Revolution Pro, Revolution Pro x Nath, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Revolution Pro, Revolution Pro x Nath, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Średnia ocena: 3.48/5

Pojemność 3.6 g
Cena PLN 23.99

Rozświetlacz z limitowanej kolekcji dostępny w odcieniu Magic Glow w formie mozaiki tworzy spektakularny efekt na szczytach kości policzkowych. Może być również aplikowany na łuku kupidyna, grzbiecie nosa oraz w strategicznych miejscach na skórze. Idealny, neutralny odcień sprawdzi się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym oraz przy każdym typie urody. Rozświetlacz charakteryzuje się wyjątkowym designem w odcieniu brzoskwiniowym.

prasowane

Mój ideał

Rozświetlacz używam od blisko roku, zarówno do makijażu dziennego, jak i na większe wyjście. Pozostawia przepiękny, świeży efekt - tzw. "mokrej skóry". Ma idealny kolor, ponieważ nie jest ani zbyt złoty, ani zbyt srebrny. Z pewnością nie można zrobić sobie nim krzywdy, gdyż nie należy do rozświetlaczy z grupy kul dyskotekowych. Mi sprawdza się idealnie - lubię rozsądny, umiarkowany blask ;) dodatkowo opakowanie również jest na plus.

Mozaikowe Glow

Rozświetlacz, który moim zdaniem nie ma wad (no może poza faktem, że promuje go NS).

Już sam wygląd trafia w mój gust. Minimalistyczne, tekturowe opakowanie (bez lusterka), z magnetycznym zamknięciem. Kolor dostosowany do zawartości. Bo co mamy w środku? - piękny mozaikowy rozświetlacz! Mieszanka różu (wpadającego w brzoskwiniowe tony) oraz złota (żółtawy odcień). Produkt nie jest brokatowy, tworzy raczej efekt tafli, który można stopniować. Nie pyli podczas aplikacji, bez problemu nabiera się na pędzel z syntetycznym włosiem i nie tworzy jasnej plamy na twarzy.
Co więcej, świetnie nadaje się do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. W zależności od nastroju możemy pójść w różowe albo złote tony - obydwa są OK.

Rozświetlacz ten kolorystycznie, idealnie spasował do mojej karnacji. Dlatego niewykluczone, że jeszcze kiedyś do niego wrócę (a może nawet pokuszę się o resztę kosmetyków z tej serii).

wow wow

Uwielbiam wszelkiego rodzaju rozświetlacze ale ten to zdecydowanie mój numer jeden. Piękny połyska, który daje idealną taflę - nie jest zbyt mocny. Nadaje się do osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem.
Dodatkowo, produkt posiada wygodne opakowanie. Super. Szczerze polecam.

Jest okej

Rozświetlacz ma piękny, taflowy błysk. Niestety sam kolor jest bardzo brzoskwiniowy i może być zbyt ciemny dla wielu, typowo polskich, jasnych karnacji. Efekt super, kolor gorszy. Dobrze sprawdza się połączony z matowym różem - razem dają efekt naturalnego, satynowego rumieńca. Mimo wszystko raczej nie kupiłabym ponownie.

Ja jestem zakochana

Zobaczyłam go w filmiku u którejś z blogerek na yt, od razu zwróciłam uwagę na ten efekt i musiałam go mieć! Tak więc szybciutko pobiegłam do rossmana udało się jeszcze kupić na promocji co było kolejną zaletą :D Pierwsze użycie - no coś pięknego! Jest idealny jak dla mnie, odcień, słodkie, zgrabne pudełeczko. Niektóre kobitki wolą z lusterkiem, opakowanie solidniejsze ale jednak dla mnie nie jest to absolutnie konieczne, jest lżejsze i nie zabiera tyle miejsca w kosmetyczce :) Sam efekt jaki daje na twarzy to na prawdę hit. Piękna tafla, którą można budować, kolor taki inny niż wszystkie - wyjątkowy, złoto-brzoskwiniowo-różowawy. Nie robi nam jasnej świecącej plamy, stapia się ze skórą bądź podkładem, współpracuje razem z bronzerem oraz różem. Dla mnie póki co najlepszy rozświetlacz, spośród wszystkich drogeryjnych jakie mialam. Nawet paletka rozświetlaczy przy współpracy z SophX poszla w odstawkę na rzecz rozświetlacza od Natali Siwiec.

linia sygnowana nazwiskiem Natalii Siwiec jest rewelacyjna. Zaczęłam od bordowej paletki, różowej, różu do policzków a teraz rozświetlacz...
1. Opakowanie - jak cała linia jest tekturowe w uroczym pastelowym odcieniu. Brakuje mi lustereczka.
2. Pigmentacja i nasycenie - mega pięknie rozświetla i podkreśla makijaż.
3. Drobineczki są malusie przez co ładnie wyglądają na twarzy
4. Wydajność - przez swoją pigmentację i trwałość kosmetyk chyba nigdy się nie skończy ;p
5. Jakość - bardzo wysoko.

