Donna Karan, DKNY, Nectar Love, Shower Gel (Żel perfumowany pod prysznic)

Donna Karan, DKNY, Nectar Love, Shower Gel (Żel perfumowany pod prysznic)

Kuszące, odurzające, uzależniające… Oto cały Nectar Love – najnowszy zapach od DKNY – kwintesencja jakże znaczącego momentu w życiu każdego z nas, w którym spojrzenia krzyżują się, a świat drży… Nectar Love ucieleśnia rządzące naturą prawo wzajemnego przyciągania, przywodząc na myśl woń rozkwitającego kwiatu… Buteleczka w ciepłym, żółtym kolorze ozdobiona jest wytłaczaną pszczołą, która wzbogaca nasze życie o wykwintny smak i słodki zapach miodu. Zasmakuj w soczystej kwiatowo-owocowej kompozycji emanującej zauroczeniem. W sercu Nectar Love znajduje się ekstrakt naturalnego przyciągania. To wyjątkowe połączenie składników nadaje niepowtarzalną woń podstawie kompozycji i pozwoli Ci zachwycić się uwodzicielskim ciepłem i luksusem miodu i neroli.

Głowa: frezja, grejpfrut, mandarynka
Podstawa: cedr, neroli, piżmo, wanilia, wosk pszczeli
Serce: jaśmin, konwalia, śliwka mirabelka

zapachowa
w tubie
w żelu
Skóra
normalna
100 – 250ml

Nie czuć go na skórze

Nie lubię żeli perfumowanych, jednak jak poczułam ten zapach to się zakochałam.

Chciałam kupić same perfumy ale trafiłam na promocję gdzie zestaw 30ml +żel był tańszy niż sama 30 ml buteleczka perfum, więc szkoda nie wybrać wersji z żelem.

Mam wersję 100 ml, która nie jest przeznaczona do samodzielnej sprzedaży, ale można kupić bez problemu wersję 150 ml.

Można ten żel złapać na promocji za ok.10 e. W cenie regularnej jest droższy, ale w Internecie jest chyba nawet poniżej tej 10.

Tubka jest dosyć miękka, zakręcana. W tonacji pomarańczowo-żółtej. Oczywiście kojarzącej się z tym słodkim, miodowym zapachem.
Ma niewielki otwór, więc można dozować odpowiednią ilość produktu.

Żel jest taki kremowy, bardzo gęsty i lepki jak miód. Świetnie się pieni gęstą kremową pianą (używam z gąbką).Wystarczy niewielka ilość by umyć całe ciało.

Myje bardzo dobrze i nie ściąga ani nie wysusza skóry. Chociaż też nie nawilża.

Zapach jest cudowny. Bardzo słodki, soczysty, takie połączenie miodu z kwiatami. Mocno czuć frezje i jaśmin a je bardzo lubię.
Zapach jest intensywny chociaż nie jest w tym żelu tak wielowymiarowy jak w perfumach. Nie wyczuwam wszystkich nut, które czuję w perfumach Nectar Love.

Mimo wszystko prysznic z tym produktem dostarcza zmysłom wiele doznań, bardzo rozpieszcza. Chyba jeszcze nigdy nie miałam tak wspaniale pachnącego żelu pod prysznic.

Zapach niestety nie utrzymuje się na skórze co jest wadą. Zauważyłam, że moja skóra ogólnie nie utrzymuje na sobie zapachów produktów do mycia.

Na pewno jestem zauroczona tym produktem. Bardzo przyjemny w stosowaniu. Cudowna gęsta konsystencja i ta piana. Zapach obłęd (chociaż perfumy pachną lepiej).
Pierwszy żel perfumowany, który mi się podoba.

Mimo to samego żelu nie kupię ponownie, bo nie czuć go na skórze. Być może zdecyduje się kiedyś jeszcze na zestaw. Nie wiem. Na razie intensywnie testuje perfumy Nectar Love.