Indigo Nails Lab, Glass Summer Collection, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Indigo Nails Lab, Glass Summer Collection, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Glass Summer to kolekcja wakacyjnych lakierów hybrydowych od Indigo Nails. Kolory charakteryzują się transparentnością, dzięki której możliwe jest uzyskanie efektu kolorowych szkiełek na paznokciach. Kolory Glass świetnie sprawdzą się nie tylko w gładkiej stylizacji - cechuje je bowiem duża wszechstronność. Można z powodzeniem łączyć je z pyłkami, foliami, a każda kombinacja daje nieszablonowy i spektakularny rezultat.

Trendbookowy hit nie bez powodu

Bardzo ciekawa kolekcja lakierów, idealna na lato. Świetnie błyszczą w słońcu, poza tym kolory są bardzo żywe i ściągają wzrok. Dają bardzo dużo możliwości łączenia ich z innymi kolorami z normalnych kolekcji, ale też w obrębie tej samej. Łatwe w aplikacji.

BOMBAA

Lakiery z tej linii są naprawdę świetne!! Dobrze się je rozprowadza i bardzo dobrze kryją. I dodatkowo te kolory, sztoooos! Jestem naprawdę zachwycona i gorąco polecam każdemu!

wow

Kolekcja letnia jest świetna, kolorowe propozycje, ale nie takie zwykłe bo transparentne (półprzeźroczyste) lakiery hybrydowe. Indigo jak zwykle zaskakuje pomysłami i oczywiście nazewnictwem. Są świetne, aby tworzyć stylizację z motywem ombre

Świetny lakier

Lakier do paznokci, który pokochałam od pierwszego nałożenia. Bardzo dobrze kryje, mój kolor jest intensywny, idealny na lato, polecam wszystkim paniom, które chcą, aby ich paznokcie wyróżniały się z tłumu :)

hicior

Używałam inne lakiery Indigo, ale od jakiego czasu potrzebowałam odmiany, czegoś nowego. Kolekcja Glass idealnie nadaje się na wykończenia zwłaszcza do delikatnych manicure. Duży wybór pięknych kolorów. Konsystencja idealna i utrzymuje się długo na paznokciach.

Wykorzystała: kilka próbek

HIT

Glass Summer to dla mnie kolekcja absolutnie wyjątkowa, te lakiery pobudzają wyobraźnie, inspirującą, są łatwe w aplikaci, a efekty dosłownie powalają :) Od kiedy je mam, ciąglke przychodzą mi jakieś pomysły do głowy i wypróbowuję nowe zdobienia :) Możemy używać ich na inne kolory, na bazę, tylko na końcówki, na zdobienia i robić z nimi cokolwiek nam przyjdzie do głowy ;) Lubię w nich to, że ilość warstw i nasycenie koloru zależy od nas :) Glass Summer bardzo mi sie spodobały, bo to żywe, tęczowe kolory, które w słońcu cudnie błyszczą. Ja ostatnio często używam ich do French i wygladają super. Polecam

Super do zdobień

Ta kolekcja transparentnych lakierów jest genialna! Ile rzeczy można za ich pomocą robić!! Świetnie się nadają do frencha, różnorodnych wzorków i efektów, można też pomalować nimi cały pazurek. Smug nie zostawiają, kryją bardzo dobrze jak na transparentne lakiery, zarzutów nie mam :)

ciekawy pomysł

Nakładanie lakierów z serii Glass to nie lada wyzwanie ;) dla kogoś bez wyobraźni ;)
Piękne kolory w całej serii, zaczynając od delikatnego różu a skończywszy na czerni czy zieleni Barbados. Dobrze nakładać na przedłużenie paznokcia, wówczas uzyskuje się hot sezonu czyli półprzezroczysty manicure. Dla mnie to absolutna nowość i hit w jednym. Wszyscy zazdroszczą mi paznokci i pytają jak osiągnęłam taki efekt.

super

Glass to idealny produkt dla kreatywnych dziewczyn. Można dzięki nim wyczarować prawdziwe cuda. Używam do robienia ombre, szklanych paznokci, dopełnienia zdobień. Pięknie też wygląda z efektem holo. Do tego kolory są naprawdę śliczne. Ja uwielbiam produkty pobudzające wyobraźnie, więc bardzo polecam :)

So fresh

Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale jak zobaczyłam kilka stylizacji z tymi kolorkami od razu zmieniłam zdanie i postanowiłam zaopatrzyć się w tę kolekcję. Przede wszystkim przepiękna kolorystyka. Idealne do tworzenia fajnych, delikatnych zdobień. Długo trzymają się na płytce paznokcia. Mój ulubiony kolorek Glass - Eureka - piękna, soczysta fuksja.

Wow

Nie byłam przekonana co do tych lakierów ale po pierwszym użyciu zakochałam się w nich na zabój. Bardzo długo utrzymują się na płytce paznokcia, są trwałe,aplikacja jest łatwa a gama kolorów jest szeroka więc każdy znajdzie coś dla siebie. Uważam że warto spróbować czegoś nowego,jest to powiew świeżości idealny na lato i co tu dużo mówić wygląda przepięknie.

Wykorzystała: kilka próbek

Dla miłośniczek trendów

Szczerze mówiąc na początku nie byłam pewna jak "ugryźć" ten produkt, ale wystarczyło kilka zdjęć i kolekcja zainspirowała mnie do wielu bardzo ładnych i ciekawych zdobień ;) Nawet w szybkich salonowych stylizacjach sprawdzi się idealnie np. do stworzenia ombre lub pokrycia pyłku dając wielowymiarowy efekt. Warto wypróbować ;)