My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

Sypki, lekki puder do zmatowienia cery i wykończenia makijażu. Kryje niedoskonałości cery oraz idealnie łączy się z podkładem, jednocześnie go utrwalając. Dostępny w jednym kolorze - "Transparent".
Dla sieci Drogerie Natura produkuje go firma Pierre Renee.

sypki
kryjące, utrwalające, matujące
Krycie
lekkie

Dobry ale do jasnej karnacji

Ogólnie bardzo spoko, ładnie wygląda na twarzy i nie jest to tępy mat. Niestety przy ciemniejszej karnacji albo opaleniźnie dość mocno wybiela. Będzie fajny na co dzień dla kogoś z jasnym odcieniem skóry :)

Bardzo fajny

Kupiłam w naturze na promce, w opakowaniu jest dość żółty i bałam się, że taki też będzie na twarzy, ale na szczęście po nałożeniu jest ładnie beżowy. Nie wygląda sucho, ładnie matuje cerę, wygląda dość gładko. Ogólnie jak a ta cenę jest ok.

My Secret Loose Powder Transparent

Cudowny mój ulubiony puder transparentny , nie zapycha porów , świetnie kryje, matuje trwałość przez cały dzień , świeżość , uczucie lekkości na twarzy . Bardzo polecam ,

idealny do codziennego makijażu

Puder kupiłam w naturze za nieco ponad 10 zł. Cena bardzo przyjazna dla portfela a kosmetyk super. Używam już drugie opakowanie i stwierdzam że jest to super puder na co dzień. Ładnie utrzymuje mat, utrwala makijaż. Nie używałam go pod oczy, więc tu nie jestem w stanie stwierdzić jak się spisuje. Polecam spróbować za tą cenę. Warto !

Dobry puder za niską cenę

Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z tego pudru, mimo że nie jest najlepszym jaki używałam. Bez problemu się nakłada. Ładnie wygładza i ukrywa pory. Matuje na kilka godzin (przeciętna długość około 5-6h). W dodatku nie wybiela, bo ma neutralny dla skóry odcień i sprawdzi się także u bladziochów. 12g czyli przeciętna ilość, ale za tą cenę, czyli około 12-14zł jest to naprawdę dobra okazja. Co prawda nie jest to efekt fotoszopa i ciężko go dostać (tylko drogerie Natura), ale efekt jest naprawdę zadowalający, szczególnie za tą cenę.

Bardzo fajny

Nie jest to tępy mat, jednak utrzymuje podkład na swoim miejscu przez wiele godzin. Nie wysusza skóry i ładnie naturalnie wygląda. Opakowanie jest okej, cena niska (można go dostać za 12zł). Wydajność nie jest powalająca ale za tą cenę nie ma co narzekać. Ogólnie na plus ;)

Godny polecenia

Kupiłam ten puder na promocji, ponieważ szukałam akurat pudru. Zaciekawiło mnie to, czy za niecałe 10 złotych puder może być wart uwagi. Ten jak najbardziej jest. Opakowanie wygodne, z sitkiem. Dobrze zmielony. Idealny pod oczy jak i na całą twarzy. Utrwala podkład nie zmieniając zbytnio przy tym jego koloru.

taki sobie

Puder matuje na jakis czas, na co dzien jest ok,jednak na wieksze wyjscie go nie uzyłabym bo nie trzyma u mnie matu az tak dlugo. Bieli twarz . Sa lepsze wiec kolejny raz nie kupie go.

Szału nie robi

Jak dla mnie puder mocno średni, do cery mieszanej z mocno wyświecającą się strefą T nie robi wielkiego wow, może do innych cer sprawdza się lepiej, na mojej twarzy bardzo szybko zaczyna się wyświecać, a niestety poprawiany nie wygląda już tak efektownie. Dla mnie jest ok, ale znam dużo lepsze.

Sprawdza się

Bardzo dobry puder w niskiej cenie.Doskonale kryje niedoskonałości cery i dobrze wtapia się w skórę nie pozostawiając białych plam.Puder jest lekki i sprawdza się nawet w upalne dni.Utrwala makijaż na wiele godzin nie obciążając skóry.Wiele droższych nie daje rady.Ja jestem na tak.

Sprawdza się

Puder idealnie sprawdza się przy wykończeniu makijażu jest bardzo aksamitny po zaaplikowaniu na skórę pięknie współgra z podkładem. Lekko matowi cerę i nadaje jej nieskazitelnego wyglądu. Jest dość trwały choć czasami muszę w ciągu dnia wykonać poprawki na nosie czy policzkach ale ogólnie rzecz biorąc można na niego liczyć. Trzeba tylko uważać z ilością jaką nakładamy na buzie bo wystarczy chwila,żeby przesadzić i wyglądać jak biała mąka :D

bardzo dobry

Trafiłam na niego nieco przypadkiem i nie żałuję !
Nie bieli cery , co dla mnie jest bardzo ważne przy pudrach transparentnych ani nie zmienia koloru podkładu i nie powoduje efektu maski. Ładnie utrzymuje makijaż. Niestety jedyny jego minus, to nie trzyma zbyt długo matu przy mojej mieszanej cerze z przetłuszczaniem się strefy T i troszkę się pyli przy nakładaniu. Na pewno warty wypróbowania ! Polecam serdecznie.