NeoNail, Crystal Spirit Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

NeoNail, Crystal Spirit Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Pojemność 7,2 ml

Odkryj piękno 9 zimowych kolorów z kolekcji Crystal Spirit, otulając nimi swoje paznokcie. Odcienie te pomogą Ci wyrazić siebie poprzez perfekcyjny, kreatywny manicure – stwórz stylizację i pokaż światu, jaka jesteś naprawdę!

nabłyszczające
Efekt
naturalne

Jedna z moich ulubionych kolekcji

Jedna z moich ulubionych kolekcji, którą chcę skomponować dosłownie w całości, nie ma tutaj żadnego koloru, który by mi się nie podobał. Wszystkie są piękne :)

Póki co korzystam z kilku i mogę powiedzieć, że są bardzo trwałe, utrzymują się na paznokciach na spokojnie 2-3 tygodnie. Ja w zasadzie zmywam je tylko dlatego, że chcę zmienić kolor na inny, bo tak to prezentują się bardzo ładnie, jak dopiero co zmalowane.

Dobrze się je nakłada, pędzelek jest wygodny. Nie ma też problemu ze zmywaniem :)

Świetny lakier - piękna i duża gama kolorów, na każdą okazję.

Świetny lakier - piękna i duża gama kolorów, na każdą okazję. Nakłada się dobrze, równomiernie, szybko schnie. Nosiłam go na paznokciach 3 tygodnie i trzymał się bez problemu. Nawet zmywanie, czy sprzątanie mu nie straszne. Lakier dobrze i dość łatwo się ściąga. Te lakiery to naprawdę dobra jakość za niewielką cenę, zamierzam powiększyć swoją kolekcję o pozostałe odcienie, wszystkie są cudne <3

Piękne

Neonail ma fajne palety kolorów, to na pewno, ale ta linia to jest jakieś moje kolorystyczne marzenie. Przepiękne, przecudowne, chłodne odcienie, z dominacją szarości i odcienie błękitu (pomijając może Be You, Authentic, i Iconic, ale też są ładne). Wszystkie są po prostu moimi kolorami <3 Najchętniej to bym tymi lakierami wymalowała sobie mieszkanie haha ;) Co do samych lakierów i ich właściwości nie mam żadnych zastrzeżeń, bo jak wszystkie od NN są bardzo dobre jakościowo. Od czasu ich premiery udało mi się dorwać be Unique, Awesome, Visionary, Fearless i Powerful, więc już prawie cała kolekcja. Gorąco polecam każdej, która lubi takie nieco mniej cukierkowe kolorki!