Artdeco, Fixing Powder (Utrwalacz makijażu w pudrze)

Artdeco, Fixing Powder (Utrwalacz makijażu w pudrze)

Transparentny puder utrwalający makijaż. Szczególnie polecany do utrwalania korektora-kamuflażu w kremie Artdeco, który staje się wtedy całkowicie wodoodporny i nieścieralny. Może być stosowany do każdego podkładu, szczególnie przy skórze tłustej i mieszanej. Przedłuża również trwałość pomadek do ust. Ważny jest sposób aplikacji `Fixing Powder`: po nałożeniu grubą warstwą na korektor, należy doczekać co najmniej 5-10 minut i strzepnąć nadmiar miękkim pędzlem do pudru.

sypki
utrwalające
hipoalergiczna

Doceniam go

Używam fixera w wersji solniczki od wielu lat z przerwami, ostatnio na powieki by mi się nie ważyły cienie oraz pod oczy by nie rozmazywał mi się tusz, czasami trochę na brwi. Zdarzało mi się nakładać go na całą twarz gdy był śnieg i pamiętam, że makijaż był nienaruszony (choć ma w składzie zapychające składniki i cerom podatnym na zapychanie nie polecałabym stosować go na całą twarz). Przedłuża trwałość mojego makijażu o kilka godzin, sprawiając że w zasadzie utrzymuje się do końca dnia w matowy sposób.

z przykrością, ale nie

może to kwestia wysokich wymagań, a może puder nie współpracuje z bazą i podkładem , lecz ja świecenia nie wybaczam. na strefę T zastosowałam Fixing Powder, zaś na resztę twarzy sypki puder Guerlain. o ile Guerlain nigdy mnie nie zawiódł i nasza przyjaźń kosmetyczna jest od lat niezmienna, to Artdeco bardzo mnie rozczarowało. świecenie po 3 godzinach od aplikacji, nie piszę o zjawisku typu glow. szkoda, bo puder dobrze zmielony, transparent, trochę bieli, ale można to naprawić. z początku daje naprawdę ładny efekt. niestety, w moim przypadku matu nie ma. a skoro nie ma matu, to żegnam się z tym pudrem w trybie natychmiastowym. nie znam tak dobrze firmy Artdeco, miałam kiedyś pomadkę z tej firmy (słaba jakość), lakier do paznokci (dobra jakość) i tusz do rzęs (tusz jest moim hitem). na tym tuszu chyba eksperymenty z Artdeco skończą się.

Idealny puder !

Odkąd mieszkam w Niemczech i nie mam dostępu do mojego ukochanego pudru bananowego z Wibo to nie mogłam znaleźć żadnego innego, który dobrze zmatowi skórę, utrwali makijaż a zarazem nie wysuszy.

O tym pudrze mówiła kiedyś Deynn na Snapie i tak sobie o nim przypomniałam przeglądając szafę Ardeco i postanowiłam kupić.
I tu bardzo fajna sprawa, bo puder kosztuje 12,95 e i możemy też sobie później dokupić do niego wkład czyli taka jakby wersje w "solniczce", która kosztuje jakoś 7-8 e.

Puder ma porządne opakowanie i wygląda na produkt z wyższej półki. Opakowanie jest z grubego plastiku, nie rysuje się a napisy nie ścierają. W środku mamy solidny puszek, z którego akurat nie korzystam, ale zapobiega on wysypywaniu pudru. Puder łatwo się dozuje i nie wysypuje za dużo. Jest drobno zmielony i biały.

Producent zaleca nałożyć grubszą warstwę na ok.10 min gdy chcemy utrwalić np.korektor pod oczami lub nałożyć pędzlem na całą twarz.

Puder świetnie utrwala korektor nawet nałożony cienką warstwą pod oczami bez czekania. Ogólnie świetnie utrwala makijaż i nic się nie z nim złego nie dzieje.

Puder ładnie matuje twarz i moja mieszana cera dopiero po 6 godzinach potrzebuje ponownego przypudrowania, chociaż po tym czasie nie wygląda jakoś bardzo źle i przeważnie nie poprawiam już makijażu.
Oczywiście mimo świecenia skóry nic się z makijażem złego nie dzieje przy stosowaniu że sprawdzonym podkładem.

Puder nie bieli. Jest świetny dla wszystkich,którzy mają problem z dobraniem odpowiedniego koloru pudru.

Nie wchodzi w pory.

Nie wysusza skóry a moja mimo bycia mieszaną jest też dosyć sucha.

Jest bardzo komfortowy w noszeniu, bo nie czuć go na skórze.

Nie powoduje zapychania skóry.

Poza tym jest wydajny, bo używam go miesiąc i mam jeszcze ponad połowę. Wystarcza niewielka ilość by zmatowić skórę i usunąć ewentualne uczucie lepkości od jakiegoś podkładu.

Bardzo polecam. Ja już innego nie szukam

Najlepszy w swojej kategorii

Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Puder utrwala makijaż, matuje, nie nadaje koloru, stapia się że skóra. Zuzylam już kilka opakowań i uważam, że w swojej kategorii cenowej lepszej alternatywy nie ma.

