KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 25% osób
    Figolinka
    1 lipca 2021 o 11:18
    5 / 5
    Moje odkrycie w zasobach AM | Brow like WOW, nic dodać nic ująć | idealna dla mnie tonacja kolorów
    Miałam tak dłuuuuuugą przerwę od Wizażu, że aż nie wiem jak zacząć, ale obiecuję poprawę i proszę o rozgrzeszenie :) w starciu życie vs. Wizaż u mnie 1:0, ale biorę się za porządny rewanż! Słowem wstępu: wygląd brwi jest dla mnie niezwykle ważny, może dlatego że te jeszcze na owy czas nieokiełznane były moim wielkim kompleksem... Na codzień pomiędzy henną używam właśnie paletki od AM, choć próbowałam alternatywy w kredce, też było ok, ale jednak ton cieni i ich trwałość zdecydowanie wygrywa, szczególnie gdy dopada mnie leniuszek w regularnej hennie brwi. Moje zasoby: delikatna jasna cera, z tendencją do rozowienia się, ciemne blond włosy, jasna oprawa oczu no i te nieszczęsne niewyraziste brwi, niegeste, z niesforna tendencją. Jak używam paletki do brwi AM? Na wyczesane brwi, dodaję cieni aby podbić kolor i gęstość brwi, całość wykanczam żelem. w zasobach AM i alternatywa w hennowaniu! OPAKOWANIE: Paletka wykonana jest z ekologicznych materiałów i choć na pierwszy rzut oka bałam się czy długo wytrzyma to dziś po wielu miesiącach użytkowania mogę z czystym sercem powiedzieć, że tak! W kształcie wąskiego, cienkiego też, prostokąta, zamykanego na klapkę. Bez lusterka co może być dla niektórych problemem, aczkolwiek poprawek robić nie trzeba więc poranne łazienkowe lustro wystarcza. Ma trochę tendencję do brudzenia się wewnątrz, ale zdecydowanie nie ma tragedii... PRODUKT/WRAŻENIA: Osobiście uwielbiam tę paletę i to muszę zaznaczyć od razu! Mamy do dyspozycji 3 cienie: w tym 2 odcienie brązu (delikatniejszy średnio intensywny, trochę chłodny brąz oraz intensywny ciepły mocny odcień mocnej czekolady) oraz 1 perłowa biel do użycia na łuku (delikatnie wpadająca w kość słoniowa). Dla mnie tonacja brązów jest wręcz idealna, cudownie naturalnie podbija mi oprawę oczu, że w zasadzie mogę nawet nie robić specjalnie makijażu i już jest bajka :) Zazwyczaj ciemniejszego odcienia uzywam na szerokim początkowym fragmencie brwi, a tym średnim wykańczam kreskę do zewnątrz. Gdy chcę zaś delikatniejszy look uzyskać to używam tylko średniego odcienia. Nie ukrywam że bieli używam tylko przy makijażach na większe wyjścia... Składowo jak to w AM nie mam żadnych zastrzeżeń i biorę nawet w ciemno. Cienie mają świetny intensywny pigment, nie osypują się na policzkach, co jest w nich naprawdę wyjątkowe, no i trzymają się cały dzień bez najmniejszego problemu! Śmiało można je też wykorzystać jako cienie do powiek, zachowują się tam dokładnie tak samo :) Poddają się demakijażowi łatwo i przyjemnie - używam wielorazowych płatków, które nasączam delikatnym płynem micelarnym. EXTRA: Paletka chyba dostępna jest głównie online. Cena nie jest niska, ale też nie super wysoka, natomiast przy codziennym użytkowaniu palety wystarcza ona na wieeeeele miesięcy i w zasadzie końca nie widać, więc naprawdę się opłaca. PODSUMOWUJĄC to świetna paleta pod każdym względem i zdecydowanie moje odkrycie w zasobach AM, co do którego będę z pewnością wracać jak tylko się skończy, a daleko tego na horyzoncie nie widzę! Polecam przez duże P szczególnie brunetkom i ciemnym blondynkom, panie o mocno jasnych włosach raczej nie dopasują kolorów do siebie.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    HonoSa
    7 kwietnia 2021 o 11:51
    2 / 5
    Jakie "wow"?"...R" jak "rozczarowanie"...
