Renovality, Olej arganowy tłoczony na zimno

Renovality, Olej arganowy tłoczony na zimno

Olej arganowy ma zbawienny wpływ na skórę zaczerwienioną, wysuszoną i ze skłonnością do pękania. Redukuje zmarszczki, nawilża i pomaga utrzymać świeży wygląd skóry. Z uwagi na swoje właściwości jest stosowany także do regeneracji końcówek włosów.

olejki do ciała i do masażu
regenerujące, nawilżające
olejek
wrażliwa, sucha, normalna

Przydatny w pielęgnacji

Olej arganowy Renovality przydaje się podczas zabiegów z płytką Gua Sha lub rollerem. Zapewnia delikatny poślizg przy tego typu zabiegach. Nie jest aż tak oleisty i szybko wchłania się w skórę. Dzięki niemu twarz jest przede wszystkim gładsza i zachowuje świeży wygląd. Sprawdzi się również w pielęgnacji włosów. Polecany do wszystkich rodzaje włosów i wszystkich typów skóry. Jest bardzo wydajny. Co istotne, by nie stracić właściwości, umieszczony jest w ciemnej, szklanej butelce.

olej do włosów

Uwielbiam oleje. Myslę, że olej arganowy jest super do pielęgnacji - zwłaszcza włosów. Moje po nim są zdrowe i lśniące. Należy oczywiście trochę się z tym pobawić (maseczka na noc, zawinąć w ręcznik) ale raz na tydzień ten trud jest tego wart.

Mój ulubieniec

Świetnie sprawdził mi się w pielęgnacji twarzy, ale postanowiłam wykorzystać jego potencjał również w pielęgnacji włosów!
Albo tak pokochałam olejowanie włosów albo po prostu trafiam na same świetny olejek po którym moje włosy są nie do poznania
Co dla mnie najważniejsze to to, że dużo mniej mi się puszą, są pięknie odżywione i lśnią.