Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 5%, Emulsja do ciała

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 5%, Emulsja do ciała

Nawilżająco - wygładzająca emulsja do ciała Ziaja Med, Kuracja ultranawilżająca opracowana zgodnie z medycznym podejściem do dysfunkcji skóry suchej. Wykorzystuje substancje ultranawilżające o aktywności nawadniania powierzchniowych warstw skóry oraz fizjologiczne lipidy odbudowujące uszkodzoną barierę naskórkową. Ogranicza proces końcowej utraty wody z głębszych warstw skóry.

balsamy
z pompką, w butelce
lotion
>250ml
Skóra
wrażliwa, sucha

Bardzo dobrze nawilża

Skóra przed 40 która straciła jędrności i nawilżenie. To jedyny jak dotychczas preparat który się sprawdził. Stosowane były różne preparaty m.in Sud Halva. Emulsja w kierunku wodnej konsystencji. Szybko się wchłania, butelka z pompką, zapach ok. Nie klei się w upalne dni. Skóra jest miękka i nawilżona. Cena ok 11 zł więc żadne pieniądze ;)

5 z plusem

Jak wiadomo, mocznik ma wspaniałą właściwości nawilżające. Często używałam balsamów aptecznych typu pilarix, które sprawdzały się bardzo dobrze, jednak miały ciężką konsystencję, kosztowały dużo więcej i były zazwyczaj w zwykłych tubach. Tutaj mamy tak samo dobre działanie, ale za dużo lepszą cenę (ja płaciłam 14 zł) i dodatkowo produkt ma lekką konsystencję i fajne duże opakowanie z pompką.
Co w nim uwielbiam to to, że działa! Większość balsamów daje efekt nawilżenia, ale tylko wtedy gdy je stosujemy, a w przypadku ziai czuć, że nawilżenie skóry utrzymuje się długo po aplikacji.
Mocznik w składzie, przyjemna konsystencja, nienachalny zapach. Dokładając do tego tak niską cenę za tak duże opakowanie, to naprawdę osobiście nie potrzebuję niczego więcej.

Najsilniejsza emulsja ultranawilżająca

Jeżeli Twoja skóra jest przesuszona, swędzi i nawet się łuszczy, to jest coś dla Ciebie!
Emulsja sprawdza się w każdej z tych sytuacji. jest lekka, szybko się wchłania i zostawia satynowe uczucie na skórze ;-)

Rewelacja

Emulsja jest tak bardzo nawilżająca, że szok. Bardzo ładnie pachnie, dość tłusta dlatego używam wieczorem, opakowanie z pompką jest dużym plusem. Na opakowaniu producent informuje, że emulsja działa jak kompres na bardzo suchą, spierzchniętą skórę - jak najbardziej się z tym zgadzam???????????? Konsystencja wydaje się lekka, ale jest bardzo bogata
Genialny balsam i na pewno kupię ponownie.

popieram wszelkie zachwyty

Miłość od pierwszego użycia z pewną obawą, czy pudrowy zapach nie zacznie mnie szybko irytować. Nie zaczął, a miłość rosła.
Konsystencja , duża butla, higieniczne nabieranie dzięki dobrze działającej pompce, łatwe rozsmarowywanie, przyjemny lekki zapach, nawilżenie (mocznik robi robotę), i ostatecznie widoczna poprawa stanu skóry. I jak tu nie pokochać ten balsam.

Jestem zachwycona

Emulsja jest bardzo dobrym produktem. Bardzo szybko nawilża suchą skórę, dając jej super gładkość przez długi czas. Mam wrażliwą skórę i u mnie sprawdził się świetnie. Opakowanie jest z dozownikiem co jest dużym plusem.

Super

Balsam kupiłam z powodu tak dobrych opinii jakie posiada. Mam bardzo wrażliwą skórę więc w moim przypadku ten balsam to ukojenie dla mojej skóry. Posiada pompkę dzięki, ktorej nie wylatuje za dużo balsamu, starcza mi on na kilka 2-3 miesiace (smaruje całe ciało nim zawsze po kąpieli). Co do zapachu nie jest moim ulubionym zapachem, ale nie jest również jakimś złym, czasem mam wrażenie że moje ubrania śmierdzą przez ten balsam. Polecam dla każdego kto ma suchą skórę

Cudo

Emulsję kupiłam po zobaczeniu pozytywnych opinii i oczywiście kolejny raz się nie zawiodłam! Markę Ziaja bardzo lubię, więc cieszę się, że znalazłam kolejną perełkę. Emulsja znajduje się w białym plastikowym opakowaniu, które posiada pompkę, co jest ogromnym plusem. Konsystencja jest odpowiednia, nie jest ani zbyt gęsta, ani za rzadka. Kolor biały i zapach delikatny, krótko utrzymujący się na skórze. Jednak to, co robi ze skórą ten produkt jest nieprawdopodobne! Skóra po wchłonięciu się balsamu, jest nawilżona i napięta! Zdecydowanie polecam dla osób, które borykają się z bardzo sucha skórą i szukają odpowiedniego balsamu. Nie podrażnił mnie, nie uczulił, zdecydowanie świetny balsam. Przystępny cenowo, jest wydajny i nie ma problemu z jego dostępnością. Na pewno wrócę do niego ponownie.

Bardzo dobry

Przy mojej przesuszonej skórze okazał się moim wybawieniem. Bardzo dobry produkt który dobrze się nakłada u już po kilku użyciach daje efektu zdrowszej skóry przy tym w bardzo dobrej cenie. Lekko przeszkadzał mi na początku zapach takiego pudru ale przywykladam i polubilam. Opakowanie ładne estetyczne z pompką co ułatwia nakładanie u kontrolę nad ilością.

Ratunek dla każdego z AZS

Moja skóra jest bardzo wymagająca, zawsze po kąpieli swędzi mnie całe ciało. Dopiero gdy odkryłam ten balsam, to się zmieniło. Jeszcze nie widziałam czegoś co tak nawilża. Jest dość rzadki, ale bardzo wydajny. Zostawia na skórze woalkę nawilżenia, ale nie tłusty film. Po wchłonięciu nie zostaje na ubraniach ani na pościeli. Nie jest perfumowany, pachnie naturalnie. Jest zbawieniem i ukojeniem dla suchej skóry. Serdecznie z całego serca polecam każdemu

Badzo dobry

Emulsja dobrze się wchłania, nawilża i wystarcza na długo.
Przy tym jest w bardzo dobrej cenie.
Trochę na koniec namęczyłam się z wydobyciem reszty podukty z opakowania (pompka nie pomaga :)).

Nawilżenie - Natłuszczenie - Bawełniano-pudrowy zapach

Bardzo dobry balsam do ciała - nawilża, natłuszcza, reperuje przesuszoną skórę już od pierwszego użycia. Ma delikatny zapach oleju z bawełny, trochę pudrowy. Dostępna w aptekach.