Miodowa Mydlarnia, Masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim `Ukojenie`

Miodowa Mydlarnia, Masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim `Ukojenie`

Odżywczo-kojące masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim o lekkiej, puszystej konsystencji, na bazie maceratu rumianku w oleju z pestek winogron o znakomitych właściwościach łagodzących. Nie zawiera dodatkowych aromatów, pachnie naturalnie rumiankiem i oliwą z oliwek. Bardzo delikatne dla delikatnej, wrażliwej skóry, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Idealne masło dla osób szukających naturalnego kosmetyku o intensywnym działaniu kosmetycznym, które szybko i skutecznie natłuści, nawilży i ukoi skórę. Oprócz oleju rumiankowego, masło skomponowane jest z głęboko odżywczych, rewitalizujących skórę tłuszczy: masła shea, oleju kokosowego, oliwy z oliwek i oleju z awokado. Nawilżająco-regenerująco-ochronny wosk pszczeli oraz przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa witamina E są wspaniałym dopełnieniem receptury tego masła.

Masło łatwo rozpuszcza się pod wpływem temperatury ciała, doskonale wchłania się w skórę, nie pozostawia tłustej warstwy, długo utrzymuje się w głębszych warstwach skóry.

Masło wspaniale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej, a także suchej, wiotkiej, starzejącej się, wymagającej odnowy. Polecane jest zawsze wtedy, gdy skóra potrzebuje pomocy i ukojenia.

regenerujące, nawilżające, przeciwzapalne, zmiękczające, natłuszczające
zapachowa, bez parabenów
w słoiku
lekkie
masło
normalna, wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona
balsamy

Uwielbiam i regularnie wracam

Masła z Miodowej Mydlarni są jednymi z moich ulubionych

Uwielbiam je za to jak się wchłaniają, jak działają i jak cuuuuuudownie pachną !

Masło ma konsystencję pianki/ musu i łatwo rozpuszcza się pod wpływem temperatury ciała

Nie pozostawia tłustej warstwy

Masło przeznaczone do pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej, oraz suchej, starzejącej się, czy wymagającej odnowy.

Uwielbiam i polecam wypróbować !

każdy z suchą skórą powinien go mieć

Kupiłam pół roku temu, jest tłusty, ale pod makijaż mi pasuje. Mam bardzo suchą skórę. Jest mega wydajny, zastępuje mi krem na dzień i na noc zamiennie z czymś innym. Nie mam po nim uczucia ściągnięcia, a zdarza mi się to po innych niby nawilżających kremach. Stosowałam tylko na twarz. zapach delikatny w zamian za działanie może być. Będe do niego wracać, chce jeszcze wypróbować inne kremy tej marki.

Doskonałe i prawie bezzapachowe

W odróżnieniu od większości masełek serii Miodowej Mydlarni ten produkt praktycznie pozbawiony jest zapachu, owszem można wyczuć jakąś miłą lekką nutkę ale nie zaburza to mojej harmonii że tak się wyrażę. Dla mnie to duża zaleta. Ale dla wielbicieli bogatych aromatów firma przygotowała liczne propozycje. Masełko zamknięto w malutkim słoiczku ale niech to was nie zmyli. Zbita stała konzystencje przy nabieraniu zachowuję się jak pianka/mus aby następnie rozpuścić się pod wpływem ciepła do oleju. Jest to konkretny tłuścioszek i trochę czasu wymaga aby produkt zaaplikować i dać mu czas na wchłonięcie. Ja używam tylko do ciała. Mimo że ogólnie nie przepadam za taką babraniną to używam to masełko regularnie raz w tygodniu gdyż traktuję to jak głęboko odżywczy zabieg na ciało. Rezultaty są widoczne po jednokrotnym zastosowaniu, skóra jest sprężysta, jednolita, zadowolona. Zmniejsza się suchość newralgicznych miejsc. Produkt jest wydajny. Używam ponad 3 miesiące i naprawdę polubiłam. Nie rozwarstwia się, nie jełczeje. Bardzo jakościowy i pomysłowy kosmetyk, a przy tym naturalny i z doskonałym składem. Cena niewygórowana.