Eveline, Matt My Day, Loose Peach Powder (Sypki puder brzoskwiniowy)

Eveline, Matt My Day, Loose Peach Powder (Sypki puder brzoskwiniowy)

Półtransparentny, sypki puder brzoskwiniowy o przyjemnym brzoskwiniowym zapachu intensywnie wygładza i subtelnie ożywia, rozświetla cerę. Pozostawia aksamitne, matowe wykończenie. Lekka i delikatna, nie obciążająca skóry formuła, umożliwia stosowanie go również pod oczami. Nie zatyka porów. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry.

bardzo dobry puder

Marka Eveline nie jest moją ulubioną, często produkty tej firmy się u mnie nie sprawdzały. Ale ten puder to bardzo miłe zaskoczenie: nie barwi, nie ma intensywnego zapachu, ładnie łączy się z podkładami, delikatnie wygładza i rozświetla skórę. Co dla mnie ważne: można stosować na okolice oczu, bowiem nie wchodzi w zmarszczki. Pozostaje na twarzy przez wiele godzin i nie zapycha porów.

fajny :)

Bardzo fajny puder jak za tę cenę. Ładnie pachnie, nie barwi podkładu, daje bardzo ładny efekt wyblurowanej twarzy z satynowym wykończeniem. Nie mam dużego problemu ze świeceniem się, bo moja skóra jest raczej sucha, choć ostatnio przy podkładzie Rimmela zaczęłam się szybko wyświecać. Poradził sobie z tym dobrze. Puszek dołączony do opakowania tez jest bardzo poręczny.
Jednak są dwie rzeczy które mi się w nim nie podobają:
- szybko się kończy, mam wrażenie, że nie jest wydajny.
- fenoksyetanol w składzie. Nie powinien być stosowany u osób z alergią, AZS lub w ciąży.

Całkiem dobry

Fajny puder, który niesamowicie pachnie! Utrzymuje się bardzo długo na twarzy i dobrze matuje ale bez efektu maski, myśle ze to całkiem fajny dzienny puder :)

nie zrobi POMARAŃCZOWEJ krzywdy:)

Zawsze bardzo się cieszę kiedy mam do czynienia ze świetnym produktem, spod ręki polskiego producenta.
Puder Peach od Eveline to dobre rozwiązanie dla fanek SATYNOWO MATOWEGO wykończenia makijażu bez:
- bielenia twarzy
- żółcenia twarzy
- i uwaga bez ceglastych czy pomarańczowych tonów choć nazwa może to sugerować
Produkt JEST należycie zmielony a dziurki którędy się wydobywa zaprojektowanie są też w sposób pozwalający na niemarnowanie produktu.
Puder łatwo się rozprwadza na twarzy nawet przy użyciu dołączonej gąbeczki.
Peach Powder jest jedyny w swoim rodzaju bo jednocześnie nie BIELI i nie przyciemnia twarzy. A efekt wygładzonej twarzy zostaje z nami na długie godziny bez konieczności ciągłego dokladania w celu wyrównania matu czy wygładzenia.
Płaskie poręczne opakowanie nada się idelanie te z do zabrania ze sobą w torebce.

Świetny

Puder sprawdza się bardzo dobrze. Jest ładnie zmielony i nie wysusza. Można go spokojnie użyć pod oczy - nie tworzy nieprzyjemnego efektu. Ma ładny i nienachalny zapach. Jego kolor jest delikatnie wpadający w brzoskwiniowe tony, jednak po nałożeniu staje się w pełni transparenty. Bardzo ładnie matuje, a efekt ten utrzymuje się przez długi czas.

Rozkoszny

To moje ostatnie odkrycie, zakupiony w szaleństwie rossmanowskiej promocji -55%. Zaskoczona bardzo pozytywnie. Półtransparentny pyłek wygładza, świetnie wykańcza makijaż, subtelnie rozświetla, a lekka formuła nie obciąża i nadaje zdrowy, promienny wygląd. Pokochałam od pierwszego użycia, owszem przy mojej tłustej cerze wymaga poprawki popołudniu. Świetnie pachnie i aplikacja to czysta przyjemność. Opakowanie małe i zgrabne.

Oszustwo ze strony producenta!nie spełnia żadnych obietnic!

