Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Cena PLN 11.99

Delikatne substancje myjące pochodzenia roślinnego w łagodny sposób oczyszczają okolice intymne. Formuła o fizjologicznym pH pozostawia wyraźny efekt świeżości.

płyny
odświeżające
z pompką, w butelce
normalna

Soraya

Piankę wygrałam w konkursie na Wizaż.pl. Testuję ten produkt już drugi tydzień i polubiłam się z nią. Jak dla mnie odpowiednik ceny do jakości. Soraya od zawsze była dla mnie jedną z lepszych marek i tutaj się nie zawiodłam.

Odświeżająca pianka

Pierwszy raz mam styczność z kosmetykiem w formie pianki do higieny intymnej. Ale do rzeczy: pianka zamknięta jest w solidnym, ładnym opakowaniu z pompką. Po naciśnięciu pompki ukazuje nam się niezbyt zbita, delikatna pianka, która po chwili "osiada" nam na dłoniach. Dobrze jest natychmiast się nią umyć, bo po chwili może uciec nam przez palce. Zapach roślinny. Kosmetyk nie spowodował podrażnień, ani żadnej infekcji intymnej. Myje dobrze, ale ja biorę nieco więcej produktu na wszelki wypadek. Wydajność średnia. Ciekawy produkt, na tą chwilę nie wiem czy kupię kolejne opakowanie. Chyba jednak wolę żele do higieny intymnej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajna pianka do odświeżenia się!

Pianka do higieny intymnej Soraya Plante to coś nowego dla mnie , jeśli chodzi o konsystencje . Myślę, że trzeba się do niej przyzwyczaic. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach i nadaje uczucie odświeżenia. Opakowanie jest śliczne , i poręczne, jednak pianka ma lekką konsystencję i muszę używać kilku pompek produktu do mycia. Plus za naturalny skład. Uważam, że jest bardzo fajna na lato, wakacje, szybki prysznic itp. Jednak na dłuższą metę pozostanę wierna konsystencji żelu.

polecam!

Jeden z lepszych produktów do higieny intymnej, z którym miałam do czynienia. Pianka jest łagodna, pachnie nawet ładnie. Podoba mi się to, że produkt jest lekką pianką, którą można łatwo zaaplikować. Odświeża, poprawia pH, ma bardzo dobry, roślinny skład. Z przyjemnością testowałam ten produktu i na pewno sięgnę po niego jak tylko się skończy. Lubię jej delikatne działanie, nie podrażnia okolic intymnych a wręcz koi podrażnienia na przykład po depilacji. No i kocham to opakowanie. Kobiece, urocze, cudownie patrzy się na produkty tej serii są delikatne i naturalne.

Fajny produkt

Soraya plante urzekła mnie tym że te produkty są pochodzenia naturalnego. Ma naturalne pH dla okolic intymnych więc nie wywołuje pieczenia, dyskomfortu i swędzenia.

Opakowanie jest prześliczne. Jestem bardzo zadowolona jak na nie patrzę. Jest bardzo kobiece i zmysłowe.

Nie do końca odpowiada mi forma pianki. Czuje się nie do końca umytą.
Może to moja fanaberia ;D

Ciekawostka-ale raczej nie powtórzę

Byłam bardzo ciekawa tego produktu dlatego, że pianka ma piękne opakowanie ciekawą formułę oraz zachęca informacjami o naturalnym składzie.

Okazało się, że dla mnie akurat forma pianki do higieny intymnej średnio się sprawdza- ta pianka jakby ginie w dłoniach, nie pieni się -trzeba jej dużo użyć aby normalnie się nią umyć. Jest bardzo "napowietrzona"-gdyby miala taką konsystencję jak np. pianka do golenia spełniałaby swoje zadanie znacznie lepiej.
Nie podrażniła mnie, zapach dla mnie całkowicie neutralny dość słabo wyczuwalny.

Ciekawy produkt , warto samemu wypróbować jednak ja wolę klasyczne żele do higieny intymnej w formie żelu- czuję się po nich bardziej odświeżona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wszystko jak najbardziej ok.

Formuła lejąca ale przy tym łatwość aplikacji dzięki pompce wiemy ,że nic nie wyleje się..Zapach subtelny (ale to już co kto lubi) .Myślę ,że nawet osobom ze skłonnością do podrażnień skóry będzie w sam raz ze względu na dobry skład na co zawsze zwracam uwagę .Wydajność moim zdaniem idzie w parze z ceną .