Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Delikatne substancje myjące pochodzenia roślinnego w łagodny sposób oczyszczają okolice intymne. Formuła o fizjologicznym pH pozostawia wyraźny efekt świeżości.

płyny
odświeżające
z pompką, w butelce
100 – 250ml
Skóra
normalna

Jak bym mylą się wodą

Urzeklo mnie opakowanie produktu- kwiatowe wzory są ozdobą na toaletce. Pod względem praktycznym opakowania również sprawdzają się świetnie. Doceniam naturalny skład, ale ma to niestety wpływ na zapach produkty, który nie jest przyjemny. Mam wrażenie, że produkt jest dozowany jako zs bardzo wodnista piana i miałam uczucie jak bym mylą się wodą. Jest mało wydajny, w 2 tygodnie wyużyłam ponad polowe

Całkiem fajny produkt

Tutaj bardzo duży plus za opakowanie i konsystencję produktu!
Po pierwsze bardzo wygodne i higieniczne opakowanie z kwiatowym designem w formie pompki, która tworzy piankę myjącą.
Sama piankowa konsystencja jest bardzo delikatna i przyjemna w użyciu.

Pianka delikatnie myje i odświeża.

Z reguły nie używam takich produktów, więc nie kupię go ponownie.

hit do higieny intymnej

Bardzo delikatny zapach i super naturalny skład a przy okazji - a może przede wszystkim - daje uczucie świeżości na długo po użyciu. Duży plus za opakowanie z dozownikiem, który zmienia kosmetyk w piankę - dzięki temu jest delikatny, ale też używa się go mniej (w duchu zero waste). Siegnę po niego jeszcze nie raz - dołącza do moich kosmetycznych hitów.

Już o tym pisałam, ale napiszę jeszcze raz - to najpiękniej zapakowane kosmetyki polskiej firmy jakie widziałam od lat - design jest tak dopracowany i estetyczny, że na prawdę zachwyca.

Świetna pianka do higieny intymnej

Pianka na bazie naturalnych składników z neutralnym ph, bardzo delikatnie pachnie, nie podrażnia i doskonale myje okolice intymne. Pianka jest wydajna, a opakowanie pięknie kwiatowe i kolorowe.

Oryginalny produkt

Kosmetyk otrzymałam w ramach testu Wizaż.
Pierwszy raz mam do czynienia z kosmetykiem do higieny intymnej w formie pianki, nie żelu. To dla mnie nowość i pozytywne zaskoczenie. Kosmetyk bardzo łagodny, delikatny w działaniu. Delikatnie odświeża. Nie zauważyłam żadnych podrażnień czy uczuleń.
Wygodne opakowanie z pompką. Ciekawy design - kwiatowo-roślinne. W mojej opinii zbyt folklorystyczny, ludowy.
Lekka konsystencja.
Kosmetyk wydaje się całkiem wydajny.

Nie podrażnia

Fajna pianka do higieny intymnej. Delikatny zapach, nie podrażnia ani nie uczula. Skutecznie odświeża. Zapach ładny, nienachalny. Spełnia swoją funkcję, więc jestem zadowolona.

Przyjemna i odświeżająca

Pianka idealna na lato! Przyjemnie odświeża i pozostawia uczucie świeżości. Jest delikatna i ma słabo wyczuwalny zapach więc myślę, że każdy może jej używać.

Świetna pianka!

Pianka do higieny intymnej to dla mnie nowość. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś miała tego typu kosmetyk w formie pianki. Używa się jej bardzo przyjemnie, ponieważ pianka jest bardzo delikatna, wręcz rozpływa się pod wpływem dotyku, w niczym nie przypominając konsystencji pianek do golenia czy pianki pod prysznic od Nivea.

Mamy tutaj naturalne pH, składniki roślinne, delikatne działanie i zero podrażnień. Pianka również nie posiada żadnego wyraźnego zapachu, ale sprawia, że przez długi czas czujemy się świeżo. W zasadzie to wszystko co powinniśmy wiedzieć o niej, żeby móc bezpiecznie i przyjemnie z niej korzystać.

Spełnia swoją rolę !

Pianka do higieny intymnej to dla mnie totalna nowość. Czasem jestem sceptycznie nastawiona do tego typu produktów a tu miłe zaskoczenie :) Spełnia swoją rolę , odświeża pozostawiając uczucie czystości na skórze . Jestem z niej bardzo zadowolona . Nie powoduje podrażnień , nie uczula . Naturalny skład to strzał w dziesiątkę . Soraya zadbała o piękną szatę graficzną opakowań. Już za sam wygląd chce się ją mieć :)

Używa produktu od: próbka

Coś nowego

Nigdy wcześniej nie używałam pianki do higieny intymnej i jestem w szoku jej dziania. Jest bardzo łagodna a mam problemy z podrażnieniami przy używaniu innych kosmetyków do higieny intymnej, więc dla mnie to prawdziwy hit. Naturalny skład tylko podbija dla mnie poprzeczkę bo to bardzo ważny argument kosmetyku. Polecam

pianka

Pianka to dość innowacyjny pomysł w kwestii higieny intymnej. Pewnie to kwestia gustu, ale nie zostanę fanką tego produktu. Wydaje się mało wydajny albo też ja, przyzwyczajona do żeli oczekuje czegoś bardziej konkretnego w konsystencji. Odświeża i nie powoduje podrażnień.

Taki sobie

Ogólnie jestem zadowolona z pianki do higieny intymnej ale zastanawia mnie fakt ,że "tylko" odświeża bo o tą część ciała lubię kompleksowo działać.Zależało mi na tym by nie podrażniał, dawał uczucie świeżości - i tak na pewno jest ale oczywiście muszę być pewna ,że też nie złapie mnie żadna infekcja bo (niestety w czasie letnim) często mam z tym problemy.
Pracuję w dużym ruchu i nie zawsze mam dostęp do toalety,czy do bidetu wiec wolę korzystać z produktu, który daje mi możliwość szerszego dbania o jakże ważną cześć ciała.
Pianka na pewno sprawdzi się przed albo po miłosnych uniesieniach bo fajnie odświeża i dodaje takiej lekkości