ezebra, Jadeitowy masażer do twarzy

ezebra, Jadeitowy masażer do twarzy

Pojemność 1 szt

Jadeitowy masażer do twarzy. Odpręża, relaksuje, zwiększa przepływ krwi, zmniejsza opuchliznę.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mój niezbędny kosmetyczny gadżet

Na początku byłam sceptycznie do niego nastawiona, lecz po kilku użyciach, szczególnie w upały, kiedy wysokie temperatury dawały mocno o sobie znać ☀️????️bardzo się polubiliśmy! ????

Masażera używam przy porannej i wieczornej pielęgnacji oraz w ciągu dnia, gdy mam chwilę czasu. Masaż wykonuję przez około 8 minut za każdym razem i szczerze mówiąc jestem zachwycona efektami! ????

Twarz po regularnym masowaniu za pomocą wałka jadeitowego stała się gładsza, bardziej jędrna i elastyczna, a drobne zmarszczki powoli robią się mniej widoczne - serio! ❤️

Mocno schłodzony masażer działa cuda na poranną opuchliznę, szczególnie w okolicach oczu ???? Chłód, który daje jadeit sprawia, że moja wieczna zmora - cienie pod oczami ????‍♂️, nie wyglądają tak tragicznie ????

Masaż jadeitem nie tylko sprawia, że moja skóra jest w o wiele lepszym stanie, ale również pozytywnie wpływa na moje samopoczucie, gdyż taki kilku minutowy masaż niesamowicie mnie odpręża ???? Nie myślę o niczym innym, tylko skupiam się na masażu ????????