L`Oreal Paris, Flash Cat Eye, Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

L`Oreal Paris, Flash Cat Eye, Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Pierwszy od L’Oreal Paris eyeliner z aplikatorem pozwalającym na wykonanie idealnie prostej kreski i efektu kociego oka.
Flash cat eye – eyeliner z którym osiągniesz kreską taką jak chcesz a nie taką jak umiesz.
Dzięki innowacyjnemu aplikatorowi wykonasz ją w prosty sposób, a precyzyjna szczoteczka pozwoli narysować dokładną i cienką kreskę przy samej linii rzęs. Kreska wykonana nowym eyelinerem jest również intensywnie czarna, dzięki ultra czarnej formule.

Bardzo lubie!

Eyeliner w pisaku tej marki zakupilam po dluzszym namysle "kurde czy bede umiala nim pomalowac?" nic bardziej prostszego! Swietn aplikacja to niczym malowanie po papierze jakim jest nasza skora. Wiadomo idealna kreska to wyczyn np dla mnie hehe ale z pisakiem radze sobie doskonale i to dzieki niemu odwazylam sie malowac kreski.
Co do samego Eyelinera- posiada bardzo dobrze napigmentowany wklad, bardzo dobrze sie maluje na powiece, nie rozlewa sie, nie marze, szybko zastyga. Bez zapachu. Dobrze sie zmywa wodą nie ma peoblemu z kwestia szorowania oczu do czerwonosci.
Bardzo dlugo utrzymuje sie na powiece. Nie sciera sie.
U mnie nie wystapilo podraznienie czy tez uczulenie.
Bardzo polecam. Produkt jest wydajny a cena co do wydajnosci - idzie przezyc. ????

Super nawet dla początkujących

Eyeliner ma idealny kolor głębokiej czerni, który nie blaknie w trakcie noszenia na powiece. Jest mega kryjący. Po nałożeniu na powiekę bardzo szybko zasycha, nie rozmazuje się, ani się nie ściera, nie roluje się – po prostu pozostaje cały czas na swoim miejscu. Jest mega trwały, co ogólnie jest mega plusem, ale czasami ciężko jest go zmyć, ale tu wystarczy sprawdzony płyn micelarny i problem z głowy. Produkt ma bardzo wygodną formę eyelinera w pisaku, z mega precyzyjną końcówką, dzięki której nawet osoba początkująca w świecie kreski jest w stanie wymalować ją bez najmniejszego problemu. Dzięki końcówce jestem w stanie wykonać zarówno cienką, jak i grubszą kreskę. Produkt wygląda dobrze również po dołożeniu jego, poprawkach. Jest bardzo wydajny, nawet podczas codziennego użytkowania. Cena adekwatna do jakości. Z dostępnością również nie ma problemu – ten eyeliner możemy odnaleźć zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Jest to mój ulubiony eyeliner, który zdecydowanie polecam!

Bardzo precyzyjny

Eyeliner w pisali to z pewnością jedna z najlepszych rzeczy kosmetycznych jaka wymyślono. Z jakością jednak różnie bywa - mi przeszkadza że część pisakow jest za gruba, albo z czasem traci ostrość. W przypadku tego tak na szczęście nie było :) od kilku miesięcy kreski z jego użyciem są idealne, cienkie, czarne i trwałe. Po prostu polecam.

Mało wydajny , ale trwały ....

Kupiłam ten Eyeliner w czerwcu 2019 roku w Rossmannie . Korzystam z niego na stałe przy każdorazowym makijażu oka. Ma intensywny czarny kolor oraz jest trwały tylko uważam, że jest mało wydajny i trzeba szybciutko go zakręcac bo ma tendencje do zasychania. Wolałabym gdyby eyeliner był wyprodukowany w Europie, a on został wyprodukowany w Chinach.

Średni

Jestem dość sceptycznie nastawiona jeśli chodź o eyelinery w piasku w sumie zawsze mam ten sam problem ale zacznijmy od początku. To co miało ułatwić rysowanie kreski jest dość niewygodne, zdecydowanie lepiej rysuje się ją tak po prostu bez tej linijki xD I to co zazwyczaj mnie spotyka w eyelinerach w pisaku to to, że pierwsze oko wychodzi super.. A na drugie już jakby brakuje samej farbki.. Trzeba chwilę poświęcić czasu na wstrząsanie..

idealna kreska

Eyeliner, który pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu 'kociego oka' dzięki obecności szablonu do aplikacji. Długotrwały efekt oraz czarna lśniąca formuła pozwoli na osiągnięcie pieknego efektu makijazu oka.
polecam

Najlepszy jaki miałam

Po negatywnym doświadczeniu z eyelinerem w pisaku od Avon, miałam mieszane uczucia co do tej formy kosmetyku. Jednak Loreal bardzo mile zaskoczył, powiem więcej, to chyba najlepszy jaki miałam dotąd eyeliner. Ma wszystko to co ma idealny produkt do kresek. Intensywna czerń zachwyca. Trwałość też jest niesamowita. 12-14h spokojnie daje rade. Szybciutko zasycha i nie odbija się w ciągu dnia na powiece, a mam już z lekka opadającą. Na pewno kupię ponownie przy okazji promocji, bo cena ciut wysoka.

dla mnie niestety przereklamowany

Skusiłam się pozytywnymi recenzjami i promocyjną ceną w Rossmanie. Zawsze miałam problem z namalowaniem idealnych kresek więc szablon wydawał mi się też fajnym gadżetem i dobrym rozwiązaniem dla braku cierpliwości przy malowaniu.