    Z niecierpliwością i pewną dozą ekscytacji czekałam na testy pierwszej paletki do stylizacji brwi od Annabelle Minerals. Moje oczekiwania były tym większe, że od lat jestem wierna kosmetykom do makijażu tej marki i z czystym sumieniem polecam je wszystkim moim przyjaciółkom i koleżankom. Niestety...Moje rozczarowanie było spore począwszy od estetyki wykonania (oczywiście w duchu no waste)rzeczonej paletki, której cena- blisko 65 złotych wcale nie jest niska....Produkt otrzymujemy w słabej jakości kartoniku, który trudno utrzymać w czystości. Wewnątrz znajdują się 2 cienie do brwi i cień do rozświetlania łuku browiowego/kącików oka. Kolory są uniwersalne i łatwo dopasować je do makijażu brwi blondynek, szatynek i rudowłosych (jak ja). Dla brunetek- moim zdaniem- cienie mogą być zdecydowanie za jasne. Kosmetykami mineralnymi posługuję się z dość dużą wprawą od wielu lat,ale aplikacja cieni od Annabelle bywa problematyczna. Używam pędzelka producenta, ale cienie mają trudną przyczepność, średnie krycie i obficie się obysypują. W ciągu dnia lubią się zmazywać i brwi wymagają poprawek.Doskonale rozumiem, że kosmetyki mineralne to nie drogeryjne sztuczności, ale dla początkujących ich aplikacja może być dość problematyczna. Absolutnie nie chcę też porównywać paletki od Annabelle do paletek z gorszym składem, ale po wypróbowaniu naprawdę wielu kosmetyków do stylizacji brwi mam naprawdę mieszane odczucia. Podsumowując, być może znajdą się entuzjastki tego produktu, ale wiele kobiet może-jak ja- uznać tę paletkę za nie do końca dopracowaną, także pod względem kolorystycznym(brakuje ciemniejszego cienia, a cień do rozświetlania jest biały-kremowy jednak byłby bardziej uniwersalny).Cena produktu nie jest niska, co może również zniechęcić część użytkowniczek. Doceniam, że jedna z moich ulubionych firm wyszła z propozycją prasowanego produktu do makijażu, ale zakładany efekt "wow" jest chyba odrobinę na wyrost....Ciekawa jestem spostrzeżeń innych wizażanek-może tylko ja "czepiam" się mocno reklamowanego produktu;-) . Paletki oczywiście używam, być może w trakcie doznam olśnienia i zmienię zdanie na jej temat;-) a tak serio, po wydaniu tej sumy na makijaż brwi zużyję ją do końca;-)Annabelle Minerals, mocno trzymam kciuki za dalsze produkty prasowane, ale liczę na dopracowanie kilka szczegółów... EDIT Z całą stanowczością stwierdzam, że jest to najgorszy produkt do makijażu brwi, z którym dotychczas pracowałam. Trudności w nakładaniu, nietrwałość, tępe i nietwarzowe kolory- szczególnie biały pseudo rozświetlacz- powodują podczas aplikacji wielką niechęć. Największy , drogi i pięknie reklamowany bubel od firmy, której ufam od lat.Nieporozumienie!Nie polecam!
    Zalety:
    • -produkt mineralny
    Wady:
    • -opakowanie
    • -trwałość
    • -duże trudności w aplikacji
    • -kiepska wydajność
    • - słaba pigmentacja
    • -brak koloru dla brunetki
    • -zbyt biały, zimny cień do rozświetlenia łuku brwiowego/kącika oka
    • -wysoka cena produktu

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Wioletawojciechowska
    13 grudnia 2019 o 19:40
    5 / 5
    Dobry produkt z dobrym składem
    Paletka do brwi to pierwszy prasowany produkt od Annabelle Minerals. Pozwala ona wykonać szybki i łatwy makijaż brwi (i nie tylko brwi ) Cienie są miękkie, dobrze napigmentowane. Nie osypują się nadmiernie i bardzo dobrze się rozcierają. Paleta składa się z trzech cieni - dwóch kolorów matowych definiujących kształt łuków oraz jednego cienia rozjaśniająco-rozświetlającego. Minusem jego jest dość wysoka cena, ale przypominam , że jest produkt mineralny z naturalnym składem. Myślę, że minerałomaniaczki będą z niego zadowolone.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Syla333
    24 czerwca 2023 o 20:43
    5 / 5
    Mineralna paleta cieni do brwi
    Paletke cieni do brwi od annabelle minerals dostałam w prezecie od marki.. Na początku miałam pewne obawy czy oby na pewno cienie będą okey.. I nie potrzebnie.. Cienie rozprowadza się łatwo, nie krusza sie i nie rozmazują się, a jeśli nawet by się to zdarzyło, to łatwo to naprawić bez zmywania całego makijażu. Utrzymują się cały dzień i bez poprawki..( może dlatego, że nakładam na brwi podkład).. W opakowaniu mamy trzy cienie ,2 odcienie brązu i 1 biały do podkreślenia łuku. Opakowanie jest z grubej tekturki co mnie osobiście nie przeszkadza, a nawet jest na plus. Jedyny minus ,to cena .. jest dość wysoka..
    Zalety:
    • Produkt całkowicie naturalny
    • Kolory dobrze napigmentowane
    • Długo utrzymuja się
    • Opakowanie zgrabne
    • Ładna kolorystyka
    Wady:
    • Cena dość wysoka
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam do testów od marki/producenta

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne