Make Up Academy (MUA), Undress Your Skin, Shimmer Highlighter (Puder rozświetlający do twarzy)

Pojemność 7,5 ml

Rozświetlacz w beżowym odcieniu. Produkt bardzo drobno zmielony, nie zawiera żadnych widocznych drobin brokatu, dzięki czemu nadaje się również dla cer problemowych.

Świetnie się sprawdza

To mój pierwszy rozświetlacz, na który się zdecydowałam i nie żałuje! Aktualnie posiadam go w dwóch odcieniach IRIDESCENT GOLD oraz Pearlescent SheetPuder jest świetnie napigmentowany, nałożony na skórę tworzy piękną taflę. Produkt jest trwały, wytrzymuje na skórze wiele godzin, nie przemieszcza się, ani nie osypuje. Nakładając go, możemy być pewni, że nie zrobimy sobie nim krzywdy, ponieważ rozkłada się równomiernie, bez plam, ani ostrych odcięć. Produkt jest dostępny w relatywnie niskiej cenie, często można dostać go w promocji. Opakowanie jest trwałe, wygodne w użytku.

Super

Bardzo fajny rozświetlacz, posiadam go w odcieniu Pearlescent Sheet, który odbija światło na kolor fioletowy/liliowy. Super się sprawdza zarówno na twarzy, jak i kącikach oczu. Robi cudowną taflę, nie wygląda sucho.

Niestandardowe kolory

Kiedyś będąc w Drogerii Natura przy jednej z szaf z kosmetykami z różnych marek, natrafiłam na rozświetlacz Make Up Academy, Undress Your Skin – Pink Shimmer. I jak tylko sprawdziłam, jak ten kolor wygląda na dłoni, przepadłam. Jest to rozświetlacz o pięknym, różowym kolorze. Pozostawia delikatny efekt rozświetlonej skóry. Jest to prasowany produkt, z przepięknym tłoczeniem w kształcie jakby fali. Jest on w przystępnej cenie jak na tak duże opakowanie – 8,5g. Trzeba trochę uważać na opakowanie, bo bolec przy zamykaniu może się ‘wyrobić’ co doprowadzi po jakimś czasie do poluzowania przykrywki, która może odpaść. Z tej serii posiadam również inny kolor – Hollywood Rose. Jedyne czym różni się z Pink Shimmer, to kolor. Hollywood Rose jest bardziej różowo-złoty. Oba uwielbiam.

ok

Pierwszy raz spotkałam się z taką formułą produktu, mianowicie jest ona bardzo zbita i ciężko nabrać ją na pędzel. Więc tradycyjne nakładanie tu się nie sprawdzi. Polecam nakładać ten rozświetlacz na jeszcze nieprzypudrowaną skórę (na mokro) i palcem wtedy efekt będzie najbardziej "dawał" po oczach. Wytłoczenia wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest jak najbardziej uniwersalny, sprawdzi się do każdego typu urody

ok

Mam odcień Opalescent Amber. Brzoskwiniowy kolor. Kiepsko nakłada mi się go pędzelkiem, więc wolę palcem. Jako roświetlacz jest trochę za ciemny, ale za to nałożony na róż wygląda świetnie. Opalizuje, pięknie chwyta światło.
ZALETY
+ cena
+ odbija światło
+ ślicznie wygląda na policzkach
+pigmentacja
+bez brokatu
+wydajność
WADY
-opakowanie mogłoby być lepsze
-trwałość nie jest porażająca

Posiadam Opalescent Amber i Pearlescent Sheen

Pearlesent Sheen:
mój pierwszy kolorowy rozświetlacz. Nie posiada żadnych drobin, tylko i wyłącznie niebieska tafla. Idealny, jeśli ktoś lubi kolorowe roświetlacze, do artystycznych makijaży. Jest niezwykle wydajny (8,5g) Mam go od około 2 lat i dopiero zniknął piękny, wygrawerowany na górze ,,kształt fali"

Opalescent Amber:
Na pewno bedzie pieknie wyglądać na śniadych karnacjach. Ja używam go jako róż, bo ma piękne rose-gold wykończenie. Tak samo bardzo wydajny, jest to nowsza wersja, którą kupiłam później i ma 9gram :)

Fajny

Iridescent Gold to miłość od pierwszego wejrzenia, już po pierwszym swatchu musiałam go mieć! Oślepiający blask już po niewielkiej ilości produktu! dzięki temu jest mega wydajny a jego blask można stopniować wedle uznania! Długo się utrzymuje i każdy się pyta co to za cudowny rozświetlacz, jestem zachwycona!

Ładnie rozświetlona skóra

Rozświetlacz ten posiadam w odcieniu Radiant Cashmere. Jest to bardzo ładny szampański kolor, pasujący niemal dla każdego. Jest dobrze napigmentowany, pozostawiający rozświetloną taflę koloru na skórze. Kosmetyk ten jest dość twardy, jednak mam wrażenie, że im bardziej się w niego „wgryzam” tym bardziej staje się on „miękki” w dotyku. I taki mały plus ode mnie za napisy na opakowaniu, które są niezdzieralne, w tym wypadku firma mnie pozytywnie zaskoczyła.

ok, ładne wykończenie

Ma wykończenie faliste co ładnie wygląda. Odcień jest delikatny i myślę, że dla każdej cery się nada. Trochę mam problem z aplikacją,bo jest bardzo twardy i nie chce się nałożyć na pędzel. Drobinki delikatnie połyskujące, lecz jest to efekt naturalny. Z trwałością jest średnio, cały dzień niestety nie daje rady. Ogólnie i tak jestem zadowolona, bo robi to co ma robić.

Genialny!

Uwielbiam go! To jak bardzo jest napigmentowany, to jaki daje efekt, jak wygląda na policzkach, jest idealny :) Przyznam się, że wykorzystuję go czasami do kącika oka, żeby je rozświetlić. Nie miałam lepszego rozświetlacza za taką cenę! Serdecznie wszystkim polecam!

bardzo fajny

posiadam go w złotym kolorze (określiłabym go jako takie białe szampańskie złoto) kolor dosyć unikatowy, ale bardzo ładny na codzień. Rozświetlenia nie jest bardzo intensywne(idealne na co dzień). Warto spróbować zwłaszcza za taką cenę

Jestem na nie

Posiadam ten w odcieniu złotym i jak dla mnie ma bardzo tandetną żółtą poświatę. Fakt iż jest dosyć mocny i trzeba uważać w jakiej ilości się go nakłada, ale to też chyba zależy w jaki sposób go nakładamy. Na pewno wydajny bo jest go dosyć sporo. Zważając na cenę (w internecie za ok. 15zł) to warto go przetestować a nóż komuś może przypadnie do gustu. Ja jednak do niego nie wrócę.