (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant Black & White Invisible Ultimate Protect to produkt opracowany we współpracy z ekspertami z dziedziny tekstyliów, by zapewnić Ci mocną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia ubrań. Antyperspirant ma nowy, świeży zapach, który zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach ani białych śladów na czarnych ubraniach. Nie zawiera alkoholu etylowego, a jego łagodność dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. Wygodna forma aplikacji w sprayu. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin i pomaga zachować pierwotny kolor ubrań.

Najważniejsze cechy:

długotrwała ochrona przed potem
delikatna dla skóry formuła
nie pozostawia plam na ubraniach

zapachowe, ochronne
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Dobra ochrona.

Po antyperspiranty Nivei nie sięgam zbyt często, ale od czasu do czasu zdarza mi się je wrzucić do koszyka podczas zakupów. Jakiś czas temu wersja Ultimate Impact była mocno promowana w tv, reklama za reklamą co spowodowało, że w końcu postanowiłam wziąć ją na testy. Myślałam, że po takiej kampanii znajdę już sporo opinii tymczasem u nas na Wizażu ich nie za wiele. Także zapraszam do lektury.

Opakowanie standardowo wykonane z lekkiego metalu, delikatnie zwęża się u góry by było je wygodniej trzymać w ręce. Pojemność typowa 150 ml, nie wiem czy jest dostępna wersja 250 ml. Szata graficzna charakterystyczna dla linii Black&White z pomarańczowymi wstawkami. Wszystko tworzy harmonijną i stonowaną całość bez zbędnego przepychu. Atomizer został wyposażony w blokadę - wystarczy przekręcić górną jego część i ustawić w wybranej pozycji on lub off. Działał bez zarzutu przez cały okres użytkowania i rozpyla dezodorant w odpowiedni sposób. Zapach jest przyjemny, z kategorii świeżych, nie zakłóca woni perfum.. Podczas aplikacji nie powoduje powstawania "chmury duszących oparów".

Producent na opakowaniu wymienia główne cechy produktu. Jest to formuła 5in1. Antyperspirant ma mianowicie chronić przed: nieprzyjemnym zapachem, poceniem, białymi śladami, żółtymi plamami oraz podrażnieniami. Ma zapewnić 48 h ochrony. Nie wiem jak oni to testują i w jakich warunkach, że im wychodzą takie wyniki, ale summa summarum ciężko to sprawdzić i patrzę na to z przymrużeniem oka - jak dla mnie zadowalające jest kiedy czuję komfort cały dzień, więcej nie jest konieczne, i tu Ultimate Impact sprawdza się dobrze chociaż efektu wow nie wywołał. Może nie blokuje całkowicie wydzielania potu w trudnych sytuacjach czy przy większym wysiłku fizycznym czy też upale, ale z całą pewnością niweluje jego nieprzyjemny zapach. Antyperspirant aplikowany w odpowiedni sposób nie zostawia białych ani żółtych plam na ubraniach. Nie podrażnił skóry ani nie wywołał uczulenia nawet kiedy używałam go w krótkim czasie po goleniu.

Świetny

Cała linia Invisible jest dla mnie fantastyczna. Wariant pomarańczowy szczególnie przypadł mi do gustu ze względu na bardzo przyjemny, kobiecy zapach, ale jak każdy antyperspirant z tej serii może pochwalić się przede wszystkim działaniem! Naprawdę chroni, nawet tak nadpotliwe paszki jak moje, nie pozostawia śladów na skórze ani na ubraniach, nie dusi, nie sypie proszkiem, nic się na skórze nie odkłada, nie oblepia jej, jestem absolutnie zachwycona i kupuję już tylko Nivea Invisible, po prostu zmieniam warianty zapachowe, żeby się nie nudzić :D

Jest ok

Bardzo lubię antyperspiranty w sprayu bo takie sa dla mnie najwygodniejsze w użyciu. Ten faktycznie nie zostawia białych plam na ciemnych ubraniach ani nie robi żółtych na białych ubraniach.Zapach przyjemny.

Jest świetny!

Uwielbiam ten dezodorant, w odróżnieniu od "kulek" czy sztyftów nie zostawia śladów na ubraniach, nawet czarnych. polecam z czystym i pachnącym sumieniem:)