Ten puder matujący kupiłam po przeczytanych tutaj recenzjach.Nie był jakoś znacząco drogi kosztował mnie ok 20zł.Ale nie o cene tu chodzi tylko o okrutny skład który niesamowicie zapycha skóre.Przed zakupem wszędzie szukałam składu tego pudru, ale nigdzie nie było,dodam, że zakupiłam go przez internet bo u mnie w sklepach nie było.Używałam tylko przez tydzień dopóki nie wyskoczyło mi po niem kilka wielkich gul na twarzy.W końcu zaczęłam szukać składu tego kosmetyku na opakowaniu.Pod spodem odkleiłam taka naklejkę to aż,zaniemówiłam!::Paraffinum Liquidum!!!!!!!!!!!!!!Tragedia!moja skóra nie znosi tego składnika i od razu wysyp.!!!Po odstawieniu skóra wraca do normy.Poza tym ten puder nie robi nic na twarzy,skóra po godzinie się świeci,uwidacznia nawet najmniejsze zmarszczki i inne niedoskonałości,twarz po nim wygląda staro!Najbardziej mnie boli to,że producent pisze ,że lekka formuła kosmetyku nie zatyka porów skóry???????lekka serio?z parafiną to na pewno,hahha!Nie polecam ze względu na parafię w składzie!!!Nie mam pojęcia skąd te dobre recenzje!

Poniżej podaje pełen skład:

Inci:Talc,Mica,Silica,Dimethicone,Paraffinum Liquidum,Parfum,Phenoxyethanol,Zea Mays Starch (Skrobia kukurydziana),Ethylhexylglycerin,Amyl Cinnamal ,Benzyl Alcohol,Hydroxycitronellal,Benzyl Salicylate,Linalool,Hexyl Cinnamal,Limonene,May contain

Skład absolutnie nie odpowiada mojej skórze!

Miłe zaskoczenie

Kupiłam ten produkt w ciemno i byłam ciekawa recenzji i się miło zaskoczyłam i jeśli chodzi o produkt i o dobre recenzje.
Jak dla mnie ok. wytrzymał prawie 5 h więc nie jest źle. Super pachnie, dobrze się rozprowadza. Mógłby bardziej matowić. Za tą cenę super

Ulubieniec

Puder brzoskwiniowy stał się moim ulubieńcem.
Używam go od miesiąca i jest dla mnie rewelacyjny skóra nie wygląda sucho wręcz promiennie i gładko.
Również pod oczami wygląda bardzo ładnie skóra wygładzona i promienna
Na pewno kupię ponownie

Fajny.

Podeszłam do niego z dystansem z racji tego, że puder bananowy z tej serii był tak wychwalany a mnie .. nie urwał :) i leży gdzieś głęboko w szafce choć nie jest to jakaś tragedia.
Tak więc upolowałam go w Hebe za jakieś 18 zł więc nie żal no i muszę przyznać że jest bardzo przyjemny, o dziwo ładnie utrwala korektor pod oczami. Jest ładnie zmielony i mimo swojego różowego koloru fajnie wtapia się w odcień podkładu i korektora. Nie daje bardzo matowego efektu, mat jest subtelny co u mnie jest dużym plusem bo moja skóra jest troszeczkę przesuszająca się. Dość długo, jak na drogeryjny produkt utrzymuje korektor i podkład na miejscu dzięki czemu zmarszczki mimiczne i wszystkie zakamarki nie są podkreślone po dwóch godzinach od wyjścia z domu. Plusem tak jak u jego brata jest fajny puszek, choć ja i tak używam pędzla. Zapach.. no zapach jest dość intensywny i o ile nigdy nie przeszkadzały mi produkty zapachowe tak tutaj chyba jest za mocno ale to kwestia gustu :).

Brzoskwinka

Choć z podkładem Matt My Day się nie polubiłam (i to bardzo), ten puder stał się moim małym odkryciem początku tego roku. Na mojej mieszanej, wyświecającej się cerze trzyma mat przez większość dnia - co jest naprawdę dobrym wynikiem. Bardzo ładnie wygładza skórę, lekko ją rozświetla, nie gryzie się z podkładami, pięknie pachnie, ma przyjemne opakowanie, a przy tym wszystkim jest tani jak barszcz.

Dla mnie super produkt

Po pierwsze produkt jest łatwo dostępny, na promocjach w drogeriach internetowych można go kupić w naprawdę fajnej cenie.
Puder ma ładne opakowanie, wyposażone w gąbeczkę.
Zapach soczystej brzoskwini - super sprawa.
Puder jest wydajny, ładnie matowi, idealnie dopasowuje się do podkładu, jest transparentny i nie zbiera się w załamaniach.