Ja stosuję na kości policzkowe ale także dookoła ust, aby optycznie je uwydatnić.

daję komplet gwiazdek :D

Cudo!

Rozświetlacz kupiłam w rossmanie. Bardzo lubię takie minimalistyczne tekturowe opakowania są wygodne i idealne w podróż.
Minusem jest brak lusterka.
Rozświetlacz to tafla bez drobinek takie idealne lustro. Ostatnio nie mogę się od niego oderwać mam z 20 innych rozświetlaczy ale ten mnie naprawdę zauroczył.
Kolor bardzo nietuzinkowy złoto brzoskwiniowy. Rozświetlacz jest na jasnej bazie wiec nie przyciemnia policzka i nie robi efektu siniaka. Lubie po nałożeniu doklepać go na koniec zwilżoną gąbeczka wtedy pięknie się wtapia. Efekt tafli można stopniować.
Bardzo niedoceniony a naprawdę wyjątkowo piękny! Z całego serca polecam!

Świetny!

Powiem tak: jest to niestety kolejny, obok bronzera, świetny produkt od Revolution Pro. Piszę niestety bo nie lubię Natalii Siwiec :D ale co do tego rozświetlacza nie mam żadnych uwag.

Produkt zamknięty jest w wygodnym tekturowym opakowaniu bez lusterka. Wolę je niż plastikowe, bo po pierwsze bardziej eko, a po drugie ciężej je uszkodzić. Produkt ma formę mozaiki złoto-różowej, z duża ilością drobinek. Jak dla mnie idealnie się nakłada i świetnie współgra z bronzerem z tej samej serii. Używam do niego pędzla z Revolution Pro do rozświetlacza ze ściętą końcówką i sprawdza się świetnie. Nakładam zazwyczaj tylko trochę na górę kości policzkowych. Trzyma się zaskakująco długo i daje fajny efekt tafli, ale nieprzesadzony.

Właśnie pomazałam się po ręku tym produktem a obok słynnym ( i kilkukrotnie droższym) rozświetlaczem Becca Champagne Pop i powiem szczerze, że nie widzę różnicy, a wręcz mam wrażenie, że Revolution daje dużo bardziej naturalny efekt. Więc jeśli szukacie podobnego looku do Becci, ale w przystępnej cenie, to polecam Wam ten produkt.

Jest bardzo wydajny, stosuję od kilku miesięcy i ubytku brak :D

Kupiony przypadkiem, a jak mi się podoba!

Przepiękny rozświetlacz kupiony przypadkiem okazał się trafnym strzałem!
Piękne, solidne kartonowe opakowanie kryje w sobie rozświetlacz w a'la marmurowym wykończeniu. Co mnie nieco zawiodło, to fakt, że miejsce w którym powinno być lusterko nie ma go, pusta przestrzeń i nicość. Niby tragedia się nie dzieje, ale jednak mogłoby ono być.

Ten rozświetlacz w moim odczuciu ma nieco brzoskwiniowych tonów, więc nie każdy z nim się polubi. Nakładając go pędzlem, nic się nie pyli, można pięknie budować nim błysk jaki chcemy osiągnąć, a można z nim łatwo przesadzić. On naprawdę sprawia wrażenie mokrej skóry i bardzo chętnie po niego sięgam.

Z chęcią spróbuję innych kosmetyków z właśnie tej serii :)

Niezły, ale za ciemny dla jasnej karnacji

Produkt daje bardzo ładne, naturalne glow, tworzy fajną taflę. Ma ładny pomarańczowo-złoty kolor, ale niestety w moim przypadku okazał się za ciemny (mam bardzo jasną karnację), może sprawdzi się jako cień. Jest dobrze wykonany, nie kruszy się, przetrwał kilka podróży. Szkoda, że jest tylko jedna wersja kolorystyczna.

Jedna niefortunna wada

Jeden z piękniejszych rozświetlaczy jakie miałam. Daje efekt mokrej skóry i nadaje się do budowania intensywności blasku, ma mega uniwersalny odcień, pięknie wygląda na ciele, ale... Jest cholernie nietrwały! Nakładałam go zarówno na mokry, jak i przypudrowany podkład i w obu przypadkach szybko znikał, co jest tym bardziej przykre ze względu na efekt, jaki daje. Jedynie co go "ratuje" to baza z kremowego rozświetlacza, ale efekt może być wtedy inny, a i jest to dodatkowa "robota". Ja cenię sobie produkty proste w użyciu, które nie zabierają mi cennego czasu. Plus za ładne, kompaktowe i kartonowe opakowanie. Nie ma lusterka, ale ja go nie potrzebuję. Cena ok.

polecam

Jest to mój faworyt, na ten moment nie znalazłam lepszego kosmetyku, który dawałby tak idealne lśnienie, a jednocześnie nie robił skorupki na buzi. Jest bardzo wydajny i naprawdę na długo starcza. Mógłby jeszcze bardziej błyszczeć, ale to pewnie kwestia mojej sroczej natury.
ZALETY:
+ zapach
+ cena
+ ładnie rozświetla buzie
+ efekt nawilżenia