Barwa, Naturalna, Ryżowe mydło do rąk i ciała

Barwa, Naturalna, Ryżowe mydło do rąk i ciała

Mydło ryżowe w kostce. Przeznaczone do pielęgnacji i oczyszczania dłoni i całego ciała. Stworzone zostało na bazie roślinnej z dodatkiem naturalnego wyciągu z protein ryżu oraz gliceryny. Zapewnia intensywne odżywienie, regenerację i nawilżenie. Dodatkowo pielęgnuje skórki przy paznokciach, przywracając im elastyczność. Produkt posiada delikatny, nie podrażniający zapach.
Mydło inspirowane tradycyjnym, domowym zabiegiem olejowania suchych dłoni i paznokci. Znana od pokoleń receptura na odżywcze zabiegi z ryżu zapewniała dłoniom nawilżenie, a skórkom paznokci elastyczność oraz regenerację.
0% składników pochodzenia zwierzęcego (vegan friendly), 0 % barwników

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
kostka
w kostce
50 - 100ml

Barwa ryżowe mydło

Barwa ciągle poszerza swoją ofertę o nowe produkty, to mydełko wrzuciłam do koszyka ze względu na zapach, przed zakupem powąchałam - oczywiście przez opakowanie - i spodobał mi się. Jest delikatny i przyjemny, nie drażni, przyjemna woń podczas mycia dłoni, gdyż używam go tylko do mycia rąk.
Kostka w kolorze białym o standardowym kształcie o lekko zaokrąglonych brzegach, dobrze się pieni i nie pozostawia osadu po spłukaniu na umywalce.
Dobrze oczyszcza dłonie z zabrudzeń i zapachów, nie przesusza skóry. Podczas użytkowania jest twarde i zbite, nie rozwarstwia się ani nie rozmiękcza.
Wydajność - starcza na długo, dostępność - zarówno do nabycia stacjonarnie jak i w e - sklepach.
Fajne mydełko w codziennym użytkowaniu a do tego świetna cena.