L'Oreal Paris, Flash Cat Eye, Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

L'Oreal Paris, Flash Cat Eye, Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Pierwszy od L’Oreal Paris eyeliner z aplikatorem pozwalającym na wykonanie idealnie prostej kreski i efektu kociego oka.
Flash cat eye – eyeliner z którym osiągniesz kreską taką jak chcesz a nie taką jak umiesz.
Dzięki innowacyjnemu aplikatorowi wykonasz ją w prosty sposób, a precyzyjna szczoteczka pozwoli narysować dokładną i cienką kreskę przy samej linii rzęs. Kreska wykonana nowym eyelinerem jest również intensywnie czarna, dzięki ultra czarnej formule.

w pisaku / flamastrze

spoko

lubię ten produkt, jest trwały, dobrze się rozprowadza na skórze, nie rozmazuje się. miałam trzy opakowania.

niemniej jednak na pewnym etapie mnie uczulił. Jak w ciągu dnia pod wpływem ewentualnej łzy dostanie się do oka, to bardzo mnie piecze. Jest to potworne pieczenie, tak bardzo że musiałam zmywać makijaż z oka i przemyć oko.

Jeśli masz delikatne oko i łatwo Cię coś uczula, to chyba nie ten produkt.

Najlepszy jaki do tej pory miałam

Eyeliner zakupiłam w promocji nie czytając wcześniej recenzji na jego temat.
Okazało się, że to świetny produkt. Czerń jest głeboka i nasycona a cieńka końcówka linera pozwala na rysowanie naprawdę wyraźnych i precyzyjnych kreseczek. Nic się nie kruszy ani nie rozmazuje po czasie. Powiedziałabym, że wręcz ciężko zmyć ten eyeliner przy demakijażu;)
Z początku byłam sceptycznie nastawiona do dołącząnego do linera szablonu do rysowania "jaskółek" i rysowałam je po swojemu czyli niezbyt ładnie. Wkoncu postanowiłam wypróbować ten gadżet i okazało się że naprawdę pomaga , kreseczki wyglądają bardzo profesjonalnie i są identyczne na obu powiekach.
No i ważna dla mnie kwestia. Eyeliner nie wysycha szybko jak to się zdarza przy niektórych pisakach.
Jednym słowem mega!

DRAMAT

Za żadne pieniądze świata nie kupiłabym go ponownie. Tragiczny.
Rozlewał się w załamaniu powieki, nawet najtańszy eyeliner za 7zł nigdy nie zrobił mi czegoś takiego. Po namalowaniu kreski musiałam odczekać kilka minut z zamkniętymi oczami żeby zdążył przyschnąć, a i to nie gwarantowało sukcesu.

Plastik do malowania kreski to jakiś żart. Zatyczka na czymś w rodzaju sprężyny co chwilę "wybijała" przez co flamaster zaczynał wysychać.

Kreski maluję już od jakichś 15 lat ale jak do tej pory to jeden z moich najgorszy eyelinerów.

Najlepszy !!!

Kupiłam ten eyeliner na promocji w Rossmanie w przystępnej cenie. Na początku miałam duże obawy bo każda próba zmierzenia się z pisakiem była nieudana. Jednakże z tym eyelinerem było zupełnie inaczej. Jest niesamowity, mega głęboka czerń. Bardzo łatwo można go dołożyć bądź poprawić gdy, coś się nie uda. Co do gadżetu który, jest dołączony do pisaka to nie umiem z niego korzystać ale duży plus za pomysł.

Coś niesamowitego

Jeszcze tak dobrego eyelinera nie miałam! Trwały, nie rozmywa się w ciągu dnia, łatwa aplikacja, intensywny kolor i nawet płynem micelarnym ciężko go było zmyć.
Cena=jakość
Jednak po kilku miesiącach coś się uszkodziło w skuwce i zostawiał kleksy, więc produkt był już do wyrzucenia.

Uwielbiam!

Przetrwa całą noc, całą imprezę, nie kruszy się nic się nie dzieje i przede wszystkim nie rozmazuje się.
Jest bardzo dokładny, ma idealny czarny kolor i ma precyzyjna cienką końcówkę.

Brak mi wprawy ale jest super

Eye liner to produkt po który sięgam naprawdę rzadko ponieważ nie umiem narysować kącika. Ten produkt przychodzi z pomocą, ponieważ przy zatyczce jest szablon do malowania. Jeszcze nie bardzo umiem to ułożyć i to nie to pod złym kątem, ale przy odrobinie umiejętności będzie to bajecznie przyjemne. Końcówka linera jest sztywna, dzięki czemu nie wygina się na wszystkie strony, ale nie jest twarda co mogłoby uprzykrzać aplikację. Produkt utrzymuje się na powiece caly dzień i noc, naprawdę. Przetrwa dzień i noc sylwestrową, późne śniadanie i odpoczynek. Myślę że przetrwa o wiele dłużej :) nie osypuje się, łatwo się zmywa ale jest bardzo trwały. Jego minusy to cena i produkt w środku z którym miałam już problem. Po kilku użyciach miałam wrażenie że wysycha, jakiś czas bo nie używałam i jest jak nowy ale delikatnie się wylał. Na szczęście sytuacja opanowana i jest jak nowy. Mam go na pewno rok w szafce i nie wyschnął.

Idealny brązowy eyeliner!!!

L’oreal Flash Cat Eye Eyeliner to z pewnością mój ukochany eyeliner EVER!!!
W temacie eyeliner akurat mam duże doświadczenia bo to mój codzienny ukochany szybki makijaż , kocia kreska plus trochę bronzera dla zdefiniowania kształtu oka i tusz oczywiście !
Ten produkt jest świetny , przede wszystkim pędzelek jest idealny , nie rozdwaja się nie wylewa i jesteśmy w stanie zrobić idealna precyzyjna kreskę - nawet najcieńsza.
Cudo!
Jestem na etapie drugiego opakowania i kiedy mi się skończy sięgnę po niego napewno.
Posiadam kolor brązowy i jest to kolor dla mnie idealny , czerń obecnie pozostawiam na większe wyjścia.
Brawo L’oreal !

Pewniak i must have❤

To produkt, który muszę mieć w swojej kosmetyczce. Mój pewniak i must have wśród eyelinerów
????️Łatwy w obsłudze
????️ładny nasycony i lekko lśniący nie taki matowy kolor
????️nie odbija się na powiece
????️ nie kruszy
????️nie traci nasycenia koloru w ciągu dnia
????️Trwały

Całkiem niezły, ale nie bez wad

Wygodny pisak z elastyczną końcówką. Idealna czerń, bez prześwitów i formuła, która nie wysycha nawet po paru miesiącach. Świetna trwałość a jednocześnie bezproblemowy demakijaż.
Niestety po dłuższym stosowaniu aplikator brzydko się rozwarstwia, co niestety znacznie utrudnia rysowanie idealnej kreski. Plastikowy szablon się u mnie kompletnie nie sprawdził i już po kilku próbach go nie używałam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Próbowałam wielu eyelinerów ale ten jest rewelacyjny. Nie zawsze jeszcze wychodzi mi makijaż ale to tylko moja wina. Używam to tak długo A on nie zasycha, jest intensywnie czarny, końcówka się nie odkształca. Polecam zaawansowanym jak i początkującym dziewczynom bo od takiego eyelinera każdy powinien zacząć swoją przygodę.

Świetny!!!

Eyeliner jest cudowny bardzo łatwo rysuje się nim prezyzyjna kreskę na oku, jest ultra czarny, nie rozmazuje się. Dodatkowo na po prostu bardzo ładne opakowanie.