ARTDECO

Posiadam puder jednak w opakowaniu solniczka. Puder bardzo fajnie i na długo utrwala makijaż, zapobiega błyszczeniu przez długi czas, gdy wcześniej miałam z tym problem. Puder nie daje efektu mocno matowego wykończenia, co jest na plus. Nie zaznacza również suchych skórek na twarzy.

Masz babo Fixing Powder od Artdeco

Jeśli szukasz dobrego pudru utrwalającego na dłuuuuugie godziny, delikatnie rozpromieniającego cerę, który nie zmieni odcienia Twojego podkładu ani nie wysuszy cery... to znalazłaś. Oto on :)
Zaznaczę, że puder jest mega wydajny i wart jest swojej ceny. Kiedy się jednak skończy... co trwa wieki, można dokupić ekonomiczne opakowanie zapasowe i uzupełnić :)
Puder zawsze stanął na wysokości zadania, zarówno w dni robocze jak i od święta :D Przetrwał na mojej twarzy niejedno wesele ratując mój makijaż i sprawiając, że wyglądał on nieskazitelnie.
Nigdy nie podkreślił mi zmarszczek ani nie wyeksponował suchych skórek. Dodatkowo, bardzo delikatnie obchodzi się z moją cerą, gdyż nigdy jej nie zapchał.
Lekki, aksamitny puder a działa cuda.
To taki mój królik z kapelusza ;)

Forever

Używam, może nie za długo ale odkąd gości na moje twarzy, podkład się z niej nigdzie nie rusza. Przy mieszanej cerze nie liczyłam na całodzienne matowienie, ale jeżeli chodzi o przedłużanie trwałości wszystkiego co znajdzie się pod nim jest niezastąpiony. Nie testowałam go pod względem wodoodporności ale zdecydowanie na starcia jest.

Dobrze się sprawdza

Ten puder jest chyba stworzony dla mojej cery. To idealne wykończenie mojego makijażu, aż żałuję, że odkryłam go dopiero po dłuższych poszukiwaniach. Działa doskonale - matuje i na długo zapobiega błyszczeniu się skóry w strefie T, a jednocześnie nie zapycha. Nie jest widoczny, dobrze wtapia się w makijaż i zapewnia jego trwałość. A przy tym jest niezwykle wydajny. W połączeniu z podkładem Revlon ColorStay dba o moje dobre samopoczucie już ładnych parę lat. Gorąco polecam!

Mój faworyt

Jakość w stosunku do ceny, za którą można go kupić online jest na prawdę świetna. Mało który puder potrafi sprostać mojej mieszanej cerze. Z reguły już po 2-3 godzinach strefa T świeci się jak choineczka, a ten potrafi utrzymać mat na cały dzień. Stosuję go przez cały rok- latem faktycznie wymaga poprawek w ciągu dnia. Niemniej jednak nawet po nich wygląda bardzo dobrze, na żadnym podkładzie mi się nie "ściasteczkuje". Z Revlonem cs od lat stanowi dla mnie duet idealny.

To nie do końca to

Produkt owszem może i pozostawia skórę matową, ale tylko na 2-3h gdyż potem zaczyna się mocno świecić. Konieczne stają się wiec poprawki w ciągu dnia. Nie zauważyłam także, żeby przedłużał trwałość makijażu. Fajne jest jednak to, że puder nie bieli skory, tylko rzeczywiście jest transparentny. Spodziewałam się jednak czegoś lepszego.

Bardzo dobry

Puder kupiłam, gdy skończył mi się Lock It KVD. W Douglasie zachwyciła mnie w nim przede wszystkiemu ogromna ilość delikatnie rozświetlających drobinek - rzadkość w fixerach.
Po nałożeniu na twarz, biały proszek staje się w pełni transparentny - rozświetlenie jest jednak widoczne. Zaznaczam, że to jest niezwykle subtelne rozświetlenie a nie efekt tafli ;-) Bardziej przypomina filtr rozmycia w aparacie - podoba mi się !
Najważniejszą kwestią jest jednak jego działanie. Pierwszy raz chyba spotykam się z pudrem, który zachowuje się jak spray fixujący. Makijaż jest niezniszczalny! W pełni wodoodporny (sic!) - nie zmyłam porannego makijażu przed pójściem na siłownię, a podkład wytrzymał przebiegnięcie 7km i litr wylanego potu ;-) Nawet jesli nie biegam, makijaż wytrzymuje w stanie idealnym przez cały dzień lub noc w klubie.
Matuje na dosyć długo, ale jednak po kilku godzinach przydaje sie bibułka matująca. Puder nie zapycha cery. Naprawdę świetna sprawa!

a ja go Lubię

Przyzwoity fiksujący puder z mikro drobinkami, które ładnie ale nie nachalnie rozświetlają buzię. W moim przypadku twarz nim omieciona w rozsądnej ilości ładnie utrwala fluid nie zmieniając jego koloru ani faktury. Mat nie jest płaski i nie widać go na buzi.w warunkach biurowych trzyma się bez poprawek do 4h Tworzy lekki efekt 3d co mi bardzo odpowiada. Można go dostać w formie uzupełniającej.