Pierwsze użycie i kilka następnych: super pigment, trwałość też naprawdę świetna - naprawdę długo muszę się szorować płynem do demakijażu na koniec dnia, żeby zmyć eyeliner. Za to super plus. Łatwość rysowania kreski - nie trzeba nic naciskać, rysuje się jak farbą, fajny pędzelek pozwalający zrobienie naprawdę precyzyjnej i nawet bardzo cienkiej kreski.

Szablon - raz może dwa razy udało mi się od niego narysować kreski. Przy dość mocno wystających kościach ciężko go dokładnie docisnąć przy oku, żeby kreska była równa i żeby tusz się nie rozlewał pod szablonem.

2 lub 3 tygodnie później - eyeliner nie nadaje się prawie do użytku. Czubek końcówki nie wiem co się z nim stało - zasechł, skleił się? Nie mam pojęcia jak i dlaczego i jak to odwrócić (któraś ma jakiś patent?). Wielokrotnie podczas malowania, trzeba strzepywać eyeliner (oczywiście z zamkniętą zatyczką, żeby nie zachlapać siebie i połowy łazienki), a wtedy albo wycieka bokami i ledwo dopływa do końcówki, albo ją zalewa i można już zapomnieć o idealnie cieniutkim wykończeniu kreski...

Jestem niesamowicie zawiedziona. Nie wiem, być może trafiła mi się jakaś wadliwa partia. Ale niestety po tym doświadczeniu raczej nie kupię tego ponownie, bo nawet w "promocyjnej" cenie nie jest wart takiego zawodu, bo bądź co bądź za 35 złotych można kupić lepszy eyeliner.

Idealna czerń

Ten liner zaskakuje trwaloscia i glebia koloru. Doskonale aksamitne wykonczenie. Koncowka z pędzelkiem pozwala na dokladna aplikacje. Liner jest trwaly, po wielu godzinach nie kruszy sie i nie traci koloru. Makijaz nim wykonuje codziennie.

Błyskawiczna kreska

Eyeliner jest tak wychwalany, że aż miałam obawy, że za bardzo. Nie przepadam za eyelinerami w pisaku, ale zaciekawiła mnie ta końcówka ułatwiająca malowanie kresek i w końcu się na niego skusiłam. Zapłaciłam 10 e, więc całkiem sporo.

Kreskę eyelinerem robię codziennie od kilku lat, jednak z jaskółką mam problem. Na prawym oku ciężko mi się ją robi. Stwierdziłam, że może ten bajer z szablonem mi pomoże.

Eyeliner ma ładne, smukłe opakowanie. Z boku na zatyczce wsadzony jest szablon, który wystarczy wysunąć do góry i wyciągnąć.
Końcówka linera jest taka jak w markerze, nie z włoskami.

Eyeliner jest intensywnie czarny i matowy. Nie trzeba go poprawiać. Jedna warstwa ma idealny równomierny kolor. Bardzo szybko wysycha na powiece, więc nie daje efektu ksero.
Aplikacja jest błyskawiczna. Bardzo gładko sunie po powiece. Jeszcze nigdy tak szybko nie namalowałam kreski.

Eyeliner nie kruszy się. Nie osypuje. Wygląda perfekcyjnie od rana aż do demakijażu a mam dosyć tłuste powieki. Ale uwaga! Powieką musi być dobrze zagruntowana. W moim przypadku jest to korektor Catrice+ puder albo jakiś cień do powiek. Wtedy jest idealnie.

Eyeliner nałożony na słabo przypudrowaną powiekę lub nieprzypudrowaną po kilku godzinach zaczyna się mazać jak każdy inny u mnie. Taki urok tłustych powiek.

Czy jednak szablon ułatwia malowanie jaskółki? Kompletnie nie. W moim przypadku używanie tego szablonu to strata czasu. Już szybciej zrobię to bez niego. Tak więcej jak ktoś serio ma problem z jaskółkami, to szablon mu nie pomoże.

Jednak cienka końcówka eyelinera naprawdę ułatwia malowanie kresek, więc w moim przypadku jest to trochę prostsze niż w przypadku innych linerów jakie miałam.
Możemy nim namalować bardzo cieniutkie kreski jak i grube.

Sam eyeliner naprawdę świetny. Jednak dla mnie ten szablon to zbędny bajer.

Jestem bardzo zadowolona. Kreska to w końcu kilka sekund i nie trzeba nic poprawiać (zwykła kreska). Jaskółka co prawda nadal zajmuje mi dużo czasu, ale mniej niż przy eyelinerach z pędzelkiem. Eyeliner jest super. Jednak nie wiem czy następnym razem będę miała ochotę wydać aż tyle na eyeliner.

Rewelacja!

Bardzo prosty w użyciu eyeliner. Nie rozmazuje się, szybko się nakłada i szybko wysycha na powiece. Kolor jest bardzo intensywny, w ciągu dnia nie pęka na powiece w porównaniu do innych marek. Jest bardzo wydajny. Trojkącik do wykończenia kreski jest fajnym gadżetem, ale dla mnie jest za bardzo kłopotliwy, mam dwie lewe ręce do korzystania z tego typu dodatków.

Idealny

Używam tego eyelinera od około 2 tygodni i powiem szczerze, jestem z niego bardzo zadowolona.
Łatwy w użyciu, a szablon przydatny dla niewprawnej ręki przy rysowaniu jaskółki.
Bardzo precyzyjny, nie ściera się, szybko zasycha na oku a jednocześnie łatwo się zmywa.
Ma bardzo ładny kolor głębokiej czerni. Nie odbija się na powiekach.