Renovality, Olej z ogórka

Renovality, Olej z ogórka

Zimnotłoczony olej z nasion ogórka nawilża skórę i wspomaga regenerację komórek. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, pomaga na rozstępy czy trądzik, koi zaczerwienioną skórę.

To ekskluzywny olej tłoczony na zimno z umytych i wysuszonych nasion ogórka siewnego (Cucumis sativus). Nawilża skórę i wspomaga regenerację komórek. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, pomaga na rozstępy czy trądzik, koi zaczerwienioną skórę.
Zapach: olej o bardzo świeżym przyjemnym zapachu.

zapachowa, bez parabenów
lekkie
olejek
z defektami, normalna, wrażliwa, sucha
olejki do ciała i do masażu
przeciwzapalne, zmiękczające, na rozstępy, regenerujące, nawilżające

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Fantyastyczny w profilaktyce przeciw rozstępom

Zapach po nałożeniu na skórę jest lekko wyczuwalny. Konsystencja jest lekka, mało oleista, olej szybko się wchłania.
Olej stosowałam głównie na brzuszek, ponieważ moim głównym celem było zapobiegnięcie rozstępom. Na początek na brzuch nałożyłam wodę różaną Renovality, a następnie wmasowałam w brzuch kilka kropli oleju z ogórka. Olej bardzo szybko się wchłania, pozostawia na skórze delikatny film.
Olej bardzo dobrze nawilża skórę, sprawia że jest miękka, elastyczna. Stosowałam go głównie w profilaktyce przeciwrozstępowej i jak na razie działa, a jestem w 5 miesiącu ciąży.
Natalie Forever o wszystkim co